Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

---- Bodzio i Matalos siedzą wspólnie i planują, praca wre. - To co, masz jakieś pomysły? - rzucił od niechcenia niższy rangą (tak, to ja) - Nie, nie przeszkadzaj mi pachołku. - Powoli dokończył okręcania dziwnej substancji papierem. - Co ty robisz? Przecież to musi być niezdrowe... - z przejęciem wykrzyknął Bodzio. - Co ty, zaufaj mi, nic się nie stanie... Chcesz trochę? - Wyciągnął drugi przedmiot, podobny pierwszemu. - W sumie co tam szkodzi, chyba wiesz, co robisz... - Kapłan przyjął podarunek od kolegi. ---- Ja to tak kojarzę Mat...

Link do komentarza

Wróciłem! *patrzy na zgliszcza* Ojej... co tu się stało? Aha, wiem. Ale widzę, że był niezły sajgon kiedy wypoczywałem. W każdym razie, melduję się do ponownej służby, Bruvas :salut: Czemu boicie się herezji? Herezja to moja specjalność (jedna z licznych). I witam nową duszę, Fio'El.

Link do komentarza

No to widzę, że mnie niezła rozróba ominęła. Ale widzę, że wilk syty i owca cała: Chaos nasycił swoją żądze pożerania dusz Tau i wstąpienie klimuka do demonów (czego mu gratuluję), a Tau przetrwało i pokazało, że nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. No i nie mogę zapomnieć o sławetnym HULKRETH. Podsumowując: przez urlop straciłem mnóstwo zabawy.

Link do komentarza

No to widzę, że mnie niezła rozróba ominęła. Ale widzę, że wilk syty i owca cała: Chaos nasycił swoją żądze pożerania dusz Tau i wstąpienie klimuka do demonów (czego mu gratuluję), a Tau przetrwało i pokazało, że nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. No i nie mogę zapomnieć o sławetnym HULKRETH.

Podsumowując: przez urlop straciłem mnóstwo zabawy.

Wniosek: Nie robić urlopu. :ming:

Sindri, ciebie mogę uznać za popierającego istnienie HULKRETH?

Link do komentarza

Wyjaśnij mi ten projekt.

HULKRETH polegał na stworzeniu biologicznej super broni, takiego nieco lepszego SM. No i... w sumie to wyszło... tylko że rozpływało się po jakimś czasie (niestabilność genetyczna). Pewnego dnia zrzuciłem HULKTETH-ów na planety Tau, kierując go na drużyny chaosu. Podobno nie przetrwał żaden sługa chaosu. Ale to była tylko jedna planeta, a ja musiałem wracać na Marsa, do mojego bunkra...

Zobacz sobie, efekt jest chyba już na poprzedniej stronie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...