Skocz do zawartości

[Zabawa] Co zrobiłbyś.....?


misterspauls

Recommended Posts

Cześć wam!! O to moja nowa zabawa Co zrobiłbyś.....? O co chodzi w tej zabawie? Trzeba zadawać pytania do innych użytkowników na przykład:

 

Co zrobiłbyś jak wygrasz w lotto?

 

Wyjechałbym na wakacje i zbudowałbym sobie domek.

 

Tylko proszę was nic nachalnego i zboczonego jeśli mogę was prosić :squee:

Spoiler

Oby administracja nie przyczepiła się do mnie za łamanie regulaminu :fluttersad:

Chyba jest dozwolone prawda?

 

 

Co zrobiłbyś jak miałbyś prawdziwego kucyka z Equestrii?

Edytowano przez PervKapitan
połączenie postów
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po prostu nie pisz posta pod postem, tylko go złącz, a nie płacz, że może się moderacja przyczepić?

 


Żeby nie było łyso to odpowiem od razu w zabawie.

Zapewne nie miałabym zbytnio obecnie warunków do utrzymania takiego, więc oddałabym w dobre ręce.

 

Co zrobiłbyś pierwszego, rozbijając się na bezludnej wyspie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które konto? Bo jeśli bankowe, to tam śmieci są, nie pieniądze i wcale bym się tym nie przejął :pinkie4:

 

Spoiler

BTW.: Gdybym miał swojego robota, to po prostu wysyłałbym go, żeby pracował za mnie i wracał do mnie z pieniędzmi, a ja w międzyczasie robiłbym na co tylko miałbym ochotę :MJTQO:

 

Co byś zrobił, gdybyś spłodził trojaczki? 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak - miłość nie przychodzi łatwo w moim przypadku, więc absolutnie doceniłabym ten stan i nigdy nie skrzywdziła osoby, którą darzę tym uczuciem. Ostatecznie. pieniądze szczęścia nie dają. Za jakiś czas zostaną wydane i co wtedy?

Spoiler

Chyba że udałoby mi się przechytrzyć osobę, która mi zaproponowała ten układ. Najpierw doszłoby do rzekomego rozstania, a kilka dni później wyjechałabym z moją drugą połówką na jakieś wakacje, by to uczcić.

 

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że jesteś śmiertelnie chory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie bym się z tym czuła. Zapewne jak to leży w ludzkiej naturze bym starała się oszukać przeznaczenie. Ale też zależy czy ta data bylaby bliska czy daleka. Cieszyłabym się, gdyby okazało się, że umrę dopiero na starość.

 

Co byś zrobił gdyby ktoś Ci rozbił Twój ulubiony kubek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...