Skocz do zawartości

My Little Konwent!


Siper

Recommended Posts

A ja wciąż czekam na zdjęcia albo jakieś fajne relacje z konwentu xD Czekam też na filmiki i wszystko, z czego mógłbym się pośmiać! cichy - Ty wiesz, że wiem, że wiesz o czym mówię... ale ciiii bądźmy cicho :derp2: Linds - oj tam... przynajmniej było coś warszawskiego, lol! Octavia - a ja Cię pamiętam :ming: tyle hugów... ^^ Ale mam żal do Skaja :octcry: nie podziękował mi za pozwolenie zostania moją kurtyzaną. To jest takie smutne ;C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

cichy - Ty wiesz, że wiem, że wiesz o czym mówię... ale ciiii bądźmy cicho

Jednak ja wiem, że Ty jesteś przekonany że wiem o co chodzi, ale tak naprawdę oboje wiemy że nie wiem o co Ci chodzi, a gdybym wiedział że wiesz że wiem, czego oczywiście nie neguje, wtedy nie pisał bym że niewiem o czym Ty wiesz, tylko po prostu bum się tego wyparł, ale utrzymując towarzystwo w atmosferze niewiedzy oboje wiemy że ja nic niewiem :pinkie4:

:portalface: (no chyba że o czymś nie wiem, a Ty wiesz że wiem tylko tak myśląc a tak na prawdę mało wiadomo... Powiedzmy że było późno, dawno(?) i nikt nic nie wie, nawet gdyby wiedział) :portalflank:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja wiem, że Ty jesteś przekonany że wiem o co chodzi, ale tak naprawdę oboje wiemy że nie wiem o co Ci chodzi, a gdybym wiedział że wiesz że wiem, czego oczywiście nie neguje, wtedy nie pisał bym że niewiem o czym Ty wiesz, tylko po prostu bum się tego wyparł, ale utrzymując towarzystwo w atmosferze niewiedzy oboje wiemy że ja nic niewiem :pinkie4:

:portalface: (no chyba że o czymś nie wiem, a Ty wiesz że wiem tylko tak myśląc a tak na prawdę mało wiadomo... Powiedzmy że było późno, dawno(?) i nikt nic nie wie, nawet gdyby wiedział) :portalflank:

cichy... wiem, że wiesz, ale wiem, że chcesz, bym nie wiedział, że wiesz, ale wiem też, że wiemy, że inni wiedzieć nie muszą. A podpowiedź za to dam i napisze tyle: przypinka :3 Więc wiedz, że wiem, że teraz wiesz, ale wiem, że powiesz, że nie wiesz o czym wiem xD i niech inni nie wiedzą :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy... wiem, że wiesz, ale wiem, że chcesz, bym nie wiedział, że wiesz, ale wiem też, że wiemy, że inni wiedzieć nie muszą. A podpowiedź za to dam i napisze tyle: przypinka :3 Więc wiedz, że wiem, że teraz wiesz, ale wiem, że powiesz, że nie wiesz o czym wiem xD i niech inni nie wiedzą :derp2:

http://z1.demoty.pl/cae66b77dd7e94a30dfa84855b0f0c4e859517d9/8325_c659_480-gif

Robił ktoś z forum fotki? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachul na fejsie jest taka fotka http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/14427_494391153916671_2108445429_n.jpg ,pewnie już wiesz o niej, ale kij, chcę się wykazać dobrocią i wysłać link XD

I patrz w ogóle kto maca twój ogon... c:

(i czemu kurde ucięli Octavię?! D8)

Nie mam fejsa i mieć nie będę, więc... O KURDE! Dzięki Ci wielkie! :hug: Wreszcie mogę zobaczyć kto maca mój ogon! :derp2:

Ale serio dzięki, dzięki! Jak ktoś ma jeszcze to może podsyłać! Zbieram zdjęcia jak pokemony! :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove
(błagam' date=' niech ktoś ma tą wersję Ogórek, ogórek, ogórek nagraną XD)[/quote']

Ja mam ale czy na serio chcesz, żebym to wrzucił? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak bardzo już wiem kim jesteś! Tak bardzo twarz widać! xD Ale skoro ten konkurs... to chyba wiem, jak Cię rozpoznam :drurrp: ale ciiii... o tym kiedy indziej :ming: A ja wciąż zbieram zdjęcia! Od Neona już mam i z FB tyż... ale czekam, aż da ktoś może całe, a nie pas w górę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy... wiem, że wiesz, ale wiem, że chcesz, bym nie wiedział, że wiesz, ale wiem też, że wiemy, że inni wiedzieć nie muszą. A podpowiedź za to dam i napisze tyle: ************ :3 Więc wiedz, że wiem, że teraz wiesz, ale wiem, że powiesz, że nie wiesz o czym wiem xD i niech inni nie wiedzą

Ale oni nie wiedzą żyjąc w niewiedzy, więc wiemy o co chodzi. Swoją drogą to nawet nie wiedziałem ze wiedziałeś, ale widząc co tu się jednak dzieje to widzę że wiesz, wiedząc dużo więcej niż myślałem. Dla niewiedzących oboje wiemy że nic nie wiemy wiedząc jednak swoje a między nami wiadomo o co chodzi, ale nie rozmawiamy o tym, bo w sumie nic nie było :3

Jak ktoś będzie miał większe paczki ze zdjęciami to iście dźwięczny bym był ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłam tylko to http://polish-bronies.deviantart.com/journal/My-Little-Konwent-Wideo-relacja-339823348 widział już ktoś? :djTyy:

Klalaaaa wrzuć też to twoje zdjęcie >:D I pamiętam że ktoś nas fotografował razem tylko kto to był?)8

Pamiętam, że mieliśmy jedno jakieś ostatnie zdjęcie przed wyjściem. Takie słitaśne pegasisowe zdjęcie, ktora to robiła? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo zdjęć, też te przed wyjściem ja robiłam, ale aparat mam w domu, a teraz jestem nie w domu,. będę tam w środę i wszystko wyślę! Wydaje mi się, że Rosomak robił jeszcze zdjęcia. Robił ogólnie sporo zdjęć, fajno by było je zobaczyć :U

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i do tego Czerwony (preferuje Red). Ten Konwent był moim pierwszym i niestety ze swoich znajomych nikogo nie dałem rady namówić żeby przyjechali, więc mi osobiście średniawo się podobało. Zasztywnymbył. Ale, nawaliłem kilka (dosłownie bo niecałe 20) zdjęć i filmików z Konwentu swoim starym jabłkofonem, niektóre zamazane, inne nie. Jeżeli ktokolwiek chciałby je zobaczyć, dajcie mi znać, to powybieram te które nie są zryte w stu procentach i gdzieś wrzucę, zamieszczając link. :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redstoneman

Witaj.

Relacja nijakiego DiegoTan'a.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=52yVfsXxXmY&feature=my_liked_videos&list=LLdpLVjUmP3-Pffn8_81lBPQ

Sttark wrzuciłeś tą samą relację, co Octavia, sprawdzaj uważniej linki na przyszłość, by nie dublować.

A co do relacji - o, jestem tam! :rd8:

Relacja obejmuje MLK oraz podróż Warszawskiej i Trójmiejskiej Delegacji :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, genialnie że w wakacje druga edycja ;] Już zacząłem nawet odliczanie - i są to pierwsze dwie kratki zapełnione w moim kalendarzu na nowy rok ;) Co do samego weekendu - nigdy wcześniej nie byłem na żadnym konwencie jakiegokolwiek rodzaju, ani na żadnym ponymeeci i szczerze powiedziawszy nie wiedziałem czego się spodziewać po takiej "imprezie" ;) Pierwotny plan trochę wymuszony obowiązkami był taki, że na miejsce wpadnę dopiero po 14 - gdyż musiałem być gdzie indziej w Krakowie między 9 a 14. Ale nie mogłem absolutnie czegoś takiego zrobić, więc poświęciłem noc z piątku na sobotę i wyjechałem pierwszym busem jaki tylko odjeżdżał do Krakowa ode mnie z miasta. Na miejscu byłem jakoś koło 7:15 - przystanąłem chwilę przed wejściem ale widząc grupkę ludzi zbliżających się postanowiłem wejść ;) Kilka kroków i okazuje się, że w środku tak naprawdę za wiele nie jest jeszcze zorganizowane. Któryś z helperów poprosił żeby wszyscy spoza orgów poszli na salę, żeby mogli się zebrać z akredytacjami - no i na sali obrazek, który nieźle mi siedzi w pamięci. 4 osoby siedzące na ławce obok siebie, cicho, nieodzywające się. W mojej głowie dziwne myśli (aha, będzie ciekawie), no ale przesiedzieliśmy. W końcu ogarnęli akredytacje - zaczęło się coś dziać, bo akurat mnie natura obdarzyła markerem - a jako że akurat część osób na sali nie miała czym się podpisać, już szło poznać nowych ludzi ;) Muszę się zacząć streszczać bo tak opisując to będę pisał do jutra ;] Po godzinie 8 ruszyłem na górę zostawić trochę kasy na stoiskach - był mały problem bo, jak to na początku, nie było z czego wydawać, ale jakoś się udało i po 30 minutach siedziałem na sali z kilkoma przypinkami, zakładkami, figurką RD i co najważniejsze z PODUCHĄ! ;] Mimo że, tak jak już pisałem, musiałem być gdzie indziej od 9 do 14, olałem to totalnie i przesiedziałem całe rozpoczęcie na konwencie. Dopiero przed 10 opuściłem teren szkoły, wróciłem też wcześniej bo już przed 13 - chciałem wpaść na wiedzówkę, nawet nie tyle samemu wziąć udział, bo jestem jeszcze świeżak, natomiast zobaczyć wiedzę ludzi - byłem oszołomiony ;] Dalej dwugodzinna prelekcja o fandomie w Polsce i na świecie, no i najlepsza akcja ze zdjęciem na boisku ;] "Skacz, skacz, skacz!" - na pewno też na długo zostanie w pamięci. Potem zacząłem obchodzenie po różnych blokach, wszędzie siedziałem po trochu, pooglądałem kilka odcinków, w tym "Sonic Rainboom" - mimo że zawsze mam dreszcze jak RD go wykonuje, to te były jakieś niesamowite, że aż prawie podskoczyłem na siedzeniu - grunt że kolega za mną spytał się "Czy tylko ja mam dreszcze?" OTÓŻ NIE! Kolejny z momentów do zapamiętania ;] Dalej turniej w FIMa - jak na pierwsze zetknięcie z tą grą jestem zadowolony - w pierwszej rundzie udało się wygrać, a w drugiej grając Pinkie zbytnio skupiłem się na "zrobieniu Pinkameny" przez co dosyć głupio odpadłem. No ale mówi się trudno. Gala była okej, jedynie czego się mogę przyczepić to małe opóźnienie, ale to w sumie duży event, więc tu te 20 minut tolerancji można zostawić ;] Jako że siadłem sobie na schodkach po prawo koło Lindsa (taaak, Ty też znasz ten ból), całą pierwszą część miałem zasłoniętą przez kurtynę, a Lindsowi się nie chciało jej trzymać! :D Na aukcji udało się zdobyć kartę z Enteplaya ze Spikiem, ale żałuję że łatwo odpuściłem jeden z artów. Dalej projekcja One Bad Apple, hmmm tutaj największy moment do zapamiętania. Wspólnie odśpiewane intro - to dopiero uczucie ;) Kocham Was ;D Później mimo, że miałem ogromne plany na noc - poczułem się straszliwie dziwnie - i musiałem chwilę odpocząć, a dziwnym trafem ta chwila skończyła się snem do 8-9 rano w niedzielę ;] Niedziela to już większość czasu spędzona na konsolach i jako obserwator i słuchacz na UltraStar. Jedynie wyrwałem się na prelekcje o satanizmie w Johnnym Bravo. Dobra prelekcja ;] Zakończenie to już są te najsmutniejsze chwile, więc nawet nie chcę o nich pisać, bo będzie mi smutno, a wczoraj jakoś udało mi się to odrzucić, bo - nie uwierzycie - wracam do domu i rozmawiam z najlepszym kumplem a on mówi że właśnie zaczął oglądać kucyki. :D Rozpisałem się, ale musiałem w końcu gdzieś to wypisać - bo to były na pewno dwa najlepsze dni mojego życia, póki co - mimo że siedziałem stosunkowo sam i nie mieszałem się w jakieś duże grupki - to sama obecność i chociaż kilka rozmów w tak genialnymi ludźmi jak Wy napełniła mnie radością i szcześciem. Do zobaczenia gdzieś jeszcze, a już na pewno za 269 dni - zaczynałem pisać w poniedziałek, skończyłem we wtorek - lulz ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...