Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban, bo moim zdaniem Hitler że swoimi oficerami chciał po prostu zdobyć całą Ziemię (albo sporą jej część) widząc to, że Francja poddała się niemal od razu, a Polska też upadła (mimo iż trzymaliśmy się dłużej niż Rzesza przewidywała), więc postanowił zaatakować ówczesnego sojusznika Blitzkriegiem, by ten upadł nim zdąży zmobilizować swoje wojska. Popełnił ten sam błąd co Aleksander Wielki czyli porwał się z motyką na słońce (tylko, że Macedońskiemu nie udało się zdobyć Azji z powodu buntów wśród żołnierzy, którzy chcieli wracać, a hitlerowców wykończyła pogoda, a dobiły bataliony karne).

Link do komentarza

Ban bo no, nareszcie ktoś, z kim można pokłócić się o 22 czerwca 1941!

Drugi ban bo jest tylko jeden problem, Qeborze - Hitler w 1941 i tak nie miał wyboru. Stalin kończył właśnie mobilizować wojska do ataku. Gdyby Adolf nie zdecydował się na atak na ZSRR, to obudziłby się z Armią Czerwoną nad Renem.

Trzeci ban bo rekord w ilości banów/post należy do mnie - ponad 100.

Czwarty ban bo FOL nie potrzebuje BFG - wystarczy zdrowy rozsądek. I cierpliwość.

Link do komentarza

Ban bo nigdy się nie ukorzę przed ludzkością!

Drugi ban bo nie sądzę Qebor... rozejrzyj się, ta twoja żałosna banda pajaców zwących się "obrońcami ludzkości" została otoczona przez kucyki, POZ, Gwardię Imperialną, UAC, Eldarów i Gwardię Dumbledore'a, więc to ty.. surrender or die!

Trzeci ban bo tramwaje PESA 120 NaS zmiażdzą te twoje solarki.

Czwarty ban bo Fluttershy nie chciałaby być na awatarze folowca/komunisty.

Link do komentarza

Ban bo wszyscy folowcy już trafili na listę celów Świątyni Vindicare.

Drugi ban bo Qebor... Dodałeś mnie do ignorowanych bo boisz się potęgi POZ...

Trzeci ban bo zważywszy to co zrobił Qebor... Już mam pewność że folowcy to trolle i powinniście się nazywać FOT (Front Obrony Trolli)

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Ban bo eh... Gwardia i Vindicare przeszli na stronę FOL, bo to Gwardia i VIdnicare, czyli dwie formacje najbardziej xenofobicznego imperium w dziejach. Eldarzy mają do załatwienia jakieś swoje brudne sprawy i znikną przy pierwszej okazji. Kucyki? Nie sądzę, by poparły genocyd. Zostają - UAC, niedozbrojony POZ, symboliczna Gwardia Dumbledore'a.

Link do komentarza

Ban bo tylko 2 regimenty są za FOL (666 nowotomyski i twój 626 lubelski Gandzia). Trzeci próbował, ale dzięki procedurom bezpieczeństwa pozostał on po stronie POZ i Kucyków.

Drugi ban bo kucyki gardzą ksenofobami z FOL, więc to FOL jest bez szans.

Trzeci ban bo jakie to cudowne... na ponad 1000 regimentów tylko 2 są za FOL :D

Czwarty ban bo Eldarzy złożyli przysięgę w stylu Pinkie Pie, że będą walczyć za Equestrię.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Ban, bo równie dobrze Hitler mógł umocnić obronę, a nie przechodzić do ataku. Ponownie posłużę się argumentem, że planował to wcześniej. Widać takie były czasy. Chciałbym dodać, że skoro zdradzili ZSRS to potem równie dobrze mogliby ruszyć na innych sojuszników pod pretekstem ataku prewencyjnego.

Drugi ban, bo Bezi jeśli coś do mnie piszesz (co jest wątpliwe) to zdaj sobie sprawę, że tego nie przeczytam.

Link do komentarza

Ban bo zachowanie Qebora (który się cieszy, że teraz może powkurzać i nie dotrze do niego moja reakcja, ale tacy tchórze tylko mają wyższy priorytet na liście celów Świątyni Vindicare) to mi nasuwa na myśl zachowanie FOLowskiej pi**y Martyny Juś ukrywającej się przed szlachetnym i zaje****tym POZem i Equestrią w zadupiu o nazwie Nowa Wieś Zbąska...

Drugi ban bo ostrzelany Iwonicz niech będzie lekcją dla tych co potrafią Police i Szczecin w sprawie zdrajców Celestii i Luny uczynić.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...