Skocz do zawartości

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!


Vermik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

[02:13] "Gościu zgubił się w lesie. Znajduje chatkę. Późno, więc postanawia tam zanocować. O czwartej nad ranem słyszy głosik: - Śpij dalej!" [02:13] "Otwiera oczy - nie ma w pobliżu nikogo. Myśli sobie: 'dobra, jak mówi żebym go olał i dalej spał...' I znowu zasypia." [02:13] "Po chwili znowu głosik: - Śpij dalej! Facet otwiera oczy, patrzy: krasnoludek. Tamten do niego: 'Śpijdalej s mojego łuszka!'"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia na faktach: 2 ocalałych pojechało do Stary Sobor do sklepu obydwoje poszli przeszukiwać sklep w poszukiwaniu pepsi i fasoli 1 z nich nie mógł już więcej unieść więc poszedł do samochodu i wtedy powiedział: -nie pojedziemy -dlaczego -no bo nam samochód podpie******, był i nie ma


kolejny kawał Co to znaczy TUSK? Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa
i jeszcze jeden Przychodzi chłopiec do spowiedzi i mówi: - Proszę księdza, oszukałem Rumuna, czy to grzech? Ksiądz: - Nie, to cud!
i kolejny Lecą w samolocie Tusk, Kaczyński i Palikot. Tusk mówi: - Ja teraz 1000 złotych zrzucę i sprawię, że jeden człowiek będzie szczęśliwy. Kaczyński odpowiada: - Nie, lepiej ja teraz dwa banknoty po 500 zrzucę i uszczęśliwię dwie osoby. Tu Palikot mówi im: - Zaraz mogę zrzucić 10 banknotów po 100 złotych i uszczęśliwić aż 10 osób! Pilot obraca się i mówi: - Zaraz mogę zrzucić trzech idiotów i 39 milionów osób będzie szczęśliwych!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczycie wieży Eiffla stoi czterech mężczyzn: Amerykanin, Francuz, Anglik i Polak. Każdy z dumą patrzy w dół. Amerykanin rzuca pieniądze, po banknocie a potem garściami. -Nie szkoda Ci? -Żartujesz? U nas tyle tego mamy że nic się nie stanie! Francuz zamachuje się i rzuca po kolei wszystkie butelki najlepszych win. -Zdrowy na umyśle jesteś?? -U nas dużo Ci tego cuda! Przyszła kolej na Anglika. Spoglądają na siebie nawzajem. Polak mówi: -Nawet mi tu nie próbuj!! :cadance4: Po czym poznać zakonnicę? -Po łupieżu na butach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...