Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Vermik

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!

Recommended Posts

-Skąd się bierze dziecko słuchające mocnej muzyki?

-Złoża metali.

Mnie zrobili z uranu :rainderp: Albo z innego chędogiego metalu.

Bo suchary to mój żywioł ;D Kolekcjonuję je; wymyślam własne, zasłyszane spisuje, tworzę spore listy. Te tutaj to moje zbiory z tych najlepszych (poza tym o Obamie).

Kokoju, zawiodłem się na tobie. Dlaczego przeszedłeś na suchą stronę mocy?

To moja zasługa!!! Ahahaha!!! <śmiech złoczyńcy>

To moja zasługa!!! Ahahaha!!! <śmiech złoczyńcy>

Do Stronnictwa Sucharów dołączyłem na długo przed dołączeniem do Stronnictwa Kucyków ;D

Przychodzi baba do autobusu widzi wolne miejsce i woła: -Tutaj wolne miejsce! Proszę siadać!

Gada Hitler z wspólnikiem: -Witaj Adolw. -Hej, Herman. -Co dziś malujesz? -Motylki. -Całe? - Z powyrywanymi skrzydełkami.

Co najlepsze na kaca ? -powietrze z materaca :D To tysiące produktów to setki wyrobów to puste kalorie więc ugryź suchara ;) Nie obżeraj się tylko ugryź suchara :)

Robiła babcia na drutach, przejechał tramwaj i spadła. Idzie garbaty ulicą, przewrócił się, pokołysał i usnął... Na górze róże, Na górze róże, Mam Alzheimera, Na górze róże.

Gada wnerwiony Hitler na przedstawieniu: -Zabierzemy im tę pocztę! I wszystkie inne! Moje motylki będą wisieć we wszystkich pocztach w całej Europie! Najpier będą pocztówki! Potem zabierzemy się za znaczki pocztowe! Będziemy tak robili dopóki każdy listonosz nie pozna się na sztuce! -Jessu, ale jesteś straszny, prawie jak w domu. -Będę straszniejszy, jak nie zdasz matury.

Te suchary są tak suche, że aż muszę popić :raritylaugh: A tu macie kilka moich: Jak nazywa się żona popa? Poparzona Jak się nazywa napój żab? Oranżaba Idzie Mozart i... Bach!

Teraz ja! Co ma piernik do wiatraka? Wiatrak się rozpierniczy, ale piernik się nie rozwiatraczy. A co ma słoń do fortepianu? Fortepian da się odsłonić, ale słonia nie da się ofdortepianić! Muahahaha!!! Atak sucharami!

Teraz przydałby się zimny Lech.

Pamiętam, że dwa lata temu w Krakowie* znajdowała się reklama "Zimny Lech w nowej puszce trzyma się lepiej".

To ja też zarzucę sucharem: (Uwaga, wymaga wymówienia na głos)

Idzie niedźwiedź lasem i widzi, że jeż coś tam wszama. Podchodzi.

- Co jesz?

- Co niedźwiedź?

Badumtsss

*dokładnie to na rondzie Grzegórzeckim, na hotelu po drugiej stronie Wisły był tylko "Zimny Lech"

Czym się różni wniosek o rentę ZUS od kartki papieru? Wniosek możesz sobie składać dowolną liczbę razy. Dobrze jest mieć własne zdanie. W jęz. rosyjskim здание [zdanije] oznacza "budynek", "gmach".

Co robi blondynka, żeby wejść do sklepu z ciuchami? Zabiera mężowi portfel.