Skocz do zawartości

Pokemon


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ano ja grałam we wszystkie (chyba) kolorowe wersje, we wszystkich regionach doszłam do ligii (tylko w Sinnoh ich pokonałam xd), tylko w Jotho (wersja Gold, Silver, Crystal, Heartgold, Soulsilver) nie grałam. Jeżeli chodzi o najnowszą generację V to pokemony tam są straszne, weźmy na przykład tego: http://pokemondungeon.net/gallery/albums/Sugimori/BW/578.png Tak, to jest pokemon. Z najnowszej generacji. Wracając do gry Black/White pokemony są potworne, ale za to historia ciekawa. Jesteśmy jakimś tam wybranym który ma przywrócić legendarnego pokemona do życia... A te wcześniejsze wersje są super :> Jakiego startera wybieraliście w tych generacjach? Ja tak: Firered/Leafgreen/Red/Green - Bulbasaur Silver/Gold/Crystal/Heartgold/Soulsilver - Hmm nie grałam, ale jak już to wybrałabym Cyndaquila Emerald/Ruby/Sapphire - Treecko Diamond/Pearl/Platinum - Piplup Black/White - Snivy Doobra po tym wpisie możecie mnie uznawać sa fankę pokemonów, owszem lubię pokemony, ale tylko gry mnie interesują :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem w:

-Red - Charmandera

-Gold - Cydnaquil (czy coś takiego ;p)

-Emerald - tu nie pamiętam, ale pamiętam, że całą grę przeszedłem samym Sandslashem którym wszystkich na 1-2 hity brałem ;p

-White - forgot

Doobra po tym wpisie możecie mnie uznawać sa fankę pokemonów, owszem lubię pokemony, ale tylko gry mnie interesują

Mam dokładnie tak samo xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Grałem tylko w FireRed i Sapphire na mojej x8 przez emulator, niestety nie przeszedłem całych, ale że niedawno zakupiłem sobie Nintendo DS to jestem na drodze do przejścia wszystkich poków, już zakończyłem prawie całą przygodę w Pokemon Black, wszystkie odznaki, pokonanie pierwszy raz legendarnej czwórki, pokonanie N i Ghestisa (czy jak mu tam), teraz pozostało mi tylko pokonać po raz drugi legendarną czwórkę i odnaleźć siedmiu mędrców, oraz jestem na drodze ściągania Pokemon Platinum i Pokemon HeartGold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąta generacja nie jest zła. Grywalność taka sama jak w każdych pokach czyli dobra. Co prawda widać, że już wymyślają na siłę nowe poki, ale niektóre z nich są jeszcze ok. Platinum można znaleźć po polsku wersję jakbyś chciał pograć. Tylko gry z IV genu musiałem się zmuszać by ukończyć. Nie wiem czemu: najgorzej mi się w nie grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Grałem we wszystkie prócz White'ów/ Black'ów. Jakoś mi odpalenie ich nie wychodzi. Pokemon Red - 5 razy (na telefonie) Pokemon Crystal - 3 razy (na telefonie) Pokemon Sapphire/Ruby/Emerald - 2/4/3 (na kompie) Pokemon Diamond/Platinum - 1/1 (komp/DS) Pokemon Heart Gold - 1 (DS) Pokemon TCG GBC - 6 (telefon) Bajkę oglądałem jak byłem mniejszy, póki leciała na Polsacie i Fox Kids. W 3. gimnazjum jak wstawałem do szkoły, to akurat leciała rano. A tak poza tym to jeszcze mam dosyć sporo tazosów i metal tazosów oraz grałem dodatkowo w karciankę z 1,5 - 2 lat temu. Więc można powiedzieć, że jestem dość sporym fanem pokemonów, ale byłym. Już mnie to aż tak nie kręci, lecz cały czas myślę, czy by nie wrócić do karcianki, brakuje mi tego troszkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zerówce potrafiłem wymienić wszystkie nazwy poków I generacji w kolejności :D Teraz nauczyciele zapchali mi to jakąś bezużyteczną wiedzą :/ Ogólnie na emulatorach grałem dużo, ale na GameBoyu/DS tylko w Platinum, Heart Gold i Emerald.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj pamiętam nazwy poków III pierwszych generacji. Niby bezużyteczna wiedza, ale nijak nie chce mi wyjść ona z głowy :D Karty... o tak grywało się w podstawówce. Z 60 kart w swojej kolekcji miałem i na dzień dzisiejszy gdzie te karty się się zapodziały: nie mam pojęcia. Odnośnie White/Black jak już wspomniałem grywalność wciąż trzyma dobry poziom. Ba nawet tym razem zdecydowali się lekko zmienić fabułę i zamiast dążyć do zostania mistrzem staramy się powstrzymać pewną maniakalną grupkę, która chce uwolnić poki od ich trenerów. @down Nie twierdzę, że akurat po kolei umiem wymienić, bo tak nie umiem ;p. Ale dasz mi obrazek któregoś z trzech genów to ci od razu powiem kto to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

...odkop? I hope not.

Jestem mega fanką pokemonów, od dzieciństwa. Pamiętam to wstawanie o 7, żeby załapać się na odcinek na Polsacie... Umiałam po kolei cały pierwszy pokedex, a mamę zmusiłam, żeby nauczyła się na pamięć piosenki zespołu R. XD W gry zaczęłam grać od listopada 2010, gdy kupiłam sobie DSa. Przeszłam Pearl (zostało mi drugie podejście do E4), Black, SoulSilver i Sapphire. Aktualnie szlifuję teamy w skończonych grach (na walki wifi i dla własnej satysfakcji; przede wszystkim je "odlegendziam" - uwielbiam legendy, ale większkość uważa je za czity i pójście na łatwiznę, więc pozbywam się ich z teamów) i gram Nuzlocke w White (nie wiesz co to? klik), nawet rysuję komiks (no, powiedzmy, pierwsza zrobiona strona to raczej krótki komiks). A co do starterów...

SoulSilver: Totodile

Pearl: Piplup

Black: Oshawott

Sapphire: Mudkip

White (Nuzlocke): Tepig

Z reguły jak gram pierwszy raz w generację, wybieram wodnego startera. Dla zasady - to był mój ulubiony typ z dzieciństwa (teraz lubię Flying, Ghost, Grass i Electric).

Macie ulubionego pokemona? Mój to Gengar (mam jednego w SoulSilver: nazywa się Inka, ma 100 level, większy speed niż Arceus z eventu (!) i jestem z niej dumna). :'D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oh my.. Pokemony :D Przeszłam Leaf Green, Crystal, Emerald, White i zaczęłam HeartGold. Moją ulubioną grą było Crystal, miało w sobie jakąś magię, której nie doświadczyłam grając w resztę gier z serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham pokemony!! :heart: Grałam we wszystkie części! Zamierzam też grać w Pokemon Black/White 2. Startery: Kanto: Squirtle Jotho: Cyndaquil Honnen: Mudkip Sinnoh: Piplup Unova: Snivy. Mój ulubiony typ to Dark a pokemon to oczywiście Zorua.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...