Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo pisze z tableta.

Drugi ban bo mieszkancy Szczecina nie beda sie klaniac zadnemu okupantowi. Zwlaszcza fikcyjnemu a te wyklady zostaly zbojkotowane.

Trzeci ban bo to tylko nieudolny sabotaz folowskiej kompanii Easy kryjacej sie jak szczury na Mieszka I w Policach ale inwazja z zewnatrz to bujda.

Link do komentarza

Ban bo jednak wiwatuja na czesc Strazy Sojuszu Terra-Equestria.

Drugi ban bo nawet jesli to FOL i ksenofobiczna Gwardia Imperialna ksenofobicznego Imperium rzadzonego przez ksenofobicznego Imperatora a co najsmieszniejsze... Nie potrafiacego od czasow Herezji Horusa nawet pojsc do toalety o wlasnych silach xD spotka sie z oporem GD i regimentow Strazy Sojuszu Terra-Equestria juz na wejsciu.

Link do komentarza

Ban bo *BLAM* herezja.

Drugi ban bo Straż Sojuszu przeszła na stronę Imperatora. Te regimenty, które się nie zgodziły... Cóż, Krieganie mówili, że chcą przetestować nową serię ciężkich bolterów.

Czeci ban bo PpTomku, jak dzielimy się Szczecinem? Ja proponuję, byś wziął Prawobrzeże i Śródmieście aż do Odry Zachodniej, ja wezmę resztę.

Link do komentarza

Ban bo pojutrze o swicie do Szczecina wroci magia przyjazni i zaden obywatel Szczecina nie ukorzy sie przed ksenofobia a jesli... To Fabryka Teczy albo w lzejszych przypadkach reedukacja.

Drugi ban bo 747 Krakowski odparl kontrataki fol z Katowic, Krosna i Rzeszowa i juz tam ksenofobia nie zawita na bardzo dlugo a o to juz zadba 747 regiment Gwardii TEA (Terra-Equestria Alliance).

Trzeci ban bo bolszewicy z Opola nie przewidzieli wjazdu antyfolowskiego Wroclawia. 401 Wroclawski wlada, bolszewik spada xD.

Czwarty ban bo zadam zmiany nazwy ulicy Lubicz na Fluttershy bo Maciek z Klanu nie zrobil niczego dla kraju xd

Piaty ban bo TEA to moj wlasny odlam IG, ktory odrzucil ksenofobiczna postawe Imperium a przyjeli pomoc i przyjazn Celestii i Luny.

Szosty ban bo tak... TEA to heretycy ale tylko w oczach klasycznej Gwardii Imperialnej i Imperium bo TEA pragnie zyc w zgodzie i harmonii z Xenos (oczywiscie nie ze wszystkimi bo orkowie sa zbyt glupi a nekroni i tyranidzi zbyt przepelnieni checia destrukcji wszelkiego zycia) czego administracja ksenofobicznego Imperium nie toleruje. :fluttercry2:

Link do komentarza

Ban bo pewien człowiek o pseudonimie Damikkos mieszkający na Podlasiu i czytający wasze posty w tym temacie podśpiewuje sobie to:

"Lecę bo chcę, lecę bo żyyyyyycie jest złe!

Czy tego chcę, czy nie... FOL i POZ dorwią mnieee!

Czy mam szanse, czy nie... Oni i tak dorwią mnie!"

Link do komentarza

Ban, bo dostaniesz, ale po zwycięstwie rewolucji.

Drugi, bo Wrocław to miasto, w którym proletariat jest silny. Atak od cmentarza komunalnego powinien nieco ostudzić zapał chłopaków z 401.

Trzeci, bo moje wtyki w Szczecinie w postaci chrzestnej pokażą miejsca, w których spokojnie okopie się i Gandzia, i Sowieci.

Czwarty, bo przydałby się jakiś dobry politruk. Ale towarzysz Qebor padł.

Piąty, bo na Kraków wyruszy 4. Tarnopolska Brygada.

I szósty, bo ciekawe ile wytrzyma sojusz PRL-GI.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...