Skocz do zawartości

Zabawa Tak czy Nie 2.0


Decaded

Recommended Posts

Zdecydowanie tak. Miałam kiedyś problemy z fobią społeczną, do tej pory walczę czasem z niektórymi jej przejawami.

 

Czy chciałabyś po śmierci pozostawić po sobie coś, z czego będą czerpać kolejne pokolenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną nadzieję, że reinkarnacja nie jest prawdziwa. Znając moje szczęście, moim kolejnym wcieleniem byłoby zostanie szczotką do toalety.

Edytuję, bo znowu moja wypowiedź została opublikowana w podobnym czasie, co kogoś innego.

Teoretycznie wierzę w jakieś życie po śmierci, ale nie jestem pewna, czy jest to akurat niebo i piekło. Raczej pozostaję otwarta na różne wiary i teorie.

 

Czy kiedyś żałowałaś niezrobienia lub niepowiedzenia czegoś w odpowiednim momencie?

Edytowano przez Cerssie
  • Haha 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak. Spróbuję to zaraz zrobić w myślach, bo jeśli zabiorę się za mówienie tego na głos, to oficjalnie zostanę najdziwniejszym pracownikiem tej firmy.

 

Czy cofnęłabyś się w czasie, żeby naprawić pewne błędy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. Wczoraj uzupełniałam na zajęciach z psychologii Test Wielkiej Piątki i uzyskałam prawie wszystkie punkty w kategorii "neurotyczność". Najgorsze jest to, że jest w tym sporo prawdy.

 

Czy jesteś osobą wrażliwą na krzywdę innych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...