Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam ponownie Rarity. Oto moje pytania:

1. Co byś zrobiła gdyby ktoś ściął ci grzywę i ogon? (nie martw się ja tego nie zrobię, za bardzo co uwielbiam by niszczyć twoją urode ^^ )

2. Czy zdarzyło ci się taka sytuacja że aż chciałaś śpiewać http://www.youtube.com/watch?v=jqpn2oyEaX8?

3. Czy twoim zdaniem dobry żart to taki z którego nawet ofiara się śmieję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity. Musze przyznać jesteś z dnia na dzień coraz bardziej olśniewająca. Mam do Ciebie jedno lekko podchwytliwe pytanie. Uchodzisz za znawczynię mody, nawet za klacz która nie tyle kieruje się modą co ją tworzy, prawda? Twój cutie mark to Kamienie szlachetne - te potrafisz wykryć za pomocą magii. Powiedz mi, jak wykrywanie drogocennego kruszcu ma się do mody? Rozumiem fakt, że kamienie szlachetne to wspaniałe dodatki, ale przecież to tylko dodatki, nie zaś materiał, wyobraźnia i talent. Jak to się ma do twoich niezwykłych umiejętności krawieckich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity potrzebuje twojej pomocy. Pamiętasz mojego przyjaciela OC Shadowa? Powiedzmy że "trochę" go wkurzyłem i teraz chce wypróbować na mnie parę niebezpiecznych zaklęć bojowych nekromancji. Masz jakiś pomysł co bym mógł mu dać jako prezent przeprosinowy? *za drzwi słychać krzyk* WIEJ!!! Choć tu przetestuje na ciebie nowe zaklęcie nazywane Kościaną włócznią!!! A przy okazji. Masz jakiś pomysł gdzie się schować by mnie nie przedziurawił tymi czarami? A teraz żegnam bo muszę uciec zanim moje drzwi pójdą w drzazgi. *wiej wyskakuje przez okno i słychać głośny łomot* Żyje!!! Chyba....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rarity! Mam pytanie co sądzisz o ubiorze ludzkich sił specjalnych i co o nich samych myślisz. Tu takie przykładowe zdjęcie: http://wartechnology.ovh.org/pages/bron_obecna/komandosi/komandosi.jpg , a tu drugie http://altair.h2.pl/files/grafika/bia/2006/06/_09.jpg . Uwielbiam militaria i dlatego zastanawiam się co Ty o tym myślisz. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Wiej siedzi pod mostem* Witam ponownie Rarity. Wygląda na to że kukła treningowa mu się nie spodobała bo jak ją zobaczył warkną, wtedy wiedziałem że muszę znowu uciekać. Uciekając tak, nagle przeleciała obok mnie spalona kukła pełna dziur. Może powinienem zmienić strategie? Czy powinienem poczekać aż jego napad furii się skończy (bo zwykle wtedy jest wycieńczony) czy porozmawiać z nim? *obok Wieja przelatują małe kościane sztylety* O rany.... Nadal żyje... a Shadow nadal wściekły... * słychać krzyk* Dopadnę cie!!! Pożałujesz swoich słów!!! Masz jakiś pomysł jak wyjaśnić tą kłótnie? Powiem tak: przypadkowo powiedziałem coś złego o jego świętej pamięci młodszej siostrze. Dobra.... teraz wskakujemy do wody *skacze do wody i płynie wzdłuż rzeki* *Shadow podchodzi do laptopa który zostawił Wiej* Hmmm... Witam panno Rarity. Mam nadzieje że wybaczysz mi moje zachowanie które mam kiedy widzę Wieja. Sam mam do ciebie parę pytań. Czy wiesz gdzie popłyną Wiej oraz jak mogę go ukarać za to co powiedział o mojej biednej 8 letniej zmarłej siostrze? Wiem że przedziurawienie go to może za mocne ale jestem tak na niego zły że nic innego nie przychodzi mi do głowy. Przy okazji jak będziesz miała czas uszyjesz mi jakiś ładny płaszcz? A teraz wybacz ale muszę gonić Wieja. I jeszcze coś... masz ładne oczy. *Shadow skacze do wody i płynie w tą stronę co Wiej*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

*Wiej i Shadow siedzą obok laptopa* W: Cześć Rarity. Jakoś udało mi się dogadać z Shadowem, po tym jak mu trochę dogadałaś S: Teraz jest wszystko dobrze więc postanowiliśmy oboje zadać ci parę pytań. W:Ja zacznę: 1. Co powinniśmy zrobić by poprawić kontakty między mną a Shadowem? 2. Jaki jest twój ulubiony owoc? 3. Jak myślisz co by się stało gdyby na twój butik spadłoby drzewo? 4. Jak mam przekonać by przestał robić swoje eksperymenty w piwnicy? S: Słucham? W: Wiesz że nie lubię jak bawisz sie tymi wszystkimi truciznami. Ostatnio jak zrobiłeś truciznę gazową to wymiotowałem przez tydzień! S: Nie moja wina że masz słaby żołądek. Może teraz moje pytania: 1) Czy powinienem coś zmienić w swoim wyglądzie? (Wygląda jak mów av tyle że bez skrzydeł, grzywa i ogon bardziej białe a oczy błękitne) 2) Odczuwałaś kiedyś bardzo wielką stratę? 3) Mówił ci któs kiedyś jaka jesteś piękna? W: *powstrzymuje śmiech* S: Co? W:Nic...*wybucha śmiechem* S:CO? W:Ty lubisz Rarity! S:Hę? W: Wiesz co mam na myśli S:CO? NIE!! W: To czemu się czerwienisz? S: Eeee.... Musze coś zrobić *Shadow szybko wychodzi z pokoju* W: Hihihih.... Przepraszam za moje zachowanie Rarity. Ostatnie pytanie: Czy mi się wydaje czy Shadow się w tobie zauroczył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rarity mam do ciebie kolejna pytania. 1. Jak tam twoje samopoczucie? 2. Co sądzisz o muzyce jaką robi Vinyl? 3. Masz jakiś pomysł dlaczego albo ja albo Shadow zawsze pakujemy się w kłopoty? Shadow jest w lochu za nekromancje i czeka na wyrok, postarać się z tym coś zrobić czy poczekać na to co przyniesie los?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Gadałem z Long Grass'em! stwierdził, że chciał by coś na wyjście np. z kumplami do baru :D coś lekko, jak to określił: zawadiackiego :P Mówił, że najlepsza byłaby skórzana kurtka ale wie jak nie lubisz tego materiału (choć nie przeszkadza mu bycie nazywanym barbarzyńcą). prosił tylko żeby na lewym boku za rękawem była wszyta kabura na FN Five-seveN A i dodał jeszcze, że nienawidzi żadnych ozdób typu kolczyki u facetów..... uważa je za.... nie męskie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarity , dzięki za odpowiedzi :) ale , mam już nowe pytania do ciebie : 1 czy lubisz podróżować ? 2 czy ktoś cię nauczył , bycia damą , czy sama stałaś się nią? 3 od jak dawna dbasz o swój wizerunek , czy jako dziecko , też tak o siebie dbałaś jak teraz ? 4 czy ta ciągła pielęgnacja futra nie sprawia ci kłopotów i czy chce ci się zawsze tak dbać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj ponownie Rarity. Shadow nie jest już w więzieniu ale teraz podróżuje po całym świecie. Od krain zebr do królestwa gryfów. Ostatnio przysłał mi coś co znalazł są to kolorowe opale. I tu pojawiają się moje dwa pytania. Powinienem się martwić o to jego wędrowanie? Oraz drugie pytanie: Chcesz te opale? Mi się nie przydadzą

Opale które znalazł wyglądają mniej więcej tak

Dołączona grafika

P.S Wspaniale wyglądasz jako kryształowy kucyk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity :) 1 Czy wystąpisz w kolejnych siostrzanych zawodach razem ze Sweetie Belle ? 2 Czy gdybyś miała okazję zostać największą projektantką gdzieś daleko w jakimś innym mieście , to zostawiłabyś swój dom i znajomych , aby spełnić swoje marzenie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...