Skocz do zawartości

Stargate


Drakoon

Recommended Posts

Ogladalem kiedy bylo pierwszy raz emitowane w polskiej TV, czyli dawno temu, i ostatnio na AXNie. Nie jest to zly serial, ale jest zbyt schematyczny, juz na samym poczatku kazdego odcinka mozna sie domyslac, a w polowie juz wiedziec, jak sie skonczy. Jesli lubisz SF, obejrzyj Battlestar Galactice. Najlepszy serial SF, jeden z najlepszych w ogole. Jedna wada - zbyt szybko sie konczy :P

Link do komentarza
  • 4 months later...

Ogląda ktoś to? Lub oglądał? Bo ja widziałem Stargate SG-1 i Atlantis, za Universe się nawet nie zabierałem. Teraz znowu oglądam SG-1, chyba najlepszy serial.

Universe chyba lepszy niż Atlantis. Szkoda że się skończyło. Przynajmniej mi bardziej się podobał. A i SG-1 to tak gdzieś do 5 sezonu był najlepszy.

Co do mlp, czytał ktoś tego crossovera?

http://www.equestriadaily.com/2011/05/story-stargate-equestria.html

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 4 months later...

Universe - Widziałem jeden odcinek. Nie przekonałem się, ale może kiedyś obejrzę.

Atlantis i Sg-1 - Widziałem wszystkie. Uwielbiam, chociaż w pewnym momencie miałem sporą przerwę, bo mnie znudziło kilka odcinków, jak oglądałem SG-1.

BTW:Thor rlzzz! :D

Asgardzi rządzą

*krztusi się* Asgardczycy.
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Mnie zawsze bawiła nazwa SyFy, od kiedy ten USrAński kanał zaczął się tak nazywać. Odcinki zawsze się pojawiały godzinę po premierze w wyporzyczalni isohunt. Nie wiem dlaczego wam się nie podoba Universe, co prawda jest nudny, ale było tam coś nowego i ciekawe WTFy. Pomysły mieli fajne na odcinki, ale wydaje mi się że zamało dopracowane, woleli wrzucać nudne wątki niż opowiadać więcej ciekawych pseudonaukowych bzdur (za co wszyscy kochamy ten serial). Przynajmiej dobrze dopracowali graficznie, jeżeli to wogóle się liczy. No i te statki kosmiczne starożytnych... ogólnie dużo statków. Czy ktoś tu lubi statki? Ok, może mało ma to wspólnego z SG1, no ale to przecierz inna galaktyka, i dalej to bardzo dobre SyFy :grumptwi: No cóż fabuła się zakończyła tak aby była kontynuacja. No i dobrze bo jakoś cierpię na brak seriali. Failing sky jest niesamowicie nudne i nie mogłem się przemóc. :oops:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ja tam bardzo lubię StarGate, wszystkie trzy (nie wiem, co macie do Uniwerse), ale nie oglądałem już od paru tygodni (czytaj: od czasu, gdy poznałem MLP FiM :fluttershy4:)

Szkoda, że jest tak mało odcinków, zwłaszcza w SG-1:crazy:.

Mało? :ming: SG to taka brazylijska telenowela wśród seriali SF. No, może obok Star Treka.

Link do komentarza
  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...