Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Siper

My Little Konwent!

Recommended Posts

Ja też się pojawie, ale niewiem jak z pieniążkami, musze kase zbierOć. Jak się wódki napijecie ze mną to luzie na podłodze będziecie spać ^^

Wy tam zaraz o spaniu... My tu przewidujemy wiele nocnych atrakcji, które raczej nie dadzą Wam w nocy spać :P Co do Pyrkonu... Moje spanie pod grzejnikiem skończyło się wielkim hukiem na korytarzy i guzem na czubku głowy ;) Ps. Zapraszam wszystkich do pomocy w naszej aukcji charytatywnej :) Nie chcę spamować linkiem do strony, bo pewnie już go znacie :P

Nic mi o delegacjach nie wiadomo... Ale wiadomo mi o kilku atrakcjach, o których Wam jeszcze nie powiem *wyszczerza zęby*. Zresztą... Przecież całą noc będzie Kucykowy Maraton! : P

Nie wiem jeszcze, jak to u mnie będzie z funduszami za ten niecały miesiąc, ale z pewnością wyrażam chęć pojawienia się :) dam znać parę dni przed samym konwentem, czy uda mi się zjawić. edit: lol, zorientowałem się, że napisałem "niecały miesiąc" .... przecież to będzie w listopadzie, a nie w październiku... w takim razie powinno być u mnie luźno z pieniędzmi

Moje szanse na przyjazd wzrosły przynajmniej o 50% :rarity4: Więc zacznijcie się powoli bać, bo jeszcze się okaże, że zalindsuje lindsowato na konwencie i go zlindsuję :crazytwi:

Jadę. Ale nikomu nie powiem kiedy, jak i czym i na ile. :> To będzie słit-surprise.

Przyjedziesz na Matjasie! Wiedziałem! :pinkie2:

Moje szanse na przyjazd wzrosły przynajmniej o 50% :rarity4: Więc zacznijcie się powoli bać, bo jeszcze się okaże, że zalindsuje lindsowato na konwencie :crazytwi:

Oooo kurde... znów będą Linds i Stachul na jednym meecie? xD To będzie... powodzenia :rainderp:

Ale oczywiście się cieszę, że może uda mi się spotkać znowu naszego Bohatera Imperium :soawesome:

Ale oczywiście się cieszę, że może uda mi się spotkać znowu naszego Bohatera Imperium :soawesome:

piszesz o sobie, prawda :D ?

dobra, moje szanse na pojawienie się też wzrosły. nie zdziwcie się jak zobaczycie mnie jako Akredytacje O.o

Możecie rozpaczać (Tarrerh w szczególności) będę na konwencie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał przy sobie eliksiru ponifikacyjnego bo oka nie zmróżę.

piszesz o sobie, prawda :D ?

dobra, moje szanse na pojawienie się też wzrosły. nie zdziwcie się jak zobaczycie mnie jako Akredytacje O.o

Nie... Linds jest Bohaterem z tego co patrzę ^^ Ja jestem Pierwszym Rycerzem tylko :P

Kurde bobule... zaczynasz mnie martwić tymi swoimi stwierdzeniami, ale jeszcze nie wiem dlaczego :derp2:

No ja już wiem praktycznie na 100% będę, bo to będzie dobry dzień, aby odpocząć zaraz po maturach próbnych ^^'

No ja już wiem praktycznie na 100% będę, bo to będzie dobry dzień, aby odpocząć zaraz po maturach próbnych ^^'

Zdecydowanie tak :D

Dla ciekawskich, z lekkim opóźnieniem, za około godzinę ruszy akredytacja online :P

Hm, można liczyć :P Nie wiem, czy pod tą samą nazwę, bo mimo wszystko My Little Konwent chciałabym zostawić w Krakowie, ale być może uda nam się zrobić podobną imprezę jako już całkiem inny projekt, właśnie w jakimś innym mieście - albo nawet co roku gdzieś indziej? Kto wie... :P