Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Anoax

Nowy plakat powitalny

Nowy plakat powitalny  

13 użytkowników zagłosowało

1. 1. Podoba się(Nie zapomnijcie napisać swoją opinię w odpowiedzi)?

• Tak
      11
    • Oczywiście!
      2
    • Nie
      0
  2. 2. Jak bardzo?

• 0/10
      0
    • 1/10
      0
    • 2/10
      0
    • 3/10
      0
    • 4/10
      0
    • 5/10
      0
    • 6/10
      1
    • 7/10
      3
    • 8/10
      0
    • 9/10
      5
    • 10/10
      3
    • 11/10
      1

Recommended Posts

oficjalnyszablon_zatwierdzonyikropka2.thumb.png.7ac19372e4e70d13467e72248320b3a0.png

Podoba wam się? Mój kumpel i ja pracowaliśmy nad nim 3,5h by wyglądał tak jak wygląda. Większość czasu to szczegóły. Autor plakatu(na prośbę autora dodaję, że nie jest to rysowane od zera tylko posklejane ze screenów etc): Polox

Edytowano przez Anoax
  • +1 4

No co tu dużo mówić - tego jeszcze nie grali :) Pomysł ciekawy i dobrze zrealizowany, ale osobiście wolałbym tradycyjną grafikę. 

• Lubię to! 1

Zajebiście zrobiony. Ale ja bym dała coś z herbatką, a nie obiadkiem. A najlepiej to gdyby pytała gości o herbatkę.

• Lubię to! 1

Kliknąłem by pominąć dialogi i coś mi się zawiesiło :cadanceangry:

Fajny pomysł 9/10

• Mistrzostwo 1

34 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

Bardzo fajne i przypomina troszkę scenę z jakiegoś visual novel... jednak podobnie jak Triste wolałbym tradycyjną. :dunno:

Bo na podstawie ekranu z doki doki ale przerobione na potrzeby xD

Szczerze przestało mi się podobać 3/10 nie polecam. Sugeruję zmianę ekranu powitalnego na coś ciekawszego.

Trochę odkopane, ale no cóż.

• Nie lubię 1

@Polox Jakiś powód, czemu nagle przestało? Myślę, że jakbyś napisał co dokładnie Ci się w tym nie podoba to Anoaxowi byłoby łatwiej zrozumieć, ewentualnie nawet zmienić.

1 minutę temu, PervKapitan napisał:

@Polox Jakiś powód, czemu nagle przestało? Myślę, że jakbyś napisał co dokładnie Ci się w tym nie podoba to Anoaxowi byłoby łatwiej zrozumieć, ewentualnie nawet zmienić.

On już taki jest. Nie mówi tego poważnie, a tylko w taki sposób żartuje. Znam go bardzo dobrze, dlatego żeby utrzeć mu nosa dałem minusa xd 

• +1 1

@Anoax 

Nie jestem taki, po prostu głównie miałem na myśli przestrzeń, jaką pokrywa grafika - w moim skromnym odczuciu powinna być większa. Ogólnie fajnie jakby ekran się nieco zmieniał na specjalne okoliczności, ale nie wiem ile swobody w przeprowadzeniu takich zmian ma opiekun działu. Może faktycznie nieco zaniżyłem ocenę, co do jej faktycznej wartości, ale ten minus był raczej niepotrzebny.

Jeżeli chodzi o zgodność z tłem, to Fluttershy ma część niepotrzebnych cieni, nie wygląda to zbyt dobrze. Brakuje tutaj konsekwencji, jeden cień przy kopytku został wycięty dosyć nieprecyzyjnie, a reszta została zostawiona. Osobiście chętnie zobaczyłbym jakieś bogatsze tło, no i w sumie czytelność jest całkiem przeciętna. Myślę, że za pomocą grafiki można więcej przedstawić, bo ten tekst trochę wybija z rytmu i ogólnego klimatu mlp.

To wszystko, co mam do powiedzenia na przyszłość proszę mnie nie minusować. Owszem popełniłem błąd; dając tylko mało zrozumiałą ocenę, zamiast opisać swoje stanowisko, ale powielanie czyjegoś błędu też nie jest najlepszym rozwiązaniem problemu. Drogi Anoax'ie powinieneś raczej zachować postawę zbliżoną do twojego przedmówcy -proszę o mniej wrogości do mojej osoby na przyszłość. :rd5:

5 godzin temu, Polox napisał:

Jeżeli chodzi o zgodność z tłem, to Fluttershy ma część niepotrzebnych cieni, nie wygląda to zbyt dobrze. Brakuje tutaj konsekwencji, jeden cień przy kopytku został wycięty dosyć nieprecyzyjnie, a reszta została zostawiona. Osobiście chętnie zobaczyłbym jakieś bogatsze tło, no i w sumie czytelność jest całkiem przeciętna. Myślę, że za pomocą grafiki można więcej przedstawić, bo ten tekst trochę wybija z rytmu i ogólnego klimatu mlp.

Chce ci przypomnieć, że to ty wybierałeś obrazki do tego plakatu. Jeszcze na mnie beżczelnie krzyczy że nie widzi tam żadnego cienia, a teraz sam daje to w ocenie. Phi. 

Skoro myślisz "Że za pomocą grafiki więcej przedstawić" To poprosze na za tydzień kolejne 4 grafiki które twoim zdaniem byłby lepsze i nie "wybija z rytmu i ogólnego klimatu MLP".

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się