Skocz do zawartości

Kucyki znienawidzone przez rodziców młodszych fanów serialu ?


w3es2r4

Recommended Posts

@Macie mnie POKOCHAĆ! Dobra...masz rację, ale jeśli myślisz że będę z tego powodu biczował się rozmoczonym szpinakiem to się grubo mylisz! o! to raz dwa: jeśli kogoś uraziłem to sorry memory :cydr: Trzy: są menżem i żoną... no i co z tego ja się pytam? nie mogę wyrazić swej opinii tylko dlatego że ktoś morze to potraktować jako atak na MLP? bo...??? bo tak? sorry ja związku nie widzę(może dlatego żem okularnik). Cztery: mam udowodnić że MLP zjada atomówki na śniadanie? i że owe atomówki są w istocie głupie i infantylne?

Link do komentarza

No dobra przesadziłem - pewnie tylko ja się uraziłem :) Chciałem tylko uświadomić że te dwie animacje mają podobne (a nawet takie same) korzenia a przedstawiłeś je jakby były swoimi przeciwnościami. Co do punktu 4. to jak ci się chce to możesz mi na PW to udowodnić :) //Edit Oczywiście co to tych "matek" to nie ma co je komentować. Mam tylko nadzieję że to rzeczywiście tylko niespełnione kobiety i nie mają swoich dzieci.

Link do komentarza

Monsignore gdzie MLP zabija chrześcijaństwo, bo jeśli powiesz że to przez magię ukazującą się się w obecnej Generacji częściej niż w poprzednich, to równie dobrze można powiedzieć, że Afrykańskie plemiona to nie chrześcijanie, bo wierzą w jakieś pogańskie rytuały, a jest dokładnie odwrotnie. MLP nie zabija chrześcijaństwa tylko wręcz przekazuje jego prawdziwy sens bowiem pokazuje ci co się dzieje gdy np Miłość do bliźnich zostanie zastąpiona zazdrością czy gdy nie jesteś cierpliwy czyli gdy ulegasz grzechom, A Ccelestia jet takim Jezusem Chrystusem, bowiem, do każdego kto zbłądził podchodzi z miłością i zrozumieniem chyba, że to istota która była od początku zła wtedy, broni swoich poddanych,.

Link do komentarza

ja nie potrafię odszukiwać sarkazmu w tekstach, może dlatego wziąłem tą wypowiedź monsingnore właśnie nie za to czym jest, ale za to do czego się odnosi ogólnie nie lubię Kościoła katolickiego jako organizacji bo mają czasami takie zgrywy, że mózg się lasuje w poprzek, ale na szczęście zdarza się to rzadko. Wiele gorsi są tzw. świętoszkowie czyli osoby które udają wysoką moralność i wiarę, chodzą do Kościoła co tydzień, ale gdy nikt nie widzi to są tak moralni jak szczury, i podejrzewam że część rodziców tych dzieci to właśnie tacy ludzie, reszta po prostu papuguje, bo nie ma własnego zdania lub boi się je wyrazić, ale to ich wybór

Link do komentarza

Zandi, monsignore zastosował sarkazm (cudzysłów) i nawiązanie do pewnego śmiesznego poglądu pewnych radykałów i konserwatystów światopoglądowych doszukujących się dziury w całym. Czytajcie ze zrozumieniem! ... to znaczy, jeśli nie macie nic przeciwko :flutterblush:

Czy ja wiem czy radykałów? Powiedział to obecny przywódca katoli, jeszcze gdy nie był papieżem. Co nie zmienia faktu, że w mojej wypowiedzi to był sarkazm.
Link do komentarza

Użyłem sformułowania "pewnych radykałów i konserwatystów światopoglądowych" zamiennie, ponieważ to nie jest temat na dyskusje o religii. Niemniej jednak większość, jeżeli nie wszystkie osoby tutaj zgadzają się, że ten pseudoranking, który tak haniebnie zbeształ nasze ukochane kucyki, jest guzik warty i tylko niepotrzebnie podburza nas, dowodząc, że jesteśmy agresywni. Jeszcze ktoś palnie coś głupiego i potem to zacytują jako "głos fandomu" czy coś. Poza tym, dane w tym artykule są wątpliwej wiarygodności, żeby nie powiedzieć, że są z palca wyssane. Chyba niema co dalej rozpisywać się na ten temat. Tak więc ja kończę z tym wątkiem i Wam zalecam to samo. Szkoda nerwów.

Link do komentarza
Gość ʎɐqǝzɐɹnʇɐıʍɐןʞ

jacy wy jesteście mondrzy używacie takich skomplikowanych słów uważajcie bo ktoś was przez to zauważy światopoglądy trele morele

Link do komentarza

jacy wy jesteście mondrzy

używacie takich skomplikowanych słów

uważajcie bo ktoś was przez to zauważy

światopoglądy

trele

morele

ekhm nie chce się przyczepiać ale jest literówka panie Mądry :twilight4: Prawda taka że człowiek mądry wie, że nie należy obrażać nikogo za światopogląd i ja tego nie robię, a jak mi się przypadkiem wymknie to przepraszam, a ty normalnie robisz tego odwrotność. więc uważaj bo na pewno warna dostaniesz za obrażanie od administracji za takie posty. i tym kończę swój udział w tym wątku

Link do komentarza

Nie no ludzie, ten artykuł jest tak głupi i denny, że branie go na serio jest niemożliwe. Jeśli dorosła osoba ma pisać takie posty to dla mnie nie jest dorosła. No chociażby "Kuce to ucieleśnienie zła...." chyba nie muszę pisać jakie to głupie. Swoją drogą jak w piekle jest się kucykiem i żyje w Ponyville to ja chce do piekła. A jeśli one są ucieleśnieniem zła to ja chce być zły. Treść tych postów pasuje mi do wypowiedzi osób z 1g z mojej szkoły, ale tam chyba nie ma matek?

Link do komentarza

Widzę, że temat niezwykle popularny się zrobił ... , można by już opuścić tę starą sprawę i najlepiej skasować ten temat, bo rozmowa tutaj i tak nic nie daję ... ps używanie mniej skomplikowanych słów, też bywa zauważalne " mondrzy " ....

Link do komentarza

jacy wy jesteście mondrzy

używacie takich skomplikowanych słów

uważajcie bo ktoś was przez to zauważy

światopoglądy

trele

morele

Czuję sarkazm bądź ironię...albo to mój obiad.

Teraz tylko czekać aż przyjdą po mnie smutni panowie w czarnych płaszczach....ale ja im się nie dam! oglądam MLP więc jestem twardy!

Link do komentarza
  • 3 months later...

Przeczytałem ten artykuł i właściwie nie wiem co o tym myśleć , ci ludzie naprawdę są takimi kretynami czy to tylko tani trolling i szukanie sensacji , eh wychodzi na to że to pierwsze ale czego się spodziewać , 90% inteligentnych ludzi ogląda kuce i siedzi na forach takich jak to więc siłą rzeczy reszta internetu została opanowana przez gimbazę czy to 13 czy 30 letnią .

EDIT : Do Rainbow Factory z idiotami .

Link do komentarza

Napiszę coś, krótkiego, banalnego, ale jak to mówią miłośnicy M jak Maślanka - życiowego.

BYŁO - JEST - I BĘDZIE

hqdefault.jpg

A teraz bardziej konkretnie:

Kretyni? Idioci... WRĘCZ PRZECIWNIE. To celowe działanie. I zanim ktoś napisze: "Napiszmy skargę!" Taa... do "Sztrasburga" od razu jedźcie. Nic nie wywalczycie, możecie napisać milion postów na setkach forów i zorganizować dziesiątki protestów... dziennie.

Już prędzej Warszawa otrzyma dostęp do morza niż zmieni się mentalność dorosłych którzy ufają mediom w zależności od logo. Mango Gdynia - ściema. TVP / Dziennik Tu Nazwa Miasta - "Bajka po której 8 letni Jaś zagryzł Babcię?" - SKANDAL! Bić w tarabany, brać widły i na Hasbro!

Jako gracz z wieloletnim "doświadczeniem" od lat spotykałem się z tak kretyńskimi reportażami pełnymi rażących błędów, artykułami czy wypowiedziami, które mają zwrócić na siebie Uwagę! Interwencja "troskliwych" dziennikarzy, którzy manipulują Faktami wedle uznania to normalka i nic z tym nie zrobimy (a książki tzw "dr. hab. prof. S. Jonalistów to istna "kfiaciarnia"... i weź przekonaj promotora, że wielka pani [tu tytuły] Kowalska wypisywała wierutne bzdury bo coś takiego jak gra Fatality nie istnieje. Bo Mortal Kombat najprawdopodobniej "poprawiła" korekta). Swego czasu pewien były dziennikarz, powiedział: "Ufaj tylko temu, co widzisz na własne oczy"

Nawet tak "profesjonalne" czasopismo jakim nigdy nie było KŚ Gry po walnięciu spoilera oraz głupoty stulecie (w jednym numerze!) zignorowało mnie kompletnie. Bo i po co publikować list w którym ktoś zarzuca im zdradę zakończenia Jade Empire oraz udowadnia, że dziennikarz nie ma pojęcia o czym pisze w recenzji gry z serii ToCA.

Wracając do "kontrowersyjnych spraw". Były, są i będą bo albo ktoś nie ma o czym mówić i mówi o byle czym, albo chce narobić szumu żeby rozreklamować gazetę/program i dzięki Wam osiąga sukces.

Innymi słowy. Ignorować bo nawet najbardziej profesjonalnie spisany protest zostanie zignorowany. Wiem coś o tym.

I coś z zupełnie innej beczki.

PS. Jak myślicie. Dlaczego w Call of Duty MW2 była misja na lotnisku? Część fabuły? :lol: Radio, TV (główne wydania wiadomości!), gazety, czasopisma, internet... taka reklama za darmo.

Link do komentarza

Zgadzam się ale trzeba walczyć żeby chociaż trochę zmienić naszą rzeczywistość na lepsze , może po kilkudziesięciu listach w których będziemy wytykać rażące błędy logiczne, ortograficzne itp coś się w końcu zmieni , nie traćmy wiary w ludzi

Jeszcze jedno zdanie na temat problemu '' mentalnej ściany '' chyba każdy z nas ma ciotkę , babcię ... ( w moim przypadku jest to babcia ) która jest święcie przekonana że że wszystko co mówi telewizyjny dr. hab. Mariusz Kruczek jest prawdą i za Chiny ludowe nie zmieni zdania ale spróbujmy tych ludzi oświecić , może dokona się jakiś przełom .

A co do tego że jest to zamierzone działanie , to jak najbardziej ale zamierzonym działaniem był artykuł który miał uderzyć w bronies i pegasis a nie dyskusja na forum z której zostały wyłowione najbardziej idiotyczne fragmenty i wkomponowane w nastawioną na tanią sensację treść artykułu .

Link do komentarza

Zgadzam się ale trzeba walczyć żeby chociaż trochę zmienić naszą rzeczywistość na lepsze , może po kilkudziesięciu listach w których będziemy wytykać rażące błędy logiczne, ortograficzne itp coś się w końcu zmieni , nie traćmy wiary w ludzi

Nic nie zmienisz... Jeżeli redakcja X zobaczy, że sprzedaż spada to będą potrzebowali mocnego tematu. Bajka dla małych dziewczynek, którą oglądają dorośli? Nic tylko zdemonizować, zmanipulować wypowiedzi fanów, mocny tytuł na okładkę, podzielić na kilka części i TADAAA!

I wiesz gdzie redakcja X ma nasze listy? Tam skąd wypadają "twarde dowody" Bruna. Napisałem dziesiątki listów do różnych redakcji (w przypadku gier). Liczba odpowiedzi? ZERO. :rd8:

I jeszcze jedno. Przejdź się do biblioteki, w której są książki pedagogiczne. Poszukaj tytułów o mediach, massmediach (np "Zabawa w Zabijanie". Ostatnie wydanie które widziałem to 2002r - zero poprawek! Nadal te same błędy!). Poczytaj.

Żeby było śmieszniej pisałem pracę pod "opieką" sympatycznej pani, która jest autorką kilku książek (o mediach, multimediach). I co? Nadal jako przykłady podaje Doom, Tetris... Pong. A gatunki to Strzelanki, Gry symulacyjne. Ma do dyspozycji dziesiątki prac dyplomowych i magisterskich o grach (ich wpływie na psychikę etc) z których mogła by czerpać wiedzę, ale po co? Przecież można wydać to samo tyle że w nowej okładce.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...