Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Dobra Shas'o kieruj naszymi wojskami, ja w tym czasie dam koordynaty na spuszczenie bomb fuzyjnych......ale Chaos będzie się fajnie smażył :crazytwi:...ale ok trzeba przygotować mniejszą wiązkę grawitonów....do wystrzelenia....przemieścimy to coś co zostało z Tyranidów gdzieś daleko w kosmos.....*wymierza wiązkę tuż za ten "twór"*....teraz się uda wszystkie problemy z działem rozwiązane....człowiek uczy się na błędach:rd11:

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Klimuk potrzebowałbyś psionicznego wybuchu, o sile wszystkich eldarskich psioników, aby stworzyć nowe oko grozy. T nie jest czarna dziura, a psioniki nie zamkniesz w pudełku i załadujesz do działa, prawda?

Gdzie ten bodzio. Przyda mi się, musimy przyszykować broń główną...

Jeśli siły chaosu zbliżą się do działa, to będziemy zmuszeni zaatakować planetę wszystkim co posiada Alpherius Titanus. Na chwilę obecną jednak nie ingerujemy...

Link do komentarza
To ma tak olbrzymią grawitację' date=' że pochłonie WSZYSTKO i ani drgnie z miejsca...[/quote']

Ta jasne a jak brzmi 1 zasada dynamiki Newtona??W kosmosie nie żadnych oporów ruchu więc...wszystko da się ruszyć..

Dobra....zostało jeszcze *rozgląda się po hangarze* aaaaa....ta wielka bomba chemiczna....:crazytwi:....niestety jest to pojazd do misji samobójczej:facehoof:(powinenem był to dopracować ale teraz za późno).....kto się...zgłasza??..:rd11:

Link do komentarza

Aaaa! Cholera! Już jestem! Nie spóźniłem się, prawda? *patrzy na wciąż szerzącą się destrukcję* No tak... Już jestem Matalosie! Przyrządy obserwacyjne na dziale Tau, wypatrują wszystkich anomalii. Wszystkie systemy broni w pełnej gotowości... no, może prawie wszystkie. Oprócz tego ładnego.

Link do komentarza

Co do wyrwy która się powiększa to wyśle ja do osnowy i nic się nie stanie.

*Staje w środku kręgu stworzonego przez Piewców Upiortetu i wymawia słowa mające przenosić co się chce od najmniejszych kamyków po gigantyczne floty. Piewcy Upiortetu wzmacniając swoim śpiewem wzmocnili i powiększyli działanie mojej psioniki która już zaczęła działać i pochłaniać dziurę. Po całym procesie usiadłem ze zmęczenia i rozkazałem dalej walczyć z wrogiem na ziemi.
Link do komentarza

Nie bój się,super bomba chemiczna,to za mało żeby zabić takiego Spinwide'a jak ja....prawda? :rainderp: Spin wsiadł do samolotu wypełnionego bombami i odleeeeciaaaaaaał.Albo i nie bo się zgubiłem ;_; Teraz na poważnie: Każdy pisze co chce,Matalos o serwitorze,Red o zamykaniu dziury psioniką a my o moim kamikaze. Zdecydujmy może które zakończenie wybrać co?

Link do komentarza

Srry Red.Leci serwek. A teraz wracając do walki Spin stracił już połowę swojego oddziału,pomimo zniszczenia Tyranidów,przeważające siły chaosu wciąż nacierały i nacierały.Musiał co parę minut ciągle wzywać wsparcie bo niemal na całej linii frontu oddziały Tau wciąż otrzymywały straty.Wychylił się by oddać strzał i zobaczył unoszący się topór ogromnego berserkera Khorne'a... (Nie NIE ZABIJAM SIĘ LOL)

Link do komentarza

Matalosie, wszystko przygotowane na pierwsze użycie. Jesteś pewien, że to dobry pomysł? Nawet tego nie testowaliśmy... *widzi post powyżej używając mocy korzystania z forum* Okej, nic nie mówiłem... Czekamy na rozkaz. *sorki klimuk, musiałem kiedyś coś takiego zrobić*

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...