Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo właśnie bronię Equestrię przed komunizmem a ponadto jeśli komuna jakoś ominie księżniczki i zagnieździ się w Equestrii to Mane 6 i Derpy nie będą skazane na komunistyczne rządy, gdyż przeprowadzą się do Szczecina :D

Poza tym księżniczki dbają po równo o bezpieczeństwo i dobrobyt każdego obywatela, komuna to zmieni i władza komunistyczna będzie dbała tylko o dobrobyt "jedynej słusznej partii robotniczej" a nie o swych obywateli.

Link do komentarza

Ban, bo twój argument, drogi MasterBezi, jest inwalidą. Ale ja też chętnie przywitałbym Mane6 i Derpy tu w Polsce. "Jedynie słuszna partia" to wymysł. Nie będzie potrzeba partii. Lud będzie sam wybierał swoich władyków spośród wszystkich kucyków. A to oznacza, jak już mówiłem, że księżniczki też mogą kandydować.

Link do komentarza

Ban bo nie, na razie nie, ale niech czekają w gotowości. Póki negocjacje mają szansę, nie chcę rozlewu krwi.

Drugi ban, bo tam gdzie komuna, tam 0 demokracji i jak komunizm wejdzie w życie to Equestria niczym nie będzie się różnić od PRL. Będzie "Jedyna słuszna partia robotnicza", "Jedyny wódz"... Mógłbym wymieniać wszystkie "kwiatki" komunizmu w nieskończoność, ale myślę, że te 2 największe wystarczą. Poza tym księżniczki są prawowitymi władczyniami Equestrii. Poza tym "partia robotnicza" jak przejmie władzę w Equestrii, będzie musiała odpowiedzieć za słońce i księżyc :)

Link do komentarza

Ban bo nijak.

Drugi ban bo w Lex Imperia nie ma paragrafu o clopach czyli nie jest to ani naruszenie prawa, ani herezja :)

Trzeci ban bo moja wcześniejsza propozycja jest nadal aktualna, nie chcemy komunizmu w Equestrii, a jeśli nastanie, mój regiment IG już przygotował kwatery dla Mane 6 i Derpy :)

Link do komentarza

Ban bo dobrze zapamiętałeś.

Drugi ban bo tylko wtedy jak komuna zapanuje w Equestrii, jak księżniczki nie zostaną obalone to Mane 6 i Derpy pozostaną w Ponyville :)

Trzeci ban, nie mogę zostać ukarany w przyszłości za czyn, który w momencie popełnienia go nie był przestępstwem :D

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...