Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo u fryzjera w Warszawie wisiały dwa portrety - Bieruta i Cyrankiewicza. Wchodzi amerykański turysta i, nie zdejmując czapki, mówi:

- Można do obcięcia?

- Można - odpowiedział fryzjer. Amerykanin siadł w kolejce, wciąż nie zdejmując czapki.

- Panie - zwrócił mu w końcu uwagę fryzjer. - Okaż pan szacunek obrazom naszych przywódców i zdejmij czapkę.

- To są przywódcy? Nie wiedziałem. Myślałem, że to taka reklama - klient przed i po obcięciu.

Link do komentarza

Ban bo ku chwale ojczyzny!

Drugi ban bo Cyrankiewicz wreszcie umarł i trafił do czyśćca. Patrzy - a tam segregują dusze po imionach. Idzie do baraku dla Józefów, gdzie spotyka Stalina.

- Witajcie, towarzyszu! Jak się tutaj żyje?

- Całkiem znośnie - mówi Stalin. - Jest tylko jeden problem.

- Jaki?

- Po ostatnich wyborach blokowym został Piłsudski.

Link do komentarza

Ban bo spotkanie z aktywem robotniczym. Nagle wstaje jeden człowiek i mówi.

- Ja górnik z kopalni Bytom i ja się wos pytom gdzie so te pieniądze za wungiel, co go wydobywamy?

Kierownictwo w panikę, odpowiada, że za jakiś czas znajdą odpowiedź. Rok później ta sama sytuacja. Wstaje człowiek i mówi:

- Ja górnik z kopalni Bytom i ja się wos pytom gdzie so te pieniądze za wungiel, co go wydobywamy?

Kierownictwo partii odpowiada, że za rok poda odpowiedź. Za rok, ta sama sytuacja. Wstaje człowiek i mówi:

- Ja górnik z kopalni SOsnowiec i ja się wos pytom gdzie jest górnik z kopalni Bytom?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...