Skocz do zawartości

DotA 2 - lista graczy.


Vermik

Recommended Posts

Wiadomo, Dotę 2 nie każdy ma, lecz jeśli już ma, to w nią gra! (rymłem, heh! Dx) A że Wermik zbyt wielu kolegów do wspólnej zabawy nie posiada, zdecydował się rozpocząć poszukiwania tutaj. Posiadacze Dotki, podawajcie swoje steamowe nicki, zlepię to wszystko w jedną listę. Niewątpliwe ułatwi to życie wszystkim przesiadującym tutaj samotnym wilkom, którym znudziła się już gra z randomowymi trollami. Lista: 1. Vermik, nazwa Steam: Ardragorius von Verm 2. Lukpik, nazwa Steam: Lukpik 3. Airlick, nazwa Steam: bubblefs (chyba :raritylaugh: ) 4. Therinius, nazwa Steam: Therinius 5. KitsunePL, nazwa Steam: KitsunePL 6. eXeGoToPro, nazwa Steam: Molestia - The Rapist 7. niezwyciezony1, nazwa Steam: niezwyciezony1 8. bukal, nazwa Steam: Rainbow Bukal of Autism 9. AdanorPL, nazwa Steam: Adanor 10. Sakadetsu, nazwa Steam: dragomix

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nie umiem grać i gram dla zabawy :ming: Lamię jak można, ale jest fajnie! Nick na steam? A co to... a to ten napis? A to mam: stachul1 Mam jedną skrzynkę do otwarcia, ale nie mam tego klucza i nie wiem jak to działa... w sumie mało gram, jak wspominałem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam temat razem ze Smokię Stachulę. Oboje od jakiegoś czasu staraliśmy się zebrać ekipę do wspólnej gry. Nawet nieźle to nam szło, dopóki nie zaczęły się jaja w stylu dwóch graczy nagle wychodzi sobie z gry, derp. Mój nick na teamie to Senrian, jak na forum. EDIT Zapomniałem dodać, mam jeszcze dwie kopie do rozdania. Jak ktoś chce to niech napisze do mnie na steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...