Skocz do zawartości

Cześć!


Zasniezka

Recommended Posts

W sumie nie wiem czy pisać tutaj, czy w tym zbiorczym.

 

Hej! Z tej strony 19letnia dziewczyna. MLP oglądam już kilka lat, ale dopiero od niedawna zaczęłam bardziej się tym interesować. Wcześniej jedynie rysowałam kucyki ludziom po zeszytach, gdy nie patrzyli. :P

Zajrzałam tutaj z ciekawości, bo ogólnie to uwielbiam wszelkiego rodzaju fora, mimo że ciężko mi być aktywną jednostką. Lubię czytać i pisać ff o MLP, pomysłów mam dużo, czasu znacznie mniej. I... coś jeszcze?

 

Nie wiem, życzę miłego dnia!

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. :3

2 godziny temu, Darkbloodpony napisał:

Witaj serdecznie na forum. :party:  Pochwalisz się swoją twórczością? Masz bardzo ciekawego awatara. Kogo przedstawia? 

Piszę na wattpadzie, ale tak bardziej w dziecięcym stylu, a widzę, że tutaj dominuje jednak coś innego, więc chyba nie... Jakoś tam mi głupio. :twiblush:

Dzięki! Awatar przedstawia mnie (ta z lewej, hah) i takiego mojego przyjaciela.

20 minut temu, misterspauls napisał:

Witaj moja droga i baw się dobrze na naszym forum. Mam nadzieję że napiszesz jakiś fajny fanfik. I stawisz swoje rysunki z MLP lub coś innego.

Dzięki. Może kiedyś coś się uda, hah.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czołem i... KLOPSIKI Z KALAFIOREM! :pinkieawesome:
Kolejna nowa duszyczka a ja się spóźniłem z powitaniem! No cóż... 
W każdym razie pozwól, że powitam cię swoją zwyczajową ankietą::giggle:YYYYYYYHHH...
Jak się tu dostałaś? Kto cię zaprosił? Widzę, że piszesz, a czytasz jakieś fiki? Ile jesteś w fandomie? Czy w ogóle jesteś w fandomie? Podoba ci się w fandomie? Jaki jest twój ulubiony kuc? A jaki jest twój ulubony fanfik? Jak długo zamierzasz zostać? Czytasz coś poza fikami? Jak tak to co? Jaki jest twój ulubiony autor? A ulubione uniwersum?
Ile widziałaś sezonów MLP? Widziałaś EG? Podobało ci się? 

A tak poza tym to powinnaś się podzielić fikami. (I tak nie będą gorsze od moich:rumors:)

Pomijając wszystko u góry zwyczajowo zapraszam na BC, czyli kącik lektorski, gdzie czytamy fanfiki na żywo, z wyłączeniem świąt narodowych i piątków. + Dzisiaj w sobotę obchodzimy 3 urodziny Kącika więc zapraszam podwójnie:party:! Wbijaj również na KKPF, gdzie panuje miła atmosfera i zabrała się główna loża pisarska polskiej sceny fanfikowej (oczywiście ta loża która jeszcze żyje.) Poza tym rozgość się wygodnie i rozkoszuj pustymi (ostatnio trochę aktywniejszymi) stronami naszego forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2021 o 15:33, KLGDiamond napisał:


Jak się tu dostałaś? Kto cię zaprosił? Widzę, że piszesz, a czytasz jakieś fiki? Ile jesteś w fandomie? Czy w ogóle jesteś w fandomie? Podoba ci się w fandomie? Jaki jest twój ulubiony kuc? A jaki jest twój ulubony fanfik? Jak długo zamierzasz zostać? Czytasz coś poza fikami? Jak tak to co? Jaki jest twój ulubiony autor? A ulubione uniwersum?
Ile widziałaś sezonów MLP? Widziałaś EG? Podobało ci się? 

A tak poza tym to powinnaś się podzielić fikami. (I tak nie będą gorsze od moich:rumors:)

Pomijając wszystko u góry zwyczajowo zapraszam na BC, czyli kącik lektorski, gdzie czytamy fanfiki na żywo, z wyłączeniem świąt narodowych i piątków. + Dzisiaj w sobotę obchodzimy 3 urodziny Kącika więc zapraszam podwójnie:party:! Wbijaj również na KKPF, gdzie panuje miła atmosfera i zabrała się główna loża pisarska polskiej sceny fanfikowej (oczywiście ta loża która jeszcze żyje.) Poza tym rozgość się wygodnie i rozkoszuj pustymi (ostatnio trochę aktywniejszymi) stronami naszego forum!

Hej! :pinkiesmile:

 

Tylu pytań to się nie spodziewałam, hah.

 

W sumie to forum znalazłam przypadkiem, od 2018 roku siedzę na kucykowych grupkach na fb i się zainteresowałam czy może nie ma jakiegoś forum (które uwielbiam!). I właściwie to nie wiem czym się objawia bycie w fandomie, no ale powiedzmy, że od tego osiemnastego. W G4 właściwie nie mam ulubionego, ale w G5 Sunny skradła moje serce. :3 

Nie mam ulubionego fika. :c A jak długo zostanę? Mogę być dłuuugo, ale bardziej jako obserwator, ciężko mi idzie "wchodzenie" w jakieś społeczności. :flutterblush: 

Czytam właściwie to, co wpadnie mi w ręce. Od roku mniej, bo mi się przestawiło w głowie, że jak już coś mam czytać, to musi to być coś "pożytecznego". Czytałam książki Kinga, sporo młodzieżówek polskich autorek i w moim serduchu już na zawsze zostanie Veronica Roth z jej twórczością. I uniwersum chyba z "Naznaczeni Śmiercią". 

Z sezonami właśnie lecę po kolei, obejrzałam 7 i biorę się za ósmy. Teraz będę mieć chwilę przerwy, bo wszedł na Netflixa "Arcane" i muszę to obejrzeć, hah. Widziałam EG, było okej, bez szału jak dla mnie.

 

Na czytaniu już byłam i bardzo mi się podobało. :3 No widzę, że pustawo, szkoda. :c

  • Fow de Swowm 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...