Skocz do zawartości

Przygody Nowej Ligi Znaczkowej [Przygoda][Slice of Life]


D.E.F.S

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy. Oto z dawna oczekiwana seria NCMC. Poznamy tu losy Muffinka i jego przyjaciol. Premiera miala odbyc sie w poniedzialek, lecz zawiodl dostawca internetu. Tak jak pisalem w innym watku, opowiadanie bedzie mini serialem. Zachecam do czytania...

Autor Darth Evill

Pomoc Techniczna Posealor

[attachment=357][attachment=369]

Odcinek 0 Poczatek...

Odcinek 1 Tajemny Ogród

Odcinek 2 Zakazany Las w realizacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yey!!! Scoot umie latać :pinkie2: Kurcze jestem pod wrażeniem! Powaga! Spodziewałem się jakiegoś słabego fanfica rodem z gimnazjum, ale ty naprawdę trzymasz poziom! Szacun! :brohoof: Jednak.... Tak muszę się do czegoś przyczepić :rainderp: Szczegóły! Przeczytaj ten tekst sobie na spokojnie i popraw błędziki, to będzie ideolo :friends: Chodzi mi np o: "Mial na Derpin Muffin" (Miał na imię) lub "Drugie z zrebiat to Dinky," (ze źrebiąt) Po za tym daję 10/10 i z niecierpliwością czekam na więcej :aWe6O:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykroscia informuje iz "Tajemny Ogrod" pojawi sie jutro rano badz wieczorem. Mialem troche na glowie i nie skonczylem pisac. Bardzo przepraszam. PS Liga powinna sie zorganizowac. Moze utworzymy wspolny watek gdzie wszyscy z NCMC dopisywali by fragment? Oczywiscie Ten watek bylby dalej kontynuowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Liga powinna sie zorganizowac. Moze utworzymy wspolny watek gdzie wszyscy z NCMC dopisywali by fragment? Oczywiscie Ten watek bylby dalej kontynuowany

Hmm...ja (chyba) miałbym mały problem bo niejestem dobry w pisaniu opowiadań. Wena nachodzi mnie raz na ruski rok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając brak polskich znaków, czyta się całkiem przyjemnie. Opowiadane jest dobre w swojej prostocie. Ale przed publikacją, sam przeczytaj to co napisałeś. Dzięki temu wyłapiesz błędy w tekście i popraw je stylistycznie, i gramatycznie. Druga sprawa - nie powiększaj sztucznie tekst. Zamiast tergo staraj się pisać bardziej rozbudowane opisy sytuacji, i zachowań bohaterów. W ten sposób postacie nabiorą więcej charakteru i czytelnikowi łatwiej będzie nakreślić wszystko w głowie. Na razie jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Póki co daję opowiadaniu 4+. Popraw się a będzie dobrze, i powodzenia w pisaniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedną głupią rzecz w Past Sins Nyx (Jeśli jakieś inne kucyki w NCMC są z fanficków to ich nie czytałem) była członkiem normalnego CMC a tak poza tym to całkiem spoko to opowiadanie.

Wiemy że Nyx była w CMC ale ten fanfic to zupełnie inne opowiadanie i w nim Nyx jest w NCMC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jedną głupią rzecz w Past Sins Nyx (Jeśli jakieś inne kucyki w NCMC są z fanficków to ich nie czytałem) była członkiem normalnego CMC a tak poza tym to całkiem spoko to opowiadanie.

Dla mnie to nie problem, ja tam uznałem, że Nyx należy do CMC i NCMC.


Kiedy NCMC poznają Glossy?

Malinka, zobacz kto właśnie przyszedł :fluttershy5:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...