Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Okej, słuchajcie - zwraca się do swoich ludzi przez komunikację wewnętrzną. - Naszym priorytetowym celem jest naprawa i uzupełnianie amunicji okrętów kasty powietrza. Ale jak będziecie wolni, to w sektorze C4-OG5 planuję budowę czegoś specjalnego. Chcę widzieć ekipy budowlane w tamtej lokacji.

Link do komentarza

Już jestem udało się mojemu podkomendnemu opanować sytuacje 2/4 mojej floty jest w rozsypce . Zarządzam przegrupowanie w punkcie WI-876 . Rozpocząć operacje Stalowy Młot która ma na celu zniszczenia Tyrków na ziemi ciągłym bombardowaniem . Proszę o natychmiastowa naprawę stacji bojowej Eartum . Wszystkie dostępne działa wymierzyć w wroga i strzelać . Proszę także o dostarczenie Amunicji na 5 krążowników : 1. Eriso 04 2. Emirine 02 3. Evangelion 07 4. Orion 00 5. Qilash 03

Link do komentarza

Dziękujemy za pomoc Fio'o bez tej stacji nie pociągniemy zbyt długo . *Zwraca się do swoich żołnierzy* Przyjaciele, bracia z kasty powietrza zbliża się koniec tej walki. Niedługo użyje naszej najpotężniejszej broni BERSERKA aby wypalić całkowicie życie z naszego wroga . Do boju za naszych braci z innych kast i ZA WIĘKSZE DOBRO !!! Przebiła się większa grupa Tyranidzkich statków

Link do komentarza

Wszystkie dostępne baterie dział ognia . Cel w znajdzie się w zasięgu za 30 min wtedy użyjemy BERSEKA niech Niebiańska Kasta ma nas w opiece . Do boju Kasto powietrza .


Po upływie 29 min *Zwraca się do reszty dowódców Tau* Bracia dzielnie dzisiaj walczyliście jednak nadszedł kres tej walki użyje BERSERKA aby powstrzymać tyraniduw. Wyjaśnię wiec wam na czym on polega i z kont tak naprawdę pochodzi EVANGELION 01. Gdy zaledwie dowodziłem 1 krążownikiem i zaczynałem nauki wysłano mnie do walki z flota Chaosu niedaleko Oka Zagłady. Gdy dotarłem na miejsce zrozumiałem ze spisano mnie na straty moja jednostka Alieon 13 był to 1 z słabszych krążowników . Gdy rozpoczęła się bitwa nie wiadomo jakim cudem zniszczyłem aż 5 statków wroga . Moje szczęście nie trwało długo zniszczyli 4/5 mojego statku. Nagle znikąd pojawił się Światostatek Ulthwé Zniszczyli oni resztę floty Chaosu . W imię dobrych intencji zbudowali oni nowy krążownik i nazwali go EVANGELION 01 i dali mi go ponieważ Arcyprorokini Teledar przewidziała że ja będę bronił przed napaścią Tyranidow . Wsadzili jako silnik rdzeń ten sam co w ich statkach . Po wszystkim wróciłem z raportem do naszej ojczystej planety . Projekt BERSERK polega na przegrzaniu reaktora i wytworzeniu wielkiej energii psoniczno energetycznej która usmaży wszystko w promieniu 500000000000 km . Nie bójcie się wszystkie pobliskie planety maja tarcze które obronią przed ta energią. Do wszystkich krążowników macie wejść na orbitę planet za stacje Eartum. Do stacji Eartum uruchomić program TARCZA. EVANGELION 01 wszystkie silniki na pełną moc . 100 % mocy na tarcze . Naprzód po zwycięstwo. ============Koniec Transmisji============
Link do komentarza
http://www.youtube.com/watch?v=-YI-o8FprfI&feature=BFa&list=ULIpkMMquRWqo Jestem przed wrogiem kazałem się katapultować reszcie załogi. Jeżeli przeżyje ten wybuch nadal będę walczył w imię większego dobra. Mnie z Arcyprorokini Teledar łączy coś więcej niż sojusz. Radujcie się bracia koniec końców nadszedł . *Z planet widać było tylko wielki wybuch transmisja z Egzekutorem Kor'o zerwała się*
Link do komentarza

Szlag by to... - patrzy na radary. - Udało mu się! Rozwalił ich! Ale teraz mamy ważniejsze rzeczy do zrobienia. Oddziały Delta i Alpha. Ruszać na pobojowisko. Chcę widzieć każdy element tutaj na planecie. Maci mi go znaleźć, żywego albo martwego. Ruszać, już! Trzymaj się Kor'o - mówi, mając nadzieję że przetrwał. - Lecą po ciebie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...