Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

A tak... Pytanka Jeżeli nie masz czasu iść ze swoimi sukniami na konkurs mody,jako że mła często biore udział w konkursach mody w Canterlocie i jako gwiazda mody mogłabym zaprezentować twoje suknie.:pinkie2::pinkie2: I pytam,czy zgadzasz się na taki układ?:fabulous: Tak,tak tak...uważasz że to wygłupy:flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Piter Wan Kenobi

Tak,wiem że to znowu ja :P. Mam jeszcze do Ciebie kilka pytań,więc zaczynajmy: 1.Co sądzisz o tym jak chłopak ma długie włosy? Podoba Ci się to czy wręcz przeciwnie? 2.Jakie masz zdanie odnośnie gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Panno Rarity

Mam do Pani kilka pytań * jeśli mogę...:aj:*

1.Jak to być najładniejszym kucem w Ponyville?

2.Lubisz szczury (takie hodowlane, nie z kanału)

3.Jak długo pielęgnujesz swą piękną grzywę? Było.

4.Chciała byś być modelką?

5.Masz już ogiera na oku? :rd6:

6.Przynieść ci coś do picia? :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Rarity.Mam kilka pytań,na które być może mi odpowiesz(o ile będziesz miała dobry humor ^^).

1.Co byś zrobiła,gdyby ktoś na urodziny przysłał ci szkatułkę wypełnioną szmaragdami,rubinami i diamentami?

2.Czy byłabyś zazdrosna,gdyby któraś z twoich przyjaciółek spotkała ogiera,który zna się na czarach(wbrew pozorom to możliwe),ma bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat mody oraz jest czysty niczym łza(czyli dobry do granic możliwości)?

3.Ile miałaś zamówień na suknie po urodzinach Twilight w Canterlocie?

4.Dlaczego nie powiesz delikatnie Spike'owi tego,że wasz "związek" nie ma szans?Zawsze mniej by go serce bolało. Było podobne.

5.Skąd ci przyszedł pomysł,żeby przyozdabiać gałęzie,które Applejack zrzucała z drzew?

6.Jak się czujesz będąc strażniczką elementu szczodrości?

7.Czy chciałabyś być księżniczką lub nawet młodszą siostrą Luny?

8.Dlaczego nie chciałaś się zaopiekować dziećmi państwa Cake?Przecież to sama przyjemność.

9.Jak myślisz - czy gdyby połączyć dwa różne światy alternatywne,to wynikłaby z tego katastrofa,czy idealny świat?

10.Jak się poczułaś,kiedy dowiedziałaś się,że Sweetie Belle upubliczniła twój pamiętnik?

11.Chciałabyś być tak dobra w czarach,jak Twilight?

12.Czy potrafiłabyś zaprojektować pancerze dla straży królewskiej(bogato zdobione oczywiście)?

13.Jakbyś się czuła,gdybyś miała przyjaciela,który każdego dnia obdarowuje cię prezentami tak drogimi,że sama musiałabyś bardzo długo pracować,by na nie zarobić? Było coś podobnego.

14.Co zrobiłaś Rainbow Dash,kiedy dojechałyście z Pinkie Pie do Ponyville(po tym,jak wypadłyście podczas pogoni za Applejack)?

No to tyle z mojej strony(tymczasowo).Pozdrawiam.

PS.Gdybyś miała wybierać między bogactwem,które mogłabyś zdobyć tylko wtedy,gdy zerwiesz kontakty ze swoimi przyjaciółkami,a wieczną przyjaźnią z nimi kosztem swojego zamiłowania do mody i utratą butiku,to co byś wybrała? Było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Rarity

1. Powiedz mi Rarity. Czy mi sie wydawało czy Sweetie Belle kiedy poznała kuzynke Apple Bloom zachowywała się jak ty?

2. Powinienem się martwić o Shadowa? Jest ścigany listem gończym za swoją magie a teraz kiedy większość nazywa go potworem mam wrażenie że staje się bestią. Było już. Wymyśl o nim coś innego. :trollface:

3. Miałaś kiedyś wypadek w kuchni w takim stylu że prawie zapaliła ci się grzywa? Co oczywiście ci tego nie życze bo grzywę to ty masz piękną

I jeszcze jedno. Czy mi sie w nocy wydawało czy Spike zachowywał się jak gość z tego filmiku i śpiewą tą piosenkę?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=0ZyhB1-Yb4U

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Rarity! Jesteś najwspanialszym kucykiem ze wszystkich. ;) A przechodząc do tematu, mam do Ciebie kilka pytań:

1. Czy zbieranie klejnotów jest dla Ciebie przyjemnością?

2. Czy chciałabyś być alicornem?

3. Czy Opal często wyprowadza Cię z równowagi? Było podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity.!!! Jesteś moim ulubionym kucykiem z MLP.!!! Pokochałam Cię kiedy pierwszy raz Cię zobaczyłam.!!! Chciałm Ci tylko powiedzieć że nigdy nie zmienie zdania i to ty będziesz moim ulubionym kucykiem <3 A teraz pytanie :D Czy gdybym byłą kucykiem zaprzyjaźniłabyś się ze mną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rarity...

Mam do ciebie kilka pytań, zrozumiem jak nie będziesz znała na nie odpowiedzi czy oś w innym stylu , oto one:

1.Dlaczego w jednym ułamku sekundy zaczęłam widzieć wszystko inaczej? mówiąc inaczej chodzi mi że gorzej...

2.Co jest ze mną nie tak

3.Czy warto było mi wracać tu?

4.Jak tam twoje samopoczucie? wat :wut:

Pozdrawiam fank--- ... imka2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kochana Rarity! Mam kilka pytań do Ciebie:

1. Czy chciałabyś się ze wszystkimi przyjaciółkami na stałe przenieść do Canterlotu?

2. Czy w Equestrii istnieje coś takiego jak telefon komórkowy?

3. Czy jeżeli się kiedyś spotkamy to zabierzesz mnie do spa? :pinkie2:

4. Czy kiedyś poważnie się pokłóciłaś z jakimś innym kucykiem z mane6?

5. Czy przeważnie jesteś zadowolona z sukni które szyjesz?

Pozdrawiam Cię - Twoja najwierniejsza fanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Rarity, ostatnio nic nie pisałem, nagabując Twoją siostrę xD :tigertaming: Ale teraz i do Ciebie coś napiszę :) 1. Czy lubisz wyprawy do lasu, ze swoją siostrą? :raritybelle: 2. Czy Twoja siostra, często namawia Ciebie na róże rzeczy? 3. Jak się dogadujesz, z młodszym rodzeństwem, tak na co dzień? 4. Jaką rasą kucyka, chciałabyś być, gdybyś miała wybór? 5. Czy nie chciałabyś tak umieć czarować jak TS? 6. Czy Ty nie lubisz małych dzieci? ( wiadomo który odcinek z 2 sezonu, mam na myśli xD ) 7. Co myślisz o Trixie? Na razie to tyle, pozdrowienia zatem od BRONIESiPEGASIS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rarity! Dziękuję Ci za poprzednie odpowiedzi. :rarityhug: Mam kolejne pytania:

1. Czy czyiś styl wyjątkowo przypadł Ci do gustu?

2. Sądzisz, że pomysł Sweetie i jej koleżanek ze Znaczkową Ligą jest dobry?

3. Masz ulubiony kolor?

4. Zdarza Ci się obgadywać innych?

Pozdrawiam Cię serdecznie kochana Rarity!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Rarity.Mam do ciebie 2 krótkie pytania: 1)Czy przypadkowo nie zaiskrzyło między tobą, a Thunderlane'm po tym, jak cię złapał w momencie "wypadnięcia" z tornada spowodowanego przez Rainbow Dash i Lighting Dust? 2)Wolisz kolory jasne, czy ciemniejsze? A z tymi światami chodziło mi o nasz świat i twój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panzerschreck

Tschüss Rarity, chciałbym zapytać Cię o trzy rzeczy: Erste: co byś zrobiła, gdybyś któregoś dnia zobaczyła klacz z dokładnie taką samą fryzurą jak Ty? Zweite: jak się czułaś, gdy w odcinku "Siostrzany Sojusz" biegałaś cała ubłocona? Dritte: wyobraź sobie, że zamieniasz się pracą z Applejack. Ona dostaje Twój butik, a Ty jej farmę. Jak byś sobie poradziła z taką sytuacją? Oczywiście pomińmy okoliczności takiej zamiany. Z mojej strony to wszystkie pytania, dziękuję i życzę miłego dnia. Ade! :RPHVO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity. Tutaj Shadow. Mam do ciebie parę pytań.

1. Co byś zrobiła gdybyś straciła swoją młodszą siostrę na zawsze? Wiem co na pewno ja bym zrobił...

2. Jaki utwór twoim zdaniem mówi o tobie? Np.

mówi o mnie

3. Jakie 2 żywioły twoim zdaniem są najbardziej niebezpieczne?

4. Czy sądzisz że powinienem być ścigany? Luna chce mnie uwięzić za mój talent którym niestety jest czarna magia. Głównie nekromancja. Ale nie korzystam z niej do złych celów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kochana Rarity! Ponownie dziękuję za odpowiedzi i owszem, będę się często pojawiać w Twoim dziale, ponieważ jesteś moim ulubionym kucykiem. ;) A teraz pytania:

1. Czy Opal zniszczyła Ci kiedyś kreację?

2. Jaki typ imprez lubisz najbardziej? (np. te u Pinkie, czy raczej coś w stylu Wielkiej Gali?)

3. Podobały Ci się Siostrzane Zawody?

Pozdrawiam cieplutko w te zimne dni mojego ulubionego kucyka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panią Rarity. Jestem Felicja Dark. Poznałaś już mojego brata Shadowa. Jestem jego młodszą siostrą która umarła wiele lat temu ale przez determinacje swojego brata została wskrzeszona. Mam do ciebie parę pytań.

1. Sądzisz że mój brat dobrze postąpił przywracając mi życie? Jego rodzina to tylko ja

2. Czy uważasz że mimo tego że mam dopiero 12 lat powinnam nadal rozwijać swój talent którym jest magia ognia?

3. Jakiego rodzaju zwierzęcia nie lubisz najbardziej? (np. pies, wilki, jaszczur...)

4. Czy słuchałaś kiedyś "głosu zemsty"?

Cóż ode mnie to tyle. Muszę pocieszyć Shadowa, zawsze jest smutny a tylko ja umiem go pocieszyć. Dowiedzenia pani Rarity

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Rarity.Znowu trzy krótkie pytanka: 1)Czy udało ci się kiedyś namówić Rainbow Dash na kopytocure? 2)Czego się najbardziej boisz(poza ubrudzeniem)? 3)Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak byś się czuła, będąc alicornem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...