Skocz do zawartości

Magiczne lustro z Equestria Girls.Ludzie przejście.


Recommended Posts

Witam wszystkich nurtuje mnie pytanie , czy jest możliwość aby ktoś z świata ludzi mógł przejść do Equestrii.

Czy to działa tylko w jedną stronę bo wiadomo twilight sparkle przeszła do świata i spotkała samą siebie, i tu rodzi się pytanie.

czy mogą tylko przejść  postacie magiczne a może wystarczy odpowiednie zaklęcie ale trzeba wziąć pod uwagę tez ze dany człowiek który by chciał przejść do świata  kocyków posiadał by już , swój odpowiednik w tym świecie.

I jeszcze w co się przemieni ziemski kucyk pegaz czy jednorożec ? Loteria ?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi na ten temat.

Edytowano przez wampir221
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wampir221 napisał:

Ale spike jest z equestrii. Spike ze świata ludzi nie przeszedł do equestrii.

Bo nie było tego w filmie/serialu? No chyba, że czegoś nie pamiętam. Temat ciekawy, ale to bardziej zwykłe gdybanie niż dyskusja pełną gębą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dzidek Chan napisał:

Mmmm oglądałem kiedyś taki odcinek specjalny "Bloopers Equestria Girls Friendship Games" i tam jest jak Pinkie Pie przechodzi do świata kucyków, wydaje mi się, że jest to stworzone przez Hasbro.

(minuta 2:08)

 

  Odkryj ukrytą treść

 

 

 

 

Yyyy właśnie nie wiem co mam myśleć o ostatniej scenie.

Edytowano przez wampir221
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pinkie pie'ie (jak to odmienić xD) zamieniają się miejscami.

To by w sumie wyjaśniało czemu Pinkie wiedziała kim jest Twilight w pierwszej części Equestrii Girls.

Jeżeli to faktycznie jest stworzone przez hasbro, to potwierdza, że ludzie mogą się przenosić do świata kucyków.

 

Edytowano przez Dzidek Chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"On May 3, 2016, a Friendship Games "blooper reel" was posted on the official Equestria Girls website, containing fictional outtakes of various scenes from the film. Some gags involve the cast messing up their lines or tripping. One running gag is the endless amount of animals emerging from Fluttershy's backpack."

~Friendship Is Magic Wiki

 

To chyba dość wiarygodne źrodło?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wampir221 napisał:

Czyli fikcja

Sam nie wiem...

Bo rozumiem, że chodzi ci o ten fragment "containing fictional outtakes of various scenes from the film"

Te wpadki wyglądają jakby się faktycznie zdarzyły.

Na nich widać, że Equestria Girls jest reżyserowane.

Może to miało miejsce, tylko że poza kamerami? Tak jak często poświęcają w sitcomach cały odcinek na takie sytuacje z planu.

Chociaż wątpie, żeby to było aranżowane...

Kolega wyżej miał rację, dużo gdybania.

 

 

Edytowano przez Dzidek Chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wampir221 napisał:

Możę zrobili te sceny ale potem zmienili zdanie i nie udostępnili albo inny animator zrobił.

Myślę, że jeżeli jest to na oficjalnej stronie Equestrii Girls, to musi być to zrobione przez Hasbro. (wierząc MLP Wiki)

Nie jestem jednak w stanie powiedzieć kto to tworzył, ani w jakim zamyśle...

Nie pracuję w Hasbro :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wampir221 napisał:

Witam wszystkich nurtuje mnie pytanie , czy jest możliwość aby ktoś z świata ludzi mógł przejść do Equestrii.

 

Jakieś dobre psychodeliki i wszystko jest możliwe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike pies wpadł do equestrii przez dziury stworzone przez urządzenie ziemskiej Twilight. Jeśli te portale to mniej kontrolowana wersja tej samej magii co lustro(możliwe nawet, że to magia samego lustra, która została wchłonięta przez to urządzenie w jednej ze scen) to nie widzę przeszkód by ziemianin mógł wejść przez lustro do equestrii.
Co do losowania rasy. Myślę, że patrząc na populację ziemi i przyrównując ją do equestriańskiej można śmiało założyć, że KAŻDY człowiek ma kuczy lub inno stworzeniowy odpowiednik. I najprawdopodobniej tym właśnie stworzeniem będzie po przejściu. 
To są według mnie dość oczywiste założenia wynikające z wiedzy, którą posiadamy z filmów. Podjąłbym za to inną polemikę. Kuce to rasa inteligentna, tak jak gryfy, jaki, hipogryfy(innych ras z filmu nie chcę tykać bo to skomplikowane[np tamtejszy alibaba to przecież kot, więc czym się różni od Opal, albo załoga statku piratów to papugi, które są rasą inteligentną, a przecież inne ptaki to normalne zwierzęta]) również podmieńce to obecnej pożal się boże formie true inteligentne istoty. I tak samo smoki. Dlaczego więc po przejściu na drugą stronę spike był psem? Każdy smok byłby psem? Chyba można to śmiało założyć. A co z innymi rasami? Syreny przybrały postać ludzi. Jaką formę by przyjął np Steven? Albo jakiś potwór jak chimera?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wampir221 napisał:

Witam wszystkich nurtuje mnie pytanie , czy jest możliwość aby ktoś z świata ludzi mógł przejść do Equestrii.

Czy to działa tylko w jedną stronę bo wiadomo twilight sparkle przeszła do świata i spotkała samą siebie, i tu rodzi się pytanie.

czy mogą tylko przejść  postacie magiczne a może wystarczy odpowiednie zaklęcie ale trzeba wziąć pod uwagę tez ze dany człowiek który by chciał przejść do świata  kocyków posiadał by już , swój odpowiednik w tym świecie.

I jeszcze w co się przemieni ziemski kucyk pegaz czy jednorożec ? Loteria ?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi na ten temat.

Zasadniczo to mnie jedynie trapi, jak ten portal działa, w sensie w jeną stronę pozbywa ludzi ubrań i przemienia w kuce, a w drugą stronę...? Dobiera im jakoś ubrania, pod ich styl, czy jak? W filmie "Terminator", było to wspomniane, że ubrania się nie przenoszą, ani żaden przedmiot jaki podróżnik posiada, natomiast tutaj ani słowa wyjaśnienia.

 

PS, kolego czy masz jakąś dysleksję, czy zwyczajny zwis, bo taka ilość błędów w jednym poście u osoby starszej ode mnie, no to szacun (myślałem, że masz z 10 lat, ale jednak nie)... Nie żebym był jakimś gramar nazi i że ja nie popełniam błędów, ale jednak taka ich ilość razi nieco oczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...