Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Szybko, nazywam się Igor i jestem z Białegostoku. "Loffciam" Twillight. Interesuję się rysunkiem i na 100% niedługo zacznę wrzucać na forum swoje arty. Lubię wymagające kino, nienawidzę tych wszystkich Hollywoodzkich ścierw. Słucham jedynie Fińskiego metalu. Co tu jeszcze... A o wieku bym zapomniał, mam 13 lat, ale na pewno nie zaliczam się do tych wszystkich gimbusów w moim wieku. Brohoof.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie napiszę, iż czuje się bardzo dziwnie pisząc ten post. Raczej nie będzie on krótki, tak więc zaczynam. Dla tych, co nie lubią czytać wystarczy sam początek. Czy jestem Brony: nie wiem, chce się przekonać jak to wygląda od środka, dlatego tu jestem. Jestem dopiero od dzisiaj na forum to się przedstawię.Na imię mi Rafał. Co do nicku, to nie jest mój prawdziwy, wymyśliłem go na początku roku. Wiek 25 (to dość sporo jak na kogoś, kto lubi MLP). Mieszkam w małym miasteczku, (którego nazwy nie będę wymieniał, bo i tak nikt nie będzie wiedział gdzie to), mieścinka leży blisko Wałbrzycha. Województwo dolnośląskie. Jestem typem osoby, która nie lubi się za bardzo, rzucać w oczy no chyba, że jestem w kręgu znajomych. O dziwo łatwo zapoznaje się z innymi. Jestem a raczej chce być grafikiem ( animatorem ). Niestety moje życiowe szczęście kieruje mnie zawsze tam gdzie tego nie chce. Obecnie studiuje na 3 roku teleinformatykę (niestety zamiast na grafika zostałem zmuszony wybrać inny kierunek). Ciekawi mnie bardzo PonyMeet, ale jakoś chyba nie mogę się zmusić aby odwiedzić jakiś. Ale postaram się wylądować na jakimś, i pochwalić się może powstającą animacją. Plany: Obecnie moim głównym wyzwaniem, jakie sobie narzuciłem jest stworzenie animacji na podstawie oczywiście MLP:FIM. Nie jestem raczej znany. I mało daje informacji, co do swojego dzieła. Niestety mój umysł jest tak zbudowany, iż wszystko co stworze zadowala mnie, ale na następny dzień znajduje masę niedoróbek. Niby innym podoba się to, co zrobiłem ale ja z tego zadowolony nie jestem. Bo mam wysoką samokrytykę i chce dopinać wszystko na ostatni guzik. O ile prostotą jest mimika twarzy kucyka to już oddanie płynnej animacji ruchu jest już sporym wyzwaniem. Dlatego moja praca się wydłuża. Ale mam nadzieje, iż praca zostanie zauważona w najbliższym czasie. Co do kucyków: Historia jest dość krótka. Szperałem po bezdrożach Internetu nadziewając się coraz częściej na avatary, posty związane z kucami. Po pierwszym kontakcie z kreskówka pozostał w głowie tylko mętlik, ( co ja robie i śmiech z samego siebie), i tak dalej aż się wkręciłem w rysunkowy świat, dialogi, miłą kreskę jak i osobowości różnych kuców. Zaraziłem przypadkowo od razu swojego kolegę, :P. Lecz niestety strułem swój umysł FanFic ‘ami. Niech was….!!!!!!! Przez was wpadła mi do głowy własna opowieść, którą chciałbym zanimować. Ale pierwszeństwo ma 1 projekt. Jaki ulubiony kuc : P trudno odpowiedzieć niby nie ma lidera. Ale (na miłość Celesti nie róbcie nic z Fluttershy !! Po niektórych fanfic’ach dostałem niesmak, i skrzywienie twarzy przez autorów, co lubią robić śmietnik w czyimś umyśle, myśląc jak tu spaczyć i tak kruchą osobowość kuca) << musiałem się gdzieś wypowiedzieć!!!! Zainteresowania: Animacja komputerowa, animacje flash, kreskówki (nie oglądam oczywiście wszystkiego XD); Gry komputerowe: LoL, Counter-Strike, Atlantica Online, MassEfect, L4D2, TF2, Skyrim Muzyka: Nightwish, i wszystko inne co wpadnie mi w ucho (najlepiej sam podkład muzyczny) sam tworzyłem utwory, ale jak zawsze zero zadowolenia z efektu końcowego. I oczywiście dziewczyny. Ale ciężko będzie znaleźć Tą Jedną która mnie zrozumie. I niech się dzieje wola nieba !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w azylu Bronies młodych i Starych. Rzeczywiście dosyć sporo jak na fana MLP:FiM, ale czy wiek naprawdę gra rolę? Ważne, że mamy o jednego fana więcej. Wszystko zgodnie z moją osobą, jedynie Nightwish, CS i Skyrim nie. Nawet marzenia o Animacji. Nie wspominając o sytuacji związkowej.

Oficjalnie witaj pod skrzydłami Księżniczki Luny Celestii, tutaj nikt ci nie będzie dokuczał. Gwarantuję ci to ja, Vanadiss, młody, aczkolwiek ogłoszony tytułem nowego Sokratesa 11-letni dzieciak z Małopolskiego. BYŁY AVATAR APPLEJACK ZAPEWNI CI RADOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w małym miasteczku, (którego nazwy nie będę wymieniał, bo i tak nikt nie będzie wiedział gdzie to), mieścinka leży blisko Wałbrzycha.

Wioskowo-mała, czy miejsko-mała? :P

Anyway, witam najbliższego broniego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyo, Jestem Bartek, na forum jestem od sierpnia zeszłego roku, w czasie tego czasu napisałem jakże ogromną ilość postów w liczbie: 2. W dodatku od czasu rejestracji nie przedstawiłem się jak większość, więc myślę że czas to nadrobić i przestać hmm... pasożytować? Aktualnie mam 15 lat, pochodzę z jakże zacnego województwa Opolskiego, z miejscowości Opole. Do kręgu moich zainteresowań leżą oczywiście kucyki pony<3, informatyka - jestem w trakcie nauki języka C++, sport - biegi przełajowe/długodystansowe. Oprócz tego w wolnym czasie lubię pisać fanfiki i opowiadania o różnych tematykach (może za jakiś czas dodam któreś z nich?), no to by było na tyle z istotniejszych rzeczy. Niedużo ale średnio lubię się rozpisywać o takich rzeczach. Oczywiście jeśli ktoś miałby jakieś pytania dotyczące mojej skromnej osoby, to można walić śmiało (A z pewnością zainteresowanie moją osobą jest ogromne ). Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanadiss, mógłbyś korzystać z tej bardziej oficjalnej i zrozumiałej ,,wersji" języka polskiego. ;) Witaj! Możesz powiedzieć jaką muzykę preferujesz i czy ewentualnie grywasz na jakimś instrumencie? Jakie gry preferujesz? Jakie książki czytujesz? To tyle z mojej strony. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEMUŚ UMRZYŁ NA TYLE, RAHMIRZE

Grałem w LoLa.

Z muzyką jest u mnie naprawdę bardzo różnorodnie. W skład tego co słucham wchodzi Rock, rap, szerokopojęta muzyka elektroniczna, niektóre symfonie, muzyka relaksacyjna (Nie jestem pewien czy ma to określoną nazwę, dla mnie idealnym przykładem jest muzyka zespołu The XX - chociaż może przedstawiać zupełnie odmienny gatunek).

Niestety nie grywam na żadnych instrumentach. To po prostu nie mój konik i totalny brak talentu pod tym względem :P .

Jeśli chodzi o gry to chyba wszystkim znana Liga Legend, wszystkie produkcje ze stajni firmy Blizzard, Assassin's Creed (multiplayer)... Ogólnie mógłbym długo wymieniać ale to były te ważniejsze, na których spędzam najwięcej czasu.

Z książek preferuję fantastykę. Sapkowski i Tolkien są mi jak najbardziej znani. Dodatkowo w swojej biblioteczce posiadam książki wielu innych mniej lub bardziej znanych autorów. No i oprócz tego mam słabość co do niektórych powieści kryminalnych.

No to już wiecie o mnie nieco więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vanadiss - twój poprzedni nick bardziej mi się podobał :P I w końcu przestałeś pisać, że jesteś byłym avatarem Applejack. Myślałem, że już sobie nie odpuścisz xD.

Dzięki za przypomnienie, niedługo użyję tego na nowo. Wraz z mianem ANOFISZJAL DOKTOR HÓWS AWATAR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayo! Zwą mnie Przemek. Lat mam 17. Interesuję się po trochu anime, kreskówkami, filmami. Lubię pisać i rysować, choć niezbyt mi to wychodzi. Słucham głównie metalu, czasem wpadają też jakieś soundtracki. Ulubiona postać... To trudny wybór, ale Rainbow Dash :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zawyżę trochę średnią wieku. Na imię mam Dawid, rocznik 90 i obecnie studiuję język rosyjski tłumaczeniowy na Śląskim, a mieszkam we wsi Krzykawka, koło Olkusza (woj. małopolskie). Na kucyki trafiłem w okresie sesyjnym i obejrzałem je najpierw po rosyjsku, potem polsku, a teraz przyszedł czas na angielski, a w przyszłości być może francuski. Z muzyki różne odmiany metalu (głównie rosyjski, ale zachodnim też nie pogardzę), a z książek - fantastyka i ogólnie rozumiana klasyka literatury. Poza tym cieszę się, że nie robię tu za starego pryka, bo zauważyłem kilka osób w podobnym do mnie wieku - Przyjaźń atakuje niezależnie od wieku :) Co do ulubionego kucyka - Rainbow Dash na równi z Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się przemogli... to i ja dorzucę swoje pięć groszy. Nazywam się Kuba, szesnastka w tym sierpniu na karku. Interesuję się pisarstwem, gamingiem, roleplaying i językami obcymi (w szczególności angielski, odrobinę mniej rosyjski...). Przygodę z Kucami zacząłem pół roku temu, dzięki kwejkowi i notce na Wikipedii o serialu xP. Zdołałem przeciągnąć na tę jasną stronę mocy już dwie osoby z klasy. Trafiłem tu na to forum, gdyż kolega pokazał mi go. Przyznam, jest to chyba najbardziej przejrzyste forum o kucach, jakie widziałem. Mam nadzieję, że posiedzę tu na dłużej :) A jeśli chodzi o ulubionego kuca... cholernie ciężko wybrać. Każda postać ma swój urok, ale jeśli już miałbym wybierać... zapewne byłaby to Twilight albo RD. Mam taką sympatię do przemądrzałych postaci xP (tak, tak, fani Fluttershy mogą na mnie wrzasnąć, I don't give a damn :D). Od kiedy zacząłem oglądać show, przestałem patrzeć na świat tak negatywnie - zacząłem być bardziej tolerancyjny wobec ludzi, nawet do hejterów MLP się grzecznie zwracam ^^. Pamiętajcie - wiek nie ma nic do znaczenia. Racja, niektórzy uznają nas za dziecinnych (a ci mniej tolerancyjni będą wyzywać od dziwaków...), ale to nie powód, by rzucić to, co kochaliśmy w dzieciństwie. To zależy jedynie od nas. Przepraszam za styl pisania, wiem, że jest chaotyczny ^^ a więc... Welcome bronies!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...