Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja o radiu


Gość Angel Wing

Recommended Posts

Herezja ! Dobra ogarnijcie się bo niektóre piosenki ( a jest takich wiele ) są do udostępniania ogólnego. Pomyślcie... czy jak bym napisał do gości z jakiegoś znanego zespołu by mi odpisali ? Wątpię, próbować można, ale obstawiam, że póki co efekt będzie ten sam ... PS : Jak masz taką ochotę to możesz mnie nazywać Złodziejem, złym człowiekiem i niszczycielem świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing
Cloud Kicker Możesz skończyć bo i tak nikt Cie już nie słucha. Ja powiedziałem swoje i tego się będe trzymać. Nikt Cie nie zmusza to słuchania radia jeśli w nim nie lecą Twoje ulubuine utwory.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończę tą żałosną kłótnię...

Głównym warunkiem powstania radia było to, że ma być w 100% legalne. Nie ma i nie będzie utworów na które nie mamy licencji. Nie interesuje mnie czy ktoś patrzy na to czy nie, jest to nielegalne, a na piractwo nie pozwolę (i wara mi od tekstów typu "ty pewnie też masz piraty"). Jeśli komuś nie pasuje taki warunek to niech wejdzie na TPB, czy cholera wie co, pobierze swoją ulubioną muzykę i bierze całą odpowiedzialność za siebie (anyway, bardziej ścigani są nie ci którzy mają piracką muzykę, a ci którzy ją udostępniają bez licencji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(anyway, bardziej ścigani są nie ci którzy mają piracką muzykę, a ci którzy ją udostępniają bez licencji).

Z tego co słyszałem, to pobieranie jest legalne o ile nie używasz tego publicznie (np. w radiu albo swoim pachołkom do pracy rozdajesz)

PS.

PS : Jak masz taką ochotę to możesz mnie nazywać Złodziejem, złym człowiekiem i niszczycielem świata.

Złodziej, zły człowiek i niszczyciel świata. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Djsound miał ambitny pomysł o puszczaniu co sobotę 60 minutowej audycji techno/trance (nie wyłączając miksów kucykowej muzyki) ale gdy przeczytał o całej tej legalności... :sab: Tym bardziej, że dogadywanie się że uzyskanie zgody jest równie prawdopodobne jak podskoczenie wyżej rzyci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djsound miał ambitny pomysł o puszczaniu co sobotę 60 minutowej audycji techno/trance (nie wyłączając miksów kucykowej muzyki) ale gdy przeczytał o całej tej legalności... :sab: Tym bardziej, że dogadywanie się że uzyskanie zgody jest równie prawdopodobne jak podskoczenie wyżej rzyci.

Hmmm... powiem ci że gdy miałem zamiar dołączyć do ekipy radia (co niestety nie udało mi się bo ten co prowadził nabór nie ustalił terminu do kiedy można dema wysyłać i się spóźniłem :rapidash: ) miałem zamiar zrobić godzinny lub dwugodzinny program który był by puszczany w weekendy, miał być to program poświęcony całkowicie muzyce elektronicznej czyli dzieła DJ z naszego fandomu czyli Omnipony, Archie V, MHM i inni . :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te nabory mają wyglądać w ten sposób... no cóż... to chyba sobie daruję, bo wolę wiedzieć jaki mam czas bym mógł go tak rozplanować, by nie które sprawy można by było załatwić bez przeszkód. Akurat jestem w takiej sytuacji że wszystko muszę planować na przód by wiedzieć czy jestem wstanie na coś wygospodarować czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem najpierw chcę widzieć jakiś ogar związany z tym co i jak kiedy. Nie no ten tekst mnie rozwalił :

Zamknąłem go wtedy kiedy była taka potrzeba.

Cóż dzięki wielkie że wtedy skupiłem się na pobieraniu caaaałej masy muzy i tworzeniu dema przez co zawaliłem kilka spraw tylko po to by ujrzeć że nagle przerwano nabór bo uznano dany moment za stosowny.

Cóż puki co podanie i demo leży u mnie gotowe w folderze więc jakoś MOOOOŻE się zastanowię. Ale po tamtym razie jakoś.... nie za bardzo mi spieszno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest nas w sumie teraz tylko dwoje, więc swoje zgłoszenia odnośnie bycia prezenterem przysyłajcie do mnie. Myślę, że do końca miesiąca czasu Wam wystarczy. W razie jakichkolwiek pytań piszcie na pw. Oczywiście nie zmieniło się nic jeśli chodzi o podanie. 20 minutowe demo oraz opis waszych audycji. Mam nadzieję, że zgłosi się parę osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...