Skocz do zawartości

Rysunki Lukrecji


Recommended Posts

moja oc ;3nazywa się Christin ma dwie formy, jedną normalną a drugą bojową . Włada niebieskim ogniem .Ma swój naszyjnik który jest pamiątką po jej tacie . jej mama była zwykłym kucem , jej tata był podmięcem .mieszka  w kryształowym królestwie .. gdy duch siostry Christin  wstąpił w nią zyskała nową formę  .

mlpoc.jpg

Edytowano przez Cahan
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem mam dopiero 9 lat, dlatego jest tak słabo z ortografią. Jej historia jest dłuższa , nie chciało mi się pisać i musiałam ustąpić komputer siostrze .

 

kto ma pomysł na kolorki ? ;3

mlp4.jpg

Edytowano przez Lukrecja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest odpowiedni dział, tutaj mamy cały taki na OC -----> Kliknij mnie, jestem odnośnikiem! ^^
Jeśli chcesz zaprezentować nam postać razem z historią, to dział Original/Own Characters będzie odpowiedniejszy. 
Ach i jeśli potrzebujesz pomocy z historią, możesz napisać do mnie prywatną wiadomość. Ułożymy to jakoś schludniej i według schematu. 
Jeśli jednak wolisz zrobić to sama, przejrzyj najpierw parę postaci innych użytkowników i spróbuj to ułożyć na takiej zasadzie jak inni.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bleflar napisał:

Oryginalność nie jest twoją mocną stroną co?

Przypomnę, że mamy do czynienia z 9-latką. Mimo wszystko warto poczytać regulaminy działów i regulamin forum i będzie spoko @Lukrecja. Jeżeli chcesz teraz wypowiadać się na forach w internecie musisz przywyknąć do regulaminów i poczytać trochę wypowiedzi, by w miarę dopasować się do osób nieco starszych. 

Pozdrawiam ;) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bleflar napisał:

Bycie dzieckiem nie usprawiedliwia tego całkowicie. 

 

Moim zdaniem usprawiedliwia, bo to wygląda na wymuszenie na siłę "bądź oryginalny". No i to, że są osoby, które w tym wieku są lepsze, nie znaczy od razu, że @Lukrecja też taka ma być. A sam koncept swoją oryginalność ma - tak długo, aż postać nie jest ponad władzą i mocą niż alikorny czy Twilight lub Starlight ma ona sens. W tym wieku dzieciaki lubią stworzyć postacie które jakieś umiejętności nadprzyrodzone mają, więc ja się tu nie dziwię, jednak jak już wspomniał @ZSRRKnight, jest wiele rzeczy do poprawy, bo to co zaprezentowała autorka to zaledwie koncept, nie gotowa praca, którą warto rozwinąć o szczegóły.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, Bleflar napisał:

Więc. Krzyżówka dwóch ras... włada mistyczną mocą... i ma drugą formę. Oryginalność nie jest twoją mocną stroną co?

Przynajmniej nie Alicorn.

to jest moja stara OC, dopiero projektuje nową i to nie jest cała historia , ta OC była stworzona jak miałam 6 lat . i tak dziękuję za krytykę .

 

 

rysunek wykonany w Artweaver Free 6

mlp ;).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowa, więc możesz jeszcze nie wiedzieć, że zamiast tworzyć oddzielne tematy dla każdego rysunku, powinnaś zrobić jeden dla wszystkich. Możesz "popaczeć" po innych tematach w tym dziale, żeby ogarnąć jak to mniej-więcej zwykle wygląda. 

 

Co do samego rysunku, no nie będę ukrywać, że nie wygląda jakbyś włożyła w niego dużo wysiłku. Proponuję zacząć od rysowania tradycyjnego, ołówkiem lub kredkami na kartce. Jest to zbecydowanie łatwiejsze dla początkujących niż zabawa z kompletem oraz dzięki temu ćwiczy się wiele ważnych rzeczy, jak wyczucie proporcji czy ogólna sprawność i pewność ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gray Picture napisał:

Jesteś nowa, więc możesz jeszcze nie wiedzieć, że zamiast tworzyć oddzielne tematy dla każdego rysunku, powinnaś zrobić jeden dla wszystkich. Możesz "popaczeć" po innych tematach w tym dziale, żeby ogarnąć jak to mniej-więcej zwykle wygląda. 

 

Co do samego rysunku, no nie będę ukrywać, że nie wygląda jakbyś włożyła w niego dużo wysiłku. Proponuję zacząć od rysowania tradycyjnego, ołówkiem lub kredkami na kartce. Jest to zbecydowanie łatwiejsze dla początkujących niż zabawa z kompletem oraz dzięki temu ćwiczy się wiele ważnych rzeczy, jak wyczucie proporcji czy ogólna sprawność i pewność ręki.

ja się uczę rysować na komputerze bo na kartce mam wyćwiczone na kartce rysowałam jakieś 4 lata na kartce . i z tym rysunkiem się bardzo spieszyłam bo mam wiele do zrobienia w niedzielę i miałam tylko 30 minut . dziękuję za wyrażenie opinii ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bleflar napisał:

Jak już mówiłem. Nawet jeśli to jest stara OC nadal możesz ją poprawić. I ta postać ma potencjał.

masz pomysł na poprawienie jej ? mam trochę starych rysunków z jej przeszłości i sama teraz nie wiem co one oznaczają .  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...