Skocz do zawartości

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!


Vermik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uwaga człowiek toster nadchodzi (może zasuszyć w gardle). Przychodzi baba do lekarza z widelcem w uchu. Lekarz się pyta co się stało, a baba: słuchałam metalu. Jak nazywa się czarny mag? Czarnoksiężnik! Latająca kasza? Kaszalot Sucha szosa suszą suszy

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jedzie Mercedesem kierowca i pasażer i wywiązuje się taka oto rozmowa. (P)asażer: Pana a na co panu ten znaczek na masce ? (K)ierowca: A to jest celownik. P: Celownik ? I co pan nim robi ? K:A jak ktoś wyskoczy mi na drogę to celuje i trafiam. P.To niech pan pokaże, bo ja panu nie wierzę. Kierowca przyśpiesza i zanim trafia w przechodnia robi unik. P: No panie beznadziejny ten celownik. Gdybym drzwi nie otworzył to by pan za cholerę nie trafił !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jest taki żart: Dlaczego mężczyzna został stworzony pierwszy? Bo Bóg musiał zacząć od zera. A teraz nawiązanie drugim żartem: No spoko z tym zerem ale jak powstała kobieta? Gdy Bóg szedł przez Eden potknął się o kamień i krzyknął - O k....! - A słowo ciałem się stało! Trochę kiepskie mam nadzieję że nikt nie poczuje się urażony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze coś o Chucku Norrisie: -Ile pompek może zrobić Chuck Norris? Wszystkie. A teraz coś mocniejszego, ohydniejszego i czarniejszego (dlatego też dam w spoilerze bo kawał ten nie należy do tych najładniejszych)

-Po czym możesz poznać, że twoja siostra ma okres? -Penis twojego ojca smakuje krwią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak, Rusak i Niemiec chcą przejść przez most,ale okazuje się że mostu strzeże diabeł. Diabeł mówi: - Jeśli chcecie przejść przez most, to powiedzcie ile waży most. Jeśli zgadniecie to przejdziecie a jeśli nie zgadniecie to was wrzucę do piekła. Zaczyna Rusek: - Moim zdaniem ze 300 kg. Diabeł na to że źle i go zrzucił do piekła. Przyszedł Niemiec i mówi: - No to 300 000 kg. Diabeł na to źle i zrobił z nim to samo co z Ruskiem. Polak w tym czasie spadł z mostu i krzyczy: - Tone, toneeeeee! Diabeł na to: - Dobrze! A skąd wiedziałeś?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni telefon. Facet podnosi słuchawkę i słyszy: - Mamy twoją teściową. Okup wynosi 100 tys. dolarów. - A jak nie zapłacę? - To ją... sklonujemy! Tylko Chuck Norris umie tak wypić kawę z mlekiem, że mleko wypije a kawa zostanie. Dlaczego ocet dostał wyrok dziesięciu lat pozbawienia wolności? Bo był winny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa Bóg który szpanuje Bukszpan Anglik, Amerykanin i Rosjanin zakładają się, kto opowie największą bzdurę. - Dżentelmen z Londynu... - rozpoczyna Anglik - przepłyną Atlantyk w zwykłej wannie. - Dżentelmen z Bostonu... - przebija Amerykanin - skoczył z otwartym parasolem z dachu wieżowca i cały czas paląc cygaro wylądował bezpiecznie na ziemi. Zabiera głos Rosjanin: - Dżentelmen z Moskwy... - Wygrałeś - mówi Anglik. - Wygrał - zgadza się Amerykanin. Chuck Norris szybciej stoi niż ty biegasz. Co jest najczęstszą przyczyną utonięć ? Woda.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Opowiem wam opowiadanie które kolega przesłał mi kiedyś na telefon. Dawno dawno temu, przed kilkoma godzinami wysoki chłopak o niskim wzroście szedł z sześcioletnią staruszką po łące pokrytej asfaltem. Był czwartek i jak na początek tygodnia przystało chłopak szedł leżąc na siedząco w pozycji kucznej podczas czołgania do sklepu hydraulicznego po mąkę. Lecz mieli tylko zielone pomarańcze. Poszedł z nimi do wujka z którym poszli samochodem na rowerze na basen pobiegać w górach na rękach z odważnikami. Po powrocie wchodzi do windy a tam schody. Naciska przycisk i wchodzi. Na górze czeka ubrany golas na boso w butach z gaśnicą i zapytał się czy nie pójdą do kina na zakupy. Był wieczór około 8 rano po południu więc zaczęli pić kanapki zagryzając wodą niegazowaną z gazem. Po niesytym posiłku byli bardzo najedzeni więc poszli jeść dalej gdyż byli głodni. Po drodze spotkali małą dziewczynkę z kwadratowymi trójkątami w kształcie koła na plecach. Więc nie zapytali jej co się stało a ona odpowiedziała im że dziadek ma zielone sandały. Wpadli w szok po zobaczeniu tej wiadomości i zaczęli krzyczeć z całych sił po cichu żeby nie przeszkadzać ludziom bo byli w bibliotece na stadionie gdzie odbywał się mecz w którym uczestniczył wielki tłum ludzi liczący jedną osobę, która siedziała na drewnianym kamieniu opalając się w cieniu. W tym samym momencie trzy dni później nastał upalny mróz. Chłopak pobiegł nad jezioro gdzie nad brzegiem stały trzy łódki: jedna cała drugiej pół a trzeciej w ogóle nie było. Wsiadł do trzeciej i poleciał na bezludną wyspę gdzie była wioska węgierskich indiańców z północno-południowej Afryki. Wszedł na palmę poślizgnął się i zleciał z jabłoni na wierzbę. Przychodzi właściciel tej sosny i mówi: złaź z tej topoli bo to mój dąb. Chłopak zszedł pozbierał kokosy i poszedł na plac sprzedawać marchewki. Wtedy głuchy usłyszał jak niemy powiedział że ślepy zobaczył jak szczerbaty wygryza włosy łysemu który biegnie razem z sparaliżowanym. Więc pobiegł za nimi. Zakręcił prosto i się zgubił ale wiedząc gdzie jest wrócił do domu wysikał kupę i wyskoczył przez okno spać. Koniec A na koniec krótki suchar: Co robi komin na stadionie ? Zadymę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...