Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Rarity115

''Rarity i atlantyckie imperium'' [Z][Adventure] [Shipping] [Fantasy]

Recommended Posts

Mój drugi fanfic tyle, że o przygodach Rarity.

Ten fanfic jest kontynuacją mojego pierwszego [Mój Przyjaciel Jednorożec], jeżeli go nie czytałeś, to chciałabym, abyś się z nim zapoznał.

Rarity odkrywa atlantyckie imperium, poznaje uroczego, prawdziwego księcia i po pewnym czasie nie umie zdecydować gdzie ma żyć: czy w starożytnej Atlantydzie czy w Ponyville. Sprawę komplikuje fakt, że po odkryciu skrywanego państwa dowiaduje się księżniczka Celestia, po czym rozkazuje wsadzić atlantów do lochów, a zabić księcia, gdyż uważa, że jest zagrożeniem dla całej Equestrii. Czy Rarity zdoła uratować atlantyckie imperium?

[Rarity i atlantyckie imperium]

Dyskusja na temat postaci

Edited by Dolar84

To jest super! Ale Rarity nie jest aż taka.... (myślę) no nie mogę znaleźć słowa. I według mnie powinna użyć argumentów, że ma w Ponyville siostrę, przyjaciół, rodzinę i wszyscy będą po niej płakać. A, i jeszcze, że bez niej Equestria nie ma ochrony przed typami takimi, jak Discord, bo jest powierniczką elementu Chojności. Ze zniecierpliwieniem czekam na następną część! PS: Dziwne, że nikt tego nie komentuje.

Bardzo fajny fanfik, ale kilka rzeczy jest niejasnych: Dlaczego Celestia wygnała Atlantów? Czy to Luna Zabiła Ikranę? Czy Lucens zabił swoją żonę? Dlaczego się z nią orzenił skoro jej nie kochał? Czy Tenebris to jakaś postać z twojego poprzedniego fanfika? Za odpowiedzi będę wdzięczna.

1.Dlaczego Celestia wygnała Atlantów?
''Wygnałam jego lud, który grasował po Equestri,niszcząc ją.''

Czy to Luna Zabiła Ikranę?
Tak, to Luna zabiła ją gdy napadła na miasto.

Czy Lucens zabił swoją żonę?
Nie. On ją porzucił

Dlaczego się z nią ożenił skoro jej nie kochał?
Został do tego zmuszony przez własną siostrę, która uważała, że tak "zzbędzie dla niego lepiej''

Czy Tenebris to jakaś postać z twojego poprzedniego fanfika?

Tak,Tenebris to postać z mojego pierwszego fica ''Mój Przyjaciel Jednorożec''. Można powiedzieć, że to jest druga część, bo pierwszy był MPJ a teraz Rarity i atlantyckie imperium. Następny fic będzie o Fluttershy.

Edited by Rarity115

Hmmm... tak patrzę na tę okładkę i coś mi nie pasuje... Jak wszyscy wiemy Atlantyda jest pod wodą co za tym idzie, logicznym byłoby występowanie "seaponies"... A tu taki :yay: zwykłe...

Hmm... Ciekawy fanfik, jednak wydaje mi się, że Rarity tutaj zbyt przesadziła z tą niechęcią i zachowaniem. Oprócz tego zauważyłem kilka błędów ortograficznych, a fajnie by było gdybyś udostępniła komentarze. Scenę ze smokami poznałem od razu :) widać tutaj wpływ filmu Avatar.