Jump to content

The Silver Cheese
 Share

Recommended Posts

snowfall_ponymeet_v4_by_kysss90-dbwja07.thumb.png.5aaacf0f5c8281182e7053b848cd9ca2.png

 

Bronies Silesia, CMC oraz DnA zapraszają na zorganizowanego ponymeet'a do Katowic. Mnóstwo rzeczy, ludzie, Śląsk ... zachęcamy do przyjścia :).  Link do wydarzenia na facebooku:

 

https://www.facebook.com/events/649081011883037/

 

Oraz wydarzenie na forum:

 

Spoiler

 

 

Edited by The Silver Cheese
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja sie wybirę jesli znajde przynajmniej kierowcę do katowic na ten dzień bo na face boku na razie kruch, a dalem swoje dane na stronie wydarzenia, to moze ktos tu sie znajdzie :( proszę kontakt 609356877 i na Discordzie mozna mnie złapać na @Zandi a jako osooba nieplnosprwna nie mam taki kontaktów w fandoemie j bym mógl przebierać ot 5 osób w tym organizator tego wydarzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Snowfall Ponymeet już lada chwila, a my mamy dla was kolejną garść informacji. Formularz prelegenta został już zamknięty. Wszyscy prelegenci otrzymali już maile potwierdzające. Po drugie udostępniamy Wam plan ponymeetu! Liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie 1f642.png.:).
 

Plan może ulec minimalnym zmianom.

 

https://docs.google.com/…/1aZ4ZIRV9upl5_b9SNtXgRouqh3…/edit…

 

Do zobaczenia na Snowfall Ponymeet!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani chcielibyśmy poinformować, że w czasie trwania konwentu będziecie mieli możliwość zamówienia czegoś na ciepło w miejscowej kawiarni "Za szybą" położonej w samym MDK. Oprócz kupienia kawy, herbaty czy ciasta właściciel zaoferował również możliwość zamówienia obiadu na miejscu. Jeśli ktoś z was nie chce wychodzić w poszukiwaniu McDonalda jednocześnie tracąc czas, kiedy jakaś ciekawa prelekcja może trwać, ma możliwość zamówienia obiadu na terenie wydarzenia. Koszt posiłku wynosi 13 zł (płatność przyjmuje kawiarnia), a do wyboru macie 3 opcje. Czas na zastanowienie macie do tego piątku, do godz. 12:00. Po zakończeniu ankiety nie ma możliwości cofnięcia decyzji, lista zostanie posłana właścicielowi kawiarni !!! Organizatorzy życzą miłego wieczoru:

 

Jeśli ktoś nie dał opcji na facebook'u niech da znać w komentarzu tutaj:

 

 

1) Filet duszony z warzywami, ziemniakami oraz zestawem surówek

2) Spaghetti Bolognese

3) (opcja Vege) Makaron Tagliatelle z warzywami 

Edited by The Silver Cheese
Link to comment
Share on other sites

Szanowni koledzy i koleżanki! Świetnie się z wami bawiłem! Kupiłem se par kucykowskich rzeczy, zagrałem na gitarkę, obogaciłem się o znajomości jak nie tworzyć OCeka lub się coś dowiedzałem o historii śląskich bronies. Natomiast dziękuje organizatorom, woluntariuszom i też uczestnikom za taką świetną imprezkę! Dziękuje też Silverowi za możliwość noclegu.:pinkie2:

 

Widzimy się kolejnym razem na Snowfall Ponymeecie 2.0!:fshug:

Edited by hviezdosz
Link to comment
Share on other sites

powiem tak nachapałem się jak dziki zwierz na  tyn meetcii więc jak będzie Meet 2.0 to na pewno sie pojawię (nowe kontakty zawiązane check, kontakty z  ludźmi z iV Twi meeata check, Sonszcz pobity w Red 7 check nowe fanty kucowe check) . Ten Meet ustawiam na 2 miejscu zaraz obok IV Twi Metea (sorry TK ale 12,5 meet  do tych się nieumywa). Właściwie myślałem czy na następnym meetcie nie wygłosić jakiegoś wykładu na temat Niepełnosprawnych w naszym polskim fandomie lub o aspektach terapeutycznych serialu, ale się zobaczy. myślę też czy nie stworzyć Zagłębiowskiej Sekcji Bronies Sillesia (ale to marzenie discordowej głowy, choć projekt maskotki już jest)

Edited by Zandi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...