Skocz do zawartości

Kucyki znienawidzone przez rodziców młodszych fanów serialu ?


w3es2r4

Recommended Posts

Czy ten artykuł to jakaś prowokacja? Bo mam takie wrażenie. Wysoki poziom ignorancji i niewiedzy na temat serialu jest wyjątkowo wysoka. I ten styl pisania (aż się wierzyć nie chce, że to rodzic jakiś pisał). Ale najlepsze jest to, że nawet w tytule się pomylili ("Little Pony" śmiech na sali). Geniusze...

Link do komentarza

Bo bycie rodzicem oznacza pisanie sensownych artykułów...pssh. Czujecie się obrażeni z powodu ataku na serial który lubicie? Dla mnie jest to głupie. Ja bym raczej próbował podjąć jakiś dialog z tymi internautami. Na pewno wyszłoby ciekawiej niż robienie sobie towarzystwa wzajemnej adoracji i walenie w ich zgodnym chórem, w temacie którego nigdy nie przeczytają.

Link do komentarza

Bo bycie rodzicem oznacza pisanie sensownych artykułów...pssh.

Czujecie się obrażeni z powodu ataku na serial który lubicie? Dla mnie jest to głupie.

Ja bym raczej próbował podjąć jakiś dialog z tymi internautami. Na pewno wyszłoby ciekawiej niż robienie sobie towarzystwa wzajemnej adoracji i walenie w ich zgodnym chórem, w temacie którego nigdy nie przeczytają.

A kto czuje się obrażony? to je żart mości hrabio, a my lubimy się śmiać:lol: no.... przynajmniej ja. Towarzystwo wzajemnej adoracji? jeśli byliśmy w stanie przeczytać ten artykuł, to i oni są w stanie trafić na to forum i tyle.

Link do komentarza

@Alder- "A kto czuje się obrażony? to je żart mości hrabio, a my lubimy się śmiać"- Odnoszę się do pogardliwych komentarzy. "Towarzystwo wzajemnej adoracji?"- Tak. Właśnie tak to wygląda. Publikujecie wypowiedzi tylko jednej strony, a przeciwnik nie ma żadnych szans odnieść się do waszych wypowiedzi. Nie jest to dyskusja. " jeśli byliśmy w stanie przeczytać ten artykuł, to i oni są w stanie trafić na to forum i tyle."- Z tym, że dobrze wiesz, że się tak nie stanie, nadal ukazuje to wątpliwy sens tego tematu.

Link do komentarza

No , zasadniczo takie artykuły są ABSOLUTNIE nie groźne , one nie zagrażają ani fanom , ani serialowi . W sumie , było też głośno o Derpy Hooves , że musi zniknąć , bo rzekomo obraża dzieci z wadą wzroku i tak dalej , a jak dobrze wiemy nic się nie zmieniło i jest ona nadal w niezmienionej formie :)

Link do komentarza

Mówię to chyba po raz setny-"CZEMU MAMY TYLU DEBILI NA ŚWIECIE?!" (zazwyczaj mówiłam tak o osobach które wygłupiały się...tak wiecie jak).Nie chcę nikogo obrażać,tylko wyrażam swoją opinię.Szczerzę mówiąc,kiedyś nie lubiłam MLP (widziałam TYLKO starszą generację),lecz nigdy czegoś takiego nie robiłam.Po prostu nie oglądałam i tyle...do czasu gdy ot,tak sobię pomyślałam "Co mi tam,obejrzę" i się wciągnęłam :D.Szczerze mówiąc ja,spotykam takie "problemy" nie tylko z serialami.Jak już kilka razy mówiłam,lubię gry np.Ratchet & Clank,Sonic,Rayman itd.Dla mojej koleżanki wydaje się to dziecinne (jakim cudem bicie robotów,mroklumów itd. może być dziecinne?!Albo chociażby grafika,co ona takiego "dziecinnego" w tym widzi?!Sama gra w "bakusie" a czepia się kucyków,gier itd.).Ech,tak jak wspomniane-Na świecie są dwa rodzaje ludzi (wiecie o co chodzi).Z resztą po co mamy marnować czas na takie bzdety...

Link do komentarza

No , zasadniczo takie artykuły są ABSOLUTNIE nie groźne , one nie zagrażają ani fanom , ani serialowi .

W sumie , było też głośno o Derpy Hooves , że musi zniknąć , bo rzekomo obraża dzieci z wadą wzroku i tak dalej , a jak dobrze wiemy nic się nie zmieniło i jest ona nadal w niezmienionej formie :)

Ale zamilkła na wieki. Nikt nie odważy się dać jej nawet parusekundowej roli.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...