Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Ten kamień z demonem w środku owładną umysłami tyraniduw a nie wrócił z tobą. Jeżeli by walczył ze mną to tyranidzi znowu byli by wolni od was. Co do "klatki" bym wyczuł aurę a nic innego nie czułem jak twój charakterystyczny zapach . Za pomocą psioniki da się takie rzeczy zrobić jesteś zbyt młody żeby pojąc jaką mocą ja dysponowałem od wyjścia z osnowy na planecie Tau. Ja miałem całe tysiąclecia na zwiększaniu swojej mocy a ty zaledwie wpłynąłeś na niezbadane ci tereny. Zostałeś pokonany i nic innego nie polepszy twojej sytuacji jak to ze po prostu się z tym pogodzisz.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uuuuu pojazd po religi. Chaos wchodzi na kolejne formy demotywacji... Serio, skoro sprowadziłeś tutaj Legiony Chaosu, to czemu nie zrobiłeś takiego ataku na jakiś Imperialny sektor? Serio, liczyłeś na łatwy łup? Głupi pomysł, bo tuż przy granicy tego nadpływa flota-rój, a ona będzie miała bardzo wyj-YEY-ane jak potężnym demonem jesteś. Poruszyłeś pewnie swoimi manipulacjami umysł roju, więc na rozproszenie synapsy i opętanie masz małe szanse... Mimo wszystko, poruszyła mnie twoja historia. Pokazała jak bardzo zapatrzeni jesteście we własnych bogów, aby uznać, że jesteście dla nicn tylko nieznaczącymi zabawkami, które wyrzycą, gdy nie będę im potrzebne...

Link do komentarza

Po pierwsze byłbyś tak zdziwiony widokiem Eldara ze nawet byś nie zareagował na to ze wyciągną z osnowy. Jak sam mówiłeś dla ciebie to nie możliwie < z stąd własnie zdziwienie > gdy cie wyjąłem nie zdarzył byś nawet zareagować ponieważ zamachnąłem się mieczem i odrąbałem 2/5 twojego ciała. A miecz mógł zostać zostawiony podczas gdy bogowie żyli obok Eldaruw. I zostało zostawione 5 takich artefaktów przez bogów.Nasz światostatek został o tym poinformowany po przez wizje arcyproroka Zapptara.

Link do komentarza

Spinwide mijał kolejne grupki miotających się po bazie wojowników ognia,wydając rozkazy niektórym. Zabawne-pomyślał-Słuchają się mnie i uznali jako dowódcę mimo,że nie należę do ich rasy? Rozmyślając w ten sposób podszedł do stalowych drzwi,gdy zostały otwarte zauważył naradzających się dowódców Tau. Panowie!-zawołał-Sytuacja jest ciężka,ale nie beznadziejna!Wciąż możemy wygrać musimy tylko...-urwał gdy usłyszał alarm.Więc już dotarli na tę planetę?Chwycił karabin pulsacyjny przewieszony przez ramię. Bal się zaczął-dodał pod nosem spoglądając na wiszący u jego pasa miecz.Zostawił ignorujących już go dowódców i poszedł zebrać swój oddział.-Czas zatańczyć na froncie.-powiedział do siebie mijając coraz szybciej pędzących dookoła żołnierzy. Czyli w skrócie: Przybyłem i jestem gotowy! Niech rozpocznie się finałowa bitwa!

Link do komentarza

Spin zebrał swój 20 osobowy oddział.Najlepsi żołnierze u boku których miał zaszczyt walczyć,wielu z nich nie należało do rasy Tau,jednak wiedział,że za nim pójdą. Spinwide wraz ze swoimi ludźmi leciał jednym z transporterów Tau na linię frontu,widząc w oddali wybuchy i nawet tutaj słysząc grzmot dział.Czy przyjdzie mu zginąć walcząć o przetrwanie rasy do której nawet nienależy? Być może,ale nawet jeśli jego śmierć pozwoli zatrzymać marsz plugawych demonów to jest to poświęcenie na które jest gotowy.Nim zauważył byli na miejscu,chwycił karabin i odezwał się do swoich żołnierzy Dobra,nie będę tracił czasu na kolejne przemowy,więc powiem tylko tyle: Zróbmy to tak by nasze potomstwo i nasi przodkowie mogli być z nas dumni. Ruszajmy! Poprowadził żołnierzy za sobą,na pozycje obronne.

Link do komentarza

Żebyśmy to jakoś ogarneli bo kłótnie są same: Ja i Shas'o rozpoczniemy walkę naziemną z Chaosem ze wsparciem imperium. Fio'la niech zajmie się wrogimi tyranidami w kosmocie Redballance czy możesz przestać cisnąć się z klimukiem i zająć się Mrocznymi Eldarami? Czy ktoś ma coś przeciw temu pomysłowi?

Link do komentarza

- Więc wszystko się zaczęło... Tau stają w obronie, ramię w ramię z Eldarami. Chaos przyszykował się do tego ataku, w zmutowanych tyranidach widzę rękę Fabiusa Zgorzkniałego, nie mówiąc o spaczeniu... Czy powinienem poruszyć Tytana? Ruszyć nim na wroga i z pieśnią na ustach rozgromić ich w walnej bitwie? - Zobaczy się. Na chwilę obecną trzymamy się z dala od walk, wszelkie zbliżające się siły atakujemy, jednak nie mieszamy się do starcia...

Link do komentarza

Moi żołnierze nie utrzymają się zbyt długo przeciw takiemu naporowi wroga! Gdzie jest to przeklęte imperium?!Czyż chaos nie jest ich głównym wrogiem?!Inkwizytor zapewniał,że rozkazy pomocy nam zostały DAWNO wydane! W tym momencie ponad głowami Spina i wszystkich walczących,wysoko na niebie pojawił się oślepiający błysk białego światła.Niemal cały system wypełnił błyszczący płomień światła,niszczący wszystkie napotkane po drodze Tyranidy,statki a nawet planety z których odlatywały desperacko promy ewakuacyjne.Nie wszystkim się udało. Spin spojrzał w górę,tam gdzie chwilę wcześniej widział przypominające chmury ogromne roje tyranidów nie było niemal niczego poza flotami chaosu i Mrocznych Eldarów. Spin wystrzelił z karabinu zdejmując jednego z szarżujących Marines Chaosu. Jasny szlag,ci Tau są chorzy...-pomyślał wysyłając kolejną serię. Fio'la...jesteś szalony...

Link do komentarza

*wchodzi do kabiny głównej kabiny Tytana obwieszony bronią, lekko zmachany* To powinno pokazać tym heretykom, dlaczego nie mówi się przy mnie o profanacji maszyn... *zauważa zniszczone planety, atakujący Chaos i ogólny roz :yay: dol* Chyba coś mnie ominęło, prawda? *siada obok drugiego kapłana maszyny*

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...