Zena92

Untitled_file.wav [Oneshot] [dark] [sad]

Recommended Posts

Fajne acz krótkie. A tak w ogóle... Nauka jest zła!Hell Yeah! Na serio odniosłem wrażenie demonizowania nauki. Zapewne fałszywe.

Przybyłem (po 21 godzinach...), zobaczyłem, przeczytałem.

Ciekawe, mam dziwne uczucie, że skądś ten motyw niezahamowanej ciekawości znam.... :twilight3:

Nie no, wim skunt. xd . Co do samego fanhyca:

Spoiler

Ciekawy, ale jak poprzednicy pisali, za krótki. Polecam, jeżeli ma się mało czasu a chce się przeczytać coś ciekawego, lub jeżeli chce się bardziej namyślić nad słowami, gdyż znalazłem parę fragmentów, które chyba dokładniej przeanalizuje. Ocena... takie soczyste, mocne 7/10. Czemu nie wyżej? Bo nie zostawił u mnie zainteresowania tematem. Prawie wszystko wyjaśnione... do tego mogę powiedzieć, iż chyba jabłka zaniżyły ocenę, bo znów głodny jestem... :/ Co ja gadam... ja prawie zawsze jestem głodny xd (głównie dlatego, że mało jem).

Tyle.

Pozdrawiam, Ziemniak.

Dnia 9.11.2017 o 04:12, Zena92 napisał:

Pragnę dodać, że fik był pisany na konkurs, jakiś rok temu

Właśnie. Wiedziałem, że kiedyś już czytałem ten tekst, ale nie mogłem sobie przypomnieć, przy jakiej okazji. Teraz już wiem.

Ogółem powiem, że spodobała mi się forma, w jakiej przedstawiony jest tekst, a jednocześnie końcówka skojarzyła mi się z "Z Archiwum X". Jako że zawsze lubiłem ten serial, tak i to opowiadanie przypadło mi do gustu. Uważam jednocześnie jednak, że nie zaszkodziłoby mu kilka więcej nagrań, dotyczących przemyśleń nagrywającego czy też wydarzeń, jakie miały miejsce.

Co do głównego bohatera, to nie miałem problemów z wyobrażeniem sobie wrednego, aroganckiego, a jednocześnie wiecznie przybitego całym swoim życiem ziemskiego kucyka, który chciał czegoś więcej. Muszę przyznać, że z jakiegoś powodu go polubiłem, o ile można tak powiedzieć w tym niedługim przypadku. Przypomniało mi to opowiadanie jednocześnie o moim dawnym pomyśle na tekst, dotyczący znaczków i faktu, że determinują one los kucyka. Co jeśli uzyskany znaczek oznacza, że powinieneś zajmować się czymś, czego nienawidzisz?

Nie wiem tylko czemu tekst "zgniłe jabłko" został wyróżniony w ten konkretny sposób.

Jak najbardziej polecam do przeczytania. Jest krótkie, ale przyjemne, zrealizowane, moim zdaniem, z pomysłem.

Pozdrawiam :giggle:

• Lubię to! 1

11 godzin temu, Arkane Whisper napisał:

Uważam jednocześnie jednak, że nie zaszkodziłoby mu kilka więcej nagrań, dotyczących przemyśleń nagrywającego czy też wydarzeń, jakie miały miejsce.

Naprawdę chciałbym dać więcej jego przemyśleń. Sam fik zaczął się tworzyć dużo przed konkursem i miał mieć bardziej skomplikowaną fabułę, ale brakło mocy pisarskiej. Kiedy zobaczyłem temat konkursu to ten powstały zalążek postanowiłem zaadoptować do jego potrzeb.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się