Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*Podchodzi do mikrofonu od komunikatora międzyplanetarnego* DO WSZYSTKICH TAU W ZASIĘGU MEGO GŁOSU! Dziś rozpocznie się najkrwawszy z dni jakich dane nam było doświadczyć! Niech każdy wojownik kasty ognia ma broń w pogotowiu a każdy lotnik kasty powietrza będzie gotów do walki!Od nas tylko zależy,czy nasza rasa zostanie zniszczona,czy przetrwa te czarne dni i będzie żyć w chwale! Nie będę was oszukiwał! Wielu z nas dziś polegnie,walcząc o wolność naszą i naszego potomstwa! Nie możemy dziś upaść! Nasz lud ostatnimi czasy przetrwał wiele straszliwych klęsk ale także wielkie zwycięstwa!Czyż nie pokonaliśmy Tyranidów?!Teraz zaś do pomocy mamy eldarów i imperium! Nie możemy zawieść! NIE MOŻEMY UPAŚĆ! NIE MOŻEMY POZWOLIĆ NA ODEBRANIE NAM NASZYCH MARZEŃ O NAJWYŻSZYM DOBRU! TAU SIĘ NIE PODDADZĄ! FOR THE GREATER GOOD! FOR THE TAU'VA!

Link do komentarza

Bodzio, mój tytan gotowy? Szukam oparcia na kubek, przydałoby mi się... Może podlecimy popatrzeć na tą piękną masakrę? Oczywiście moim pojazdem, spokojnie. Tak jakby co, to zrobimy fajerwerki, ku chwale zwycięzcy, tak z dziesięć pocisków międzyplanetarnych, z bombami wirusowymi i moją mieszanką... Co ty na to?

Link do komentarza

Ty wiesz jak zachęcić człowieka Mat... No niech stracę, zamontuję ci tą podstawkę. I oczywiście, że lecimy! Tylko jakiś kontakt trzeba zachować z armią, bo potem o zdradę nas posądzą, że widzieliśmy coś, a nie mówiliśmy. Samego tytana trzeba jakoś ozdobić, bo to w końcu jego pierwszy raz... *chlip* A dopiero co go składaliśmy...

Link do komentarza

Doskonale. Cała moc do silników, przy dobrych wiatrach dotrzemy tam... coś około jutro o 18? Chyba tak. Jutro będzie twój wielki dzień, słodziaku. Nie zawiedź nas... Bodzio, co do ozdób, to walniemy na samym przodzie wielkiego Orła Imperialnego, a po bokach symbole Adeptus Mechanikus, co ty na to?

Link do komentarza

Świetnie, teraz tylko znaleźć coś do roboty na podróż... Chyba miałem tutaj coś zostawionego przez tego xenos, znalazłem w bunkrze. Trzeba to wszystko zbadać. Tyle roboty... Co do ozdób to się zgadzam, będzie idealnie na pokaz tego cacka. Tylko na kim by to przetestować broń... Chaos czy tyranidzi?

Link do komentarza

*Przybiega na miejsce pobojowiska* O niedawno się ulotnił na szczęście bylem szybki bo widać jeszcze pieczęci psioniczne. Złamanie ich i wyciągniecie go z osnowy nie będzie nawet problemem. Dotyka ziemi i zaczyna nucić starą eldarska pieśń. Wokoło mnie pojawiły się 3 runy ułożone w trójkąt * hmm trójkątna pieczęć zniewolenia pomyślałem* inkantacja zaczęła układać się w słowa o bardziej walecznym sensie. Wokoło 3 runów pojawiły się pasma Eldarskiego języka i zaczęły powielać. Tu cie mam demonie * nagle otworzyła się szpara w powietrzu i chwyciłem ręka żeby go wyciągnąć. Udało się. Założyłem nowe bariery na planetę aby nie mógł uciec i wyciągnąwszy Elorisa odrąbałem mu 1 nogę i rękę . - Tak jak przewidziałem zabije cie tu i już nic nie zdziałasz - po czym zamachnąwszy się odciąłem mu głowę. Ciało zostało spalone w obozie eldarskim na planecie Tau.

Link do komentarza

Może jeszcze przechodzisz przez okres szoku który dałem ci odcinając twoja głowę. Czasami tak jest ze ciało się potrafi ruszać i można myśleć no ale to był TWÓJ koniec. Inny demon nie mógł skorzystać z bramy psionicznej do osnowy przez którą ty podróżujesz. To tak samo jak by ktoś użył twojej wątroby albo serca tym prędzej ze ja cie wyciągnąłem kilka chwil po twoim zniknięciu. To było nie możliwe nawet z pomocą twoich bogów.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...