Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

Wyobraź sobie, że Twój zwierzak został porwany. Następnego dnia otrzymujesz list od porywacza.

"Droga Rarity,

Ze smutkiem zauważam, że ostatnimi czasy przywiązujesz coraz większą wagę do swojego wyglądu, do ubrań, do wyglądu innych.

Chcę zatem zagrać z Tobą w małą grę, poddać Cię próbie, przekonać się czy rzeczywiście zasługujesz jeszcze na miano elementu hojności.

Chcę żebyś obcięła swoją grzywę. Nie skróciła ją, nie ścięła na krótko, masz się pozbyć swojej grzywy co do ostatniego włoska. A potem ją spalić na środku miasta.

Jeśli tego nie zrobisz - stracisz Opal.

Jeśli użyjesz magii - stracisz Opal.

Jeśli poprosisz kogokolwiek o pomoc - stracisz Opal.

Masz godzinę."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dlaczego ja cię tak uwielbiam do takiego stopnia że jak masz swoją piosenkę lub odcinek to cieszę się jak ty kiedy dostałaś rubin od Spika? Czy sądzisz że ten utwór do ciebie pasuję? http://www.youtube.com/watch?v=55tyYH_RbgE Co sądzisz o Octavi? Smutno mi. Przytulisz mnie na pocieszenie? Jaki strój pasowałby do mojego avatara?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Lil' Miss Rar... Ups, to chyba nie tutaj... No nieważne. Panno Rarity, zastanawia mnie jedna rzecz, czy masz komputer? W końcu w jakiś sposób musisz się kontaktować ze swoim Avatarem i Regentem. Jeśli masz komputer, to czy lubisz grać w gry gdy masz wolną chwilę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem i Łokciem Rarity ! :)

Tutaj na cierpliwość - Wiem jak się znasz na modzie i tak dalej, jesteś w tym najlepsza więc takie pytanie . Jaka najładniejsza ? --> http://www.redbubble.com/shop/fluttershy+mlp+t-shirts?page=1 <-- Właśnie będę wydawał na to pieniądze, może nawet na dwie ^^

I mam jeszcze drugie pytanie, czy wzięła byś udział w jakimś Rodeo dla AppleJack ? Jeżeli to by było na wyższą wagę to wiem bo jesteście przyjaciółkami tak czy tak :D

Dzięki za odpowiedź \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy mieszka wielu hejterów. Masz jakieś pomysły by dołączyli do bronych? Z którą ze swoich przyjaciółek najbardziej lubisz spędzać czas? Co sądzisz o przemalowanej grzywie mojego avatara? Jeśli zły kolor to poradź mi jaki by pasował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rarity. Dzięki za poprawienie mnie w sprawie sierści (myślałem o skórze i zamyśliłem się) ale mam dla Ciebie jeszcze jedno pytanie. Z jakim ogierem wolałabyś chodzić narcyzem? nie za bardzo ładnym ale inteligentym? ładnym ale nieinteligentnym (takie "delikatne" określenie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rarity To znowu ja i kolejna seria pytań (yay). - Siedzisz czasem na internecie? np. sprawdzając jakieś ubrania lub inne takie. - Co tam u Opal? (sam chciałbym mieć kota ale brat ma alergię:( ) - Czy w 3 sezonie poznamy kogoś z Twojej rodziny? (tzn. mamę lub tatę bo Sweetie Belle znamy) - Nauczysz mnie znajdowania klejnotów? (robi słodkie oczka) - Co sądzisz o Derpy Hooves? No to tyle. Życzę miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ku Twej zacnej osobie Rarity. Mam do ciebie kilka pytań, jeżeli były, to zignoruj. - "Odejmując fakt że każdy ma swój własny styl, to osobiście preferujesz na ogierach długie grzywy czy raczej krótkie? " - "Intryguje mnie skąd znasz tak dobrze kucyki ze spa. Poprostu tak często tam chodzisz że znasz je na wylot, czy łączy was może jakaś wspólnia historia, czy coś?" - "Chociaż często zdarzaja ci się zamówienia z innych części Equestrii, czy nie myślałaś nad założeniem czegoś na kształt filii swojego butiku lub wynajmu pośredników z dalszymi miastami?" - Pytanie wiążące z poprzednim: "Czy byłabyś zdolna do manufaktoryzacji swojego butiku, czy preferujesz sama pracować nad każdym projektem?" - A jeżeli preferujesz pracę samemu to chcę tylko wiedzieć: "Czy uważasz siebię za pewnego rodzaju artystkę, czy może próbowałaś jakiś metod ekspresji innych niż krawiectwo? Sztuka, Rzeźba, Muzyka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przyczepia na głowę opróżnionego rożka) no dobra mam róg teraz możesz mnie uczyć znajdowania klejnotów:) A teraz pytania: Przy jakich okolicznościach przygarnęłaś Opal? Co do sałatek: Jaka jest twoja ulubiona? (moja to grecka :D) Uprawiasz jakiś sport? Gdy porwały Cię psy na diamenty (czy jakoś tak) skąd wiedziałaś, że zniszczysz ich "strzelając focha"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...