Skocz do zawartości

Kucyki znienawidzone przez rodziców młodszych fanów serialu ?


w3es2r4

Recommended Posts

Moje nastawienie napewno zmienił , kiedyś byłem pajacem żyjącym dla opinii tłumu i znęcającym się nad innymi dla własnej korzyści.Teraz jestem już dobry i chyba wybrałem najlepiej a to dzięki ważnej osobie w moim życiu i dzięki temu serialowi ^_^

Niektórzy nadal się mnie pytają

- Stary , co się z Tobą stało ! Kiedyś byłeś noooo ... fajny

Z czystym sumieniem moge im odpowiedzieć że wybrałem dobrą drogę życia.

Link do komentarza

Czyż nie pisałem już o tym wcześniej... ludzie muszą nienawidzić od tak, choćby dla zabawy, chęci przynależności do grupy większości osób nienawidzących kucyków aby się dowartościować w kręgach społecznych np. klasa w szkole, czy pseudo mądrzy rodzice, żyjących w przekonaniu że robią dobrze... a tak naprawdę robiących krzywdę dziecku

Link do komentarza

Zawsze musi być ale... a mało było tego... Bolek i Lolek, stwierdzenie padło że są Homo-nie wiadomo. Tak samo Teletubisie, są podobno niepewnej orientacji seksualnej ... bleee, moje młodszy brat to lubił swojego czasu... szkoda że ludzie w ten sposób podchodzą do życia... wszędzie węszą podstęp i podtekst, ale Annie Grodzkiej dali szanse zaistnienia w polskim sejmie, o ironio....

Link do komentarza

Po prostu Ci rodzice chcą sami sobie udowodnić że się interesują swoimi dziećmi, a tymczasem krytykują bajki nawet bez próby zrozumienia ich przesłania. Ot tak na podstawie pierwszego wrażenia od razu mają negatywne nastawienie i chcą coś skreślić, zamiast zagłębić się w to i spróbować spędzić trochę czasu ze swoją pociechą. Na to już czasu nie ma...

Link do komentarza

Cartoon Network, powiadasz... za moich "dziecięcych" lat, to puszczali tam dobre bajki...a były to chyba początki w Polsce, rok 96-97...Johny Bravo, Krowa i Kurczak, Jam Łasica, Laboratorium Dextera... i jeszcze inne starsze bajki... teraz to tego nie uświadczysz, no cóż takie są prawa rynku... ktoś odchodzi, a jego miejsce zajmuje ktoś pozornie lepszy...

Link do komentarza

Chodzi mi o DZISIEJSZY Cartoon Network. Takie tam diabelstwa teraz puszczają, że tylko Św Michała Archanioła trzeba wołać. Ben 10, TT itd, ale też nie tylko o to chodzi... większość to już totalne odmóżdżenia, bajka powinna mieć jakieś morały, powinna czegoś uczyć, a nie tworzyć łatwego do manipulacji przez Antychrysta pokolenia! Dzisiaj bajki głównie uczą samych antywartości, wystarczy się temu przypatrzeć(np Monster High). Ja całkowicie popieram to, że są jeszcze gdzieś rodzice którzy się interesują co dziecko ogląda. Większość osób myśli,że nie ma się czym przejmować, to tylko bajki dla dzieci. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO! Większość tych niebezpiecznych moralnie i duchowo "bajek" są przeznaczona dla osób w najbardziej "chłonnym" wieku, w wieku gdzie tworzy się Osobowość danego człowieka i to im się bardzo mocno wpaja w głowę, a nic gorszego,aby takiej młodej osobie zatrzeć granicę pomiędzy dobrem a złem. Gdy ktoś dorasta opierając się na takim czymś to przepraszam bardzo, ale jest ogromne prawdopodobieństwo,że zostanie to takiej osobie do końca życia.

Link do komentarza

Ej zaraz zaraz, Edy i podobne starsze bajki też wcale nie były moralnie poprawne, ale były śmieszne ;d więc nie wiem czemu one są przykładem czegoś ,,dobrego" ;d

A jeśli chodzi o dzisiejsze bajki... Ehhh xD Szczerze mówiąc to ja się lepiej tu nie wypowiadam, bo ani to ze mnie pacyfista, ani osoba głęboko wierząca, więc dla mnie przemoc, czy różne antyreligijne czy duchowe wartości są niczym, ale... jeśli chodzi o dzieci, to moim zdaniem powinny być wychowywane na neutralnym gruncie, żeby dopiero jak dorosną mogły same decydować o tym jaką drogą pójść... czyli ani w te ani wewte :)

Link do komentarza
Chodzi mi o DZISIEJSZY Cartoon Network. Takie tam diabelstwa teraz puszczają' date=' że tylko Św Michała Archanioła trzeba wołać. Ben 10, TT itd, ale też nie tylko o to chodzi... większość to już totalne odmóżdżenia, bajka powinna mieć jakieś morały, powinna czegoś uczyć, a nie tworzyć łatwego do manipulacji przez Antychrysta pokolenia! Dzisiaj bajki głównie uczą samych antywartości, wystarczy się temu przypatrzeć(np Monster High). Ja całkowicie popieram to, że są jeszcze gdzieś rodzice którzy się interesują co dziecko ogląda. Większość osób myśli,że nie ma się czym przejmować, to tylko bajki dla dzieci. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO! Większość tych niebezpiecznych moralnie i duchowo "bajek" są przeznaczona dla osób w najbardziej "chłonnym" wieku, w wieku gdzie tworzy się Osobowość danego człowieka i to im się bardzo mocno wpaja w głowę, a nic gorszego,aby takiej młodej osobie zatrzeć granicę pomiędzy dobrem a złem. Gdy ktoś dorasta opierając się na takim czymś to przepraszam bardzo, ale jest ogromne prawdopodobieństwo,że zostanie to takiej osobie do końca życia.[/quote']

Nie szukaj wszędzie " szatańskich podstępów ", powtarzam ci to już któryś raz, lepiej żeby dziecko nie oglądało horrorów czy innych " mózgotrzepów " ( a co do CN to nie wiem czego się czepiasz ) ale nie stanie się od tego w przyszłości seryjnym mordercą.

Link do komentarza

a wracając do starego CN to najbardziej czepiał bym się tej mózgo żernej kreskówki. zapomniałem nazwy, ale była o takich 5 dzieciakach, które coś tam coś tam robili i przedstawiała wszystkich dorosłych w najgorszy sposób i ta kreskówka była tak zryta, że jak bym cofnął się w czasie zadzwonił bym do producenta i poprosił o numer do dilera LSD :)

Link do komentarza

Turoń, nie doszukuj się wszędzie, szatana czy innych tego typu rzeczy, pamiętaj że najciemniej jest pod latarnią a dobro i zło jako tkie nie istnieją.

Hmmm....morze krytyka dzisiejszego CN i kreskówek ogólnie wynika z tego że my wychowaliśmy się na innych produkcjach, i siłą rzeczy poruwnujemy to co jest teraz z tym co było kiedyś, patrząc jednak przez przyzmat sentymętu. Czy obecne produkcje są gorsze? pod pewnymi względami tak np kreski czy fabuły ale...nie jest tak zawsze. Ja oglądałem kreskówki po których powinienem zostać psychopatycznym mordercą zamkniętym w arkham obok jokera...a jednak nie jestem, czy coś ze mną nie tak? czy słusznie MLP jest postrzegane jako coś "infantylnego'? moim zdaniem nie, gdyż niesie ze sobą jakieś tam przesłanie morze źle sformuowane i przekazywane ale jednak...czas na zapiekankę XD

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...