Skocz do zawartości

Malinka rysuje,czyli bazgroły,sygnatury itp. robione w GIMPIE


Krulig

Czy dalej rysować?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy dalej rysować?

    • Nie
      2
    • Jak chcesz
      2
    • Rysuj dalej,ale doszlifuj trochę te kuce
      23
    • Tak
      17


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wygrałaś Internet. Te obrazki to najlepsze arty z Twilight, jakie widziałem od dawna. :x Dzięki nim na twarzy mej gości szeroki uśmiech. I przestałem kuleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki słabe, grzywa za długa, sprawia wrażenie, jakby był to raczej duży ręcznik.. za małe i za wysoko położone oczy, za długi nos.. kanciaste i za długie nogi i...

Eeee.... Twilight... alicorn?.. Jak ją znam to chyba była jednorożcem..

RADZĘ ĆWICZYĆ I PRZEDE WSZYSTKIM ŚCIĄGNĄĆ GIMPA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyszło, mając na uwadze że robiłaś to w paint-cie:twilight2:. Wszyscy tu mają racje, po pierwsze ściągnij Gimp-a, a po drugie popracuj nad proporcjami:TWcU3:. (PS: Tak też się uśmiechnąłem jak patrzyłem na te rysunki, ale, czy to żle?:lyra2:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADZĘ ĆWICZYĆ I PRZEDE WSZYSTKIM ŚCIĄGNĄĆ GIMPA.

Gimp nie jest programem typowym do malowania. On został stworzony głównie do obróbki grafiki.

Najlepiej ćwiczyć rysowanie w MyPaint (link do wersji portable), wspaniały program. Niestety nie ma wersji polskiej, lecz obsługa jest dość prosta. Mimo że program został stworzony pod tablety do rysowania to da się spokojnie rysować myszką.

Jednak technika rysowania to coś co trzeba wypracować i co jest bardzo trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX wszystkim za szczere komentarze i obiecuję,że postaram się ściągnąć Gimp-a za min.dwa tygodnie :cGfSS: P.S.Nie mogę ściągać systemów tylko na nowe kompy bo ja mam pięcioletniego kompa który moi starzy kupili miesiąc po przeprowadzce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No ja was proszę :D może sam nie jestem wielkim artystą, ale pisanie o tych rysunkach że są super.. :D No ale może to tylko pierwsze prace i będzie lepiej, no i wiem że nie jestem pierwszym który to pisze ale : Twi nie ma skrzydeł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... rysunki dobre, tylko 2 uwagi: 1: Te zmiany kolorów na oczach możesz trochę rozmazać, i postarać się nimi nie wychodzić poza tęczówkę. 2: Miejsce styku lini szarych i brązowych. Czy nie sądzisz, że te włosy powinny wchodzić ZA ucho(look:>:shiarmor:). Sorry jeżeli krytyka zbyt mocna, ale sam rysuje, i właśnie mi pożądnej krytyki brakuje. (Nie czuje, że rymuje:pinkie2:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ankiecie w ogóle głupie pytanie, jak lubisz rysować to rysuj :D A co do prac.. Cóż ja mogę, proponuję żebyś zaczęła rysować na warstwach, np tak najprościej dwie warstwy: 1 warstwa: kontur 2 warstwa (pod pierwszą): wypełnienie kuców Tak będzie łatwiej, bo robiąc wszystko na jednej warstwie trudno zrobić to tak, żeby nie prześwitywał biały kolor :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...