Skocz do zawartości

Memy z Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

20percentcoolerbycpuffd.jpg

f0dbd6fdc4d539cac2ea8d4.png

Udowodnij Cuddly doggy że był. Wtedy nie będę się domagał i jak usuwasz to dodaj link do postu w którym był dany obrazek.

Link - ta dam, od razu na drugiej stronie. Dalej- czego chcesz, a raczej chciałeś się domagać bo to zdanie jest nie czytelne i poprawne stylistycznie. Radzę dawać podmiot na pierwszym miejscu w zdaniu albo stawiać przecinki w odpowiednich miejscach, z tego zdania wynika, że to ktoś ma mi coś udowodnić. Linki mogę dawać jakoś nie pomyślałam o tym wcześniej, od tej pory będą się pojawiać, żeby wszystko było jasne. Amen. ~CD

Tak, o to mi chodziło. Dziękuje bardzo ^^ a i poprawiłem twoje drobne błędy w zdaniu, bo dziwnie to wyglądało, chyba się za to nie gniewasz, widocznie szybko piszesz i każdemu może się zdarzyć. :D

Ten link zmieniłeś nie potrzebnie, dość często linki do postów podaje w zwykły sposób wpisując pomiędzy tagi i nie bawiąc się zbytnio w estetykę ale skoro wolisz tak, to proszę bardzo, w końcu to Twój post ^^ Co do drobnych błędów- mogą się zdarzyć, jednak o stylistykę trzeba dbać i uważać jak się pisze, żeby zdanie miało sens i od razu było czytelne, Twoje pierwsze niestety takie nie było ^^ Też Ci poprawiłam parę błędy- przecinki powstawiałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...