Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tytan planetarny. Dzieło Adeptus Mechanikus spokojnie lewituje w przestrzeni kosmicznej, nieniepokojone przez nikogo. Serwitorzy z mechanicznym skrzypieniem przechadzają się po pokładzie jednostki wielkości Plutona, wyposażonej w wszystkie znane ludzkości rodzaje broni.

W centrum dowodzenia, wygodnie rozłożony na fotelu spoczywa Matalos, kapłan maszyny i opiekun Tytana Planetarnego. Spogląda przez teleskopy, obserwując walkę z nekronami.

- Fascynujące... Oby tak dalej chłopaki, a może się przyłącze.

Link do komentarza

Tymczasem u Gandzi...

-Milordzie- odezwał się jeden z Krypteków. -Wykryliśmy imperialnego tytana wielkości planety. Nasza flota leci go przechwy...-

-Wstrzymać ogień, ciołki! Jak ktoś bez mojej zgody choćby zarysuje pancerz tytana, to będzie czyścił laboratoria Zantragory! Możecie tylko odpowiadać ogniem. Sprowadzić Kulę Aeoniczną, jeśli imperialni wykonają ruch przeciw nam, zaatakujecie z pełną mocą.-

Link do komentarza

No to zaczynam. Jeśli chodzi o planetę macierzystą to jej nazwa to Kontinuum Q (jak ktoś nie wie co to jest to się dowie) Próbka głosu

-------------------

Śmierć w niewyjaśniony sposób pojawił się za plecami Redbalance12 (sorrki nie wiem jak się nazywasz) powiedział głosem który brzmiał jak tysiące łamanych kości.

- WITAJCIE WOJOWNICY

(JAKBY CO TEN POST JEST NIEWAŻNY)

Link do komentarza

O.o da faq? Jaka śmierć. W warhamrze 40k nie ma śmierci jako postaci ;_; .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Przekradając się przez odziały nekronów zauważyłem tego robota co zanim rozmawiałem, jak się darł na inne terminatory.

Podszedłem nie wydając dźwięku ani nie poruszając powietrza. Ostrze było gotowe. Wykute przez samego Eldarskiego boga kowala.

Wbiłem ostrze w wroga od samego krocza o głowę. Wyjąłem miecz i puściłem w stronę upadającej maszyny kule energii psionicznej

która zaczęła smażyć wszystko w środku. Odskoczyłem i zacząłem uciekać w stronę oddziałów Tau.

Link do komentarza

-Co do...- powiedział Gandzia. Jakie piękne ostatnie słowa.

Gandzia zobaczył ciemność. Ruszył w stronę światła. I wtedy usłyszał głos. Znajomy, a jednocześnie obcy.

-Wracaj, gdzie idziesz?- powiedział Głos.

-Trazynie, ja już nie żyję. Na amen.-

-Tak myślisz? Wiesz, ile razy mnie zabijali na amen? A mówiłem, że ci się odwdzięczę. Jak spałeś, zainstalowałem ci mechanizm surogaty.-

-A, to zmienia postać rzeczy! Natychmiast wracam do się! Trazynie, jesteśmy kwita?-

-Owszem. Kamień dusz pięknie błyszczy w jednej z dolnych galerii Solemnace. Kilkuset Eldarów uzupełniło braki w przedstawieniu "upadek Eldoratha Gwiezdnej Zguby". Jestem zadowolony.-

Gandzia znowu zobaczył prawdziwy świat. Kopnął gdzieś swoje dawne szczątki, po czym rzucił do swoich podwładnych.

-Co tak stoicie! Wypuścić C'tana!-

-Ależ panie, przed chwilą byłeś Gwardzi...-

-Nie interesuje mnie to. Wypuścić C'tana, niech blokuje zdolności psioniczne tego czarownika. Pariasi, do mnie! Niech legiony kontynuują natarcie.-

Link do komentarza

Matalos opluł się popijanym olejem silnikowym, widząc atak Eldara.

- TO BYŁ CIOS PONIŻEJ PASA!! - zakrzyknął. - cała moc do silników, przejść na orbitę planety! Naładować działa, ale nie strzelać, chyba że oni pierwsi zaczną. Przyszykować program HULKRETH! Wszyscy na stanowiska bojowe.

W tytanie rozbrzmiały syreny alarmowe, żołnierze udali się na stanowiska bojowe a Matalos wycierał szatę z oleju.

Link do komentarza

(Matalos, jedno pytanie - wspierasz mnie, Reda, czy walisz wszystkich po równo?)

-Mój panie, imperialni ruszyli. Kula Aeoniczna weszła do systemu. Strielać?- spytał jeden z Lordów.

-Nie strzelać. Spróbujcie nawiązać kontakt, może się jakoś dogadamy.-

Burze psioniczne Eldara ustały nagle pod wpływem zdolności Gandzi.

-To się robi nudne. Naprawić Matrycę i zapgrejdować ją na poziom over 9000!-

Link do komentarza

(zobaczysz XD)

- No - powiedział Matalos do komunikatora, kierujac swoje słowa zarówno do Tau jak i Necronów - widzę, że macie tutaj mały bałagan... Byłoby szkoda gdyby ktoś... Pomógł jednej ze stron. Chcecie mnie przekonać, czy też wolicie zostawić sobie tą sytuację patową? Kto da więcej!

Link do komentarza

-Kochani wyznawcy Omnisjasza, chwała Adeptus Mechanicus i całemu Imperium. Moja propozycja jest następująca. Otóż w wyniku działań pewnego teraz-już-księcia-demonów przestrzeń Tau pogrążyła się w takim chaosie, że może tam powstać nowe Oko Terroru. Nie chcemy go my, nie chcecie go wy. Tak się składa, że mamy technologię, która może uniemożliwić powstanie tego Oka. Podobną, lecz nieco słabszą wersję tego urządzenia umieściliśmy w miejscu, znanym wam jako Brama Cadiańska, więc macie dożywotnią gwarancję. To raz. Dwa, Eldarzy obrazili Boga-Imperatora twierdząc, że jest słabszy niż eldarscy czarownicy. To dwa. A po trzecie... Proszę, pomóżcie! - nekroński Faeron zrobił psią minę*.

*o ile maszyna może takową zrobić.

Link do komentarza

Kapsuła ratunkowa walnęła o ziemie z olbrzymią siłą przez co parę robotów/maszyn uderzyło w ziemię z 2 kilometry dalej. Ocalałe roboty podeszły bliżej kapsuły od strony wejścia. Kapsuła była otoczona ogniem i cała czerwona z powodu temperatury. W kapsule rozległ się hałas. Roboty podeszły bliżej i zaczęły sondować wejście. Popełniły błąd podchodząc tak blisko wejścia. Nagle drzwi zostały wykopane przez co roboty razem z drzwiami poleciały 20 metrów dalej. Wyskoczył z kapsuły duży Eldar z chyba złym humorem chociaż tego nie było widać bo miał na sobie kombinezon kosmiczny i złoty hełm. Rozejrzał się i wyjął zaa pleców nieduży sztylet o elektrycznym ostrzu, a do lewej wziął spluwę. Poszedł przed siebie jakby nigdy nic.

Link do komentarza

*Tymczasem w Osnowie*

Zieeew! Czuję się jakbym przespał całe milenium! Niezła była ta biba! O, żesz! Mój łeb! Musiałem Wypić za dużo "Strachulcowego"... A ten Kyras to fajny gość. Szkoda, że mu się nie udało, jak mi. No ale do rzeczy! Co ja robiłem przed tą imprezką? Aha! *Podchodzi do szafki, otwiera szufladę i wyciąga jakiś dokument pisany na skórze jakiegoś Eldara* Moje (prawie) świeże oświadczenie o odejściu z Tau. Mam dosyć tych ograniczeń wyznaniowych! Poza tym kiepski ze mnie Niebianin! Dobra, podpisałem i wysyłam. *Wrzuca do wyrwy do świata materialnego* Załatwione! Zobaczmy, co tam w prasie... *otwiera Chaos Daily i czyta* Coś takiego! Nekroni, Eldarzy, Imperialni i Tau walczą w jednym miejscu! W dobrym momencie odszedłem na emeryturę.

Link do komentarza

Eldar spojrzał na Redona po czym nie patrząc się zabił pistoletem fotonowym terminatora który chował się za kamieniem, celując w niego snajperką czy czymś podobnym. Eldar spojrzał się na wrak kapsuły ratunkowej. Wziął do lewej ręki jakieś urządzenie i rzucił do kapsuły. Eldar nie spiesząc się szedł w stronę którą pobiegł Redon, a kapsuła z hukiem wybuchła. Nagle przed Eldarem stanął duży terminator. Eldar tylko zmierzył go wzrokiem i wbił mu sztylet prosto w klatkę piersiową i strzelił mu pistoletem w łeb. Robot wybuchł, a Eldar bez pośpiechu czasem utykając szedł dalej.

Link do komentarza

-Mój panie- radosne negocjacje Gandzi przerwał jakiś Lord. -Upiory wykryły Eldarów. Jeden to czarownik, który cię... hm, zabił, drugi to jakiś nowy. Aha, obaj niszczą masowo jakichś Nekronów, ale...-

-Ale?-

-Ale ci Nekroni to nie nasi. Mają barwy dynastii Sautekh.-

-Przekaż im, by spadali na drzewo! Eldarom, nie Nekronom. Imotekhowi powiedz, że to nasza planeta, ale jak chce zapolować na Eldarów, to proszę bardzo.-

Link do komentarza

Eldar poczuł dziwne uczucie że ktoś go obserwuje. Wyjął zaa pasa coś w rodzaju dysku i podłączył to do hełmu. Drgnął lekko po czym wziął do ręki coś w rodzaju zmniejszonego działka plazmowego. Nagle działko zaczęło się rozkładać. Po 3 minutach działko było wielkości bazuki. Eldar odwrócił się ostro i strzelił nim w zakamuflowanego robota szpiegowskiego z nadajnikiem. Robot nim zauważył że działko wystrzeliło to już go nie było. Była tylko dziura szerokości 3 metrów. Eldar wzruszył ramionami po czym wyrzucił działko i szedł dalej.

Link do komentarza

- Jak widzę, Eldarzy mają gdzieś Titani Planetarium krążące nad ich głowami...

Załoga! Szykować torpedy cyklonowe, bomby wirusowe i blokady psioniczne. Namierzyć obcego Eldara i Lorda Necronów. Ale jeśli który z was wystrzeli zanim wydam rozkaz... Osobiście wrzucę go do Immaterium!

Link do komentarza

-Świetnie, kochani wyznawcy Omnizjasza! Tylko usuńcie z listy celów mnie i nie strzelajcie cyklonami! Pięknie proszę! Dam wam do tego starożytny ekspres do kawy produkcji Pradawnych! Trofiejny, ale nieuszkodzony. Parzy kawę w kilku gatunkach, z mlekiem i cukrem lub bez, a gratis dodaje ciastko!-

Link do komentarza

-Hsss... Pułkownik Guardian do dowódcy Tytana ! Ciesze się że ktoś tu jeszcze jest , licze na pańską pomoc, tak samo może pan liczyć na moją! Guardian do dowódcy Tau! Podajcie współrzędne waszych wojsk , bym mógł wam wysłać dywizje pancerną! Pułkownik do 1 regimentu , wycofać się do punktu Zulu-5 i czekać na zmontowanie Beneblade, Guardian bez odbioru

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...