Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo to tylko prowokacja do wyrządzenia kolejnej burdy, co ma narazić mnie na bana od "inkwizycji" (choć już i tak mi to zwisa czy mod tu wejdzie i mnie zbanuje) i jednocześnie pozbycia się osoby przeszkadzającej w przekształceniu MLP Polska na MLC Polska.

Drugi ban bo zgłosiłem wszystkie posty obrażające mnie i/lub propagujące komunizm napisane od momentu ostatniej burdy.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Ban, bo trochę się ciskasz.

Drugi Ban, bo propagowanie komunizmu nie jest zakazane (w przypadku ideologii, czyli tego, co jest propagowane przeze mnie i przez tow. Tomasza)

Trzeci ban, bo skoro nie zależy ci czy będziesz miał bana czy nie to po co w ogóle tu wchodzisz i się nakręcasz?

Link do komentarza

Ban bo składam serdeczne podziękowania jakże wielkiemu Arjenowi.
Drugi ban, bo jeśli ban to minus, to podobnie jak w matematyce dwa bany się wzajemnie wykluczają, przez co nie łamię zasady, że administratora nie da się zbanować :v
 

ban bo niebieski kuń

Ban bo WYPRZEDZIŁEŚ MNIE! GIŃ W PIEKLE! *wyciąga AK-47*Dzi

 

Spoko ~ Arjen

Edytowano przez Arjen
  • +1 1
Link do komentarza

Ban bo nie powinieneś się poddawać.

Drugi ban bo nikt nie widział Twojego fica, więc zakładanie, że od razu to klapa... Troszkę nie ma sensu :D

Trzeci ban bo n00bhejterever mnie wyprzedził :D

Ban bo większość rzeczy, które robię, są bez sensu. Takie jak te fici.

Drugi ban, bo jeśli wiem, że to jest bez sensu, to po cóż mam go publikować?

Trzeci ban, bo problem tkwi w tym, że nie posmakowałem życia... Odpychany od reszty grupy, z którą spędziłem dobre dziesięć lat. Zero rozmów, tylko ja i samotność, próbowałem wyładować emocje przy komputerze i grach. Przez dziesięć durnych lat! Wszyscy mnie biorą za dziwaka. Nie odzywam się do nikogo, bo to też w ogóle nie ma sensu. O czym mam niby gadać do ludzi? O moim monotonnym życiu? Stąd mój charakter podobny do Fluttershy - nieśmiały do potęgi. Nie odzywam się, po to, żeby ich nie zanudzać. Bo po co mam marnować czyjś cenny czas? Teraz bez znajomych, jestem praktycznie sam... Jak ja zamierzam sobie poradzić, no weź ty mi powiedz...

Czwarty ban, bo może to powinienem napisać w "Wyżal się".

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza

Trzeci ban, bo problem tkwi w tym, że nie posmakowałem życia... Odpychany od reszty grupy, z którą spędziłem dobre dziesięć lat. Zero rozmów, tylko ja i samotność, próbowałem wyładować emocje przy komputerze i grach. Przez dziesięć durnych lat! Wszyscy mnie biorą za dziwaka. Nie odzywam się do nikogo, bo to też w ogóle nie ma sensu. O czym mam niby gadać do ludzi? O moim monotonnym życiu?

ban bo znam te uczucie XD

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...