Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Taak wieżyczki. Wiesz, formalnie to Banblade powinien być niezniszczalny. Ale pewna zasada wojny brzmi „Zawsze znajdzie się ktoś z większą lufą. Zawsze.” więc produkowanie olbrzymich dział, co strzelają raz na godzinę mija się z celem. Walczymy z wrogiem, który stale się odnawia. Tuta najlepiej sprawdzi się broń dalekiego zasięgu, o dużym obszarze wybuchu jak i szybkostrzelne działka energetyczne na krótkim dystansie. Wysyłanie Krootów do walki z Tyranidami to głupota. Zostaną zmieceni, zasymilowani i przerobieni na kolejnych Tyrków.

Link do komentarza

Zwycięstwo zależy od współpracy kast. Kiedy twoja kasta powietrza zajmie się flotą, kasta ognia zaatakuje te siły, którym uda się dotrzeć na planetę. Moi budowniczowie i naukowcy będą konstruować systemy obronne i poznają słabe punkty wroga. A co będzie robić kasta wody? Biegać i panikować?

Link do komentarza

Widzę iż potrzebujecie pomocy jeśli chodzi o statki.Więc mam takie z 5 krożowników które moge poświęcić lecz wy wzamian "podarujecie" jeden układ solarny który prubujecie przejać od Imperium.Dodatkowo moge poprosić o wsparcie Doświadczonych Ultramarins oraz kapellana Ortana Cassius-a który walczył wiele razy z tyranidami i moze was wspomóc w walce.

Link do komentarza

O bitwie decyduje wszystko. Liczebność, technologia, sprzęt, taktyka etc. Ale z Tyrkami nie ma lekko. Co do dział. myślę, że należy uzbroić się w każde z nich, bo wszystko robi się w największych statkach. O małych mi nic nie wiadomo (więc warto się przygotować). Należy też wystrzegać się mutacji fauny i flory planet narażonych na inwazje Tyrków.

Link do komentarza

Można opracować jakieś urządzenia spalające ciało właściciela gdy ten umrze?

To dosc niepotrzebne rozwiazanie.Sądze iz miotacze ognia wystarczą w zupełności tyranidzi i wszystko co posiadają są bardzo podatni na ogień.A ciała poległych wystarczy odrazu spalić.

Dodatkowo przyda się napewno bobardowanie zapalające.i wystarczy ostrzeliwać najwieksze stworzenia z powodu "synapsy".Tyranidzi działają jak maszyny które dostaja informację za pomocą hormonów wydzielanych przez większe jednostki.Wystarczy wyeliminować te stworzenia a rój zacznie atakować sie sam.

Link do komentarza

Hmmm... Krążowniki Imperialne... Na zawsze jak rozumiem? (Kasta ziemi zajmuje się dyplomacją, do czego to doszło XD).

Wsparcie Ultramarines i krążowniki... wszystko ceną przerwania walk w jednym układzie? Podoba mi się ta oferta.

Dlatego właśnie nie podoba mi się pozycja inkwizytora.

Potrzebuję kosmicznych marines... A jaki zakon?

Przydałoby mi się wsparcie Legio Tytanis... Proszę bardzo, już lecą.

Chcę aby vały regiment gwardii imperialnej przeleciał przez setkę układów w mniej niż trzy tygodnie... Będą za dwa...

Link do komentarza

Właśnie. Iron dobrze powiedział. Trzeba eliminować Tyrki inne od gantów. Ponieważ Tyranidzi mają bestie synaptyczne (Zoantrop, Hive Tyrant), które należy zniszczyć natychmiast. Bez nich ganty będą głupsze i bardziej podatne na atak. Jednak nie będzie łatwo spalić takiego Carnifexa. I pozostaje przy pomyśle samozniszczenia ciał zabitych.

Link do komentarza

Tutaj jednak wolałbym wieże. Nie zapominajmy że tyranidzi są zabojczy w walce wręcz a wojowników lepiej nie narażać...

Wieże oczywiście będą wyposażone w miotacze.

@kochamchemie powołana została gwardia przyboczna złożona z pancerzy Crisis:

Dołączona grafika

Mają za zadanie ochrone kasty niebiańskiej i dowódców kasty ognia.

Link do komentarza

Hmmm... Krążowniki Imperialne... Na zawsze jak rozumiem? (Kasta ziemi zajmuje się dyplomacją' date=' do czego to doszło XD). Wsparcie Ultramarines i krążowniki... wszystko ceną przerwania walk w jednym układzie? Podoba mi się ta oferta. Dlatego właśnie nie podoba mi się pozycja inkwizytora. [i']Potrzebuję kosmicznych marines... A jaki zakon? Przydałoby mi się wsparcie Legio Tytanis... Proszę bardzo, już lecą. Chcę aby vały regiment gwardii imperialnej przeleciał przez setkę układów w mniej niż trzy tygodnie... Będą za dwa...

Nie "przerwanie" Oddanie tego układu.Poza tym na pewno układ składający się z 5 żyznych planet przyda się imperium .I te niezwykłe kopalnie.Adeptus Mechanikus na Marsie będą szczęśliwi.Więc jak sądze mamy tylko je wypełnić materiałami wybuchowymi i zdetonować ?Serwitorzy z radością wykonają to zadanie wraz z paroma Rebeliantami na pokładzie którzy"Zgłosili się"Do tego zadania.Dziękuje za współprace

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...