Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Najpierw zastanawiałbym się, czy mam omamy wzrokowe, a później zapytał Pinkie Pie, czy nie zrobiłaby imprezy w moim domu :rd6: Co byś zrobił/a, gdyby na twoim podwórku pojawił się Spike?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Wziąłbym siekierę i zrobił z niej watę cukrową(ewentualnie mięso z grila). Co byś zrobił/a, gdybyś miał/a możliwość porzucić wszystko i na zawsze opuścić ten świat, aby przenieść się do Equestrii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zaprzyjaźniłabym się z nimi! ^_^ Co byś zrobił(a) gdyby kucyki znalazły portal do Twojego pokoju i zaczęłaby tam wchodzić cała Equestria? (Naturalnie kucyki obmacywałyby wszystko, żeby sprawdzić co to jest, co się stanie itd. xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Zaproponowałbym im, żeby się przeniosły do jakiegoś większego lokum albo powiększyły mój pokój do ogromnych rozmiarów(coś jak w Harrym Potterze - z zewnątrz wyglądało na małe, a w środku ooooooogromne). Co byś zrobił/a, gdyby Twilight/Thunderlane wyznał ci miłość(Twilight dla męskiej części, Thunderlane dla żeńskiej)? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkało by mnie O.o Ale bym się zgodził... Co byś zrobiła/ zrobił gdyby naprawdę miałby być koniec 24 bądź 22 grudnia,a dzień przed tym terminem jakiś młokos wymyśliłby proste urządzenie pozwalające w podróż do świata równoległego za pomocą własnych myśli bądź skrytych marzeń , lecz nie pozwala już na powrót do własnego świata. Ta osoba niestety mieszka na drugim końcu Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Nic bym nie zrobił, bo już mam talent :rainderp: Co byś zrobił/a, gdybyś znalazł/a otwarty portal do Equestrii, z karteczką o treści "To jest twoja jedyna szansa, by poznać świat po drugiej stronie. Ale zastanów się - jeśli odejdziesz, to portal się zamknie, a kiedy zdecydujesz się wejść, już nigdy nie powrócisz do tego świata"?(Wieczorna rozkmina - to u mnie norma xD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Gdybym miał róg, to teoretycznie byłbym jednorożcem. A skoro byłbym jednorożcem, to teoretycznie potrafiłbym czarować. A skoro potrafiłbym czarować, to bym sobie stworzył armię klonów i podbił cały świat :rainderp: Co byś zrobił/a, gdyby się okazało, że w twojej piwnicy istnieje przejście do zamku Celestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Nic bym nie zrobił, bo nawet smutne piosenki mają swój czar :rainderp: Co byś zrobił/a, gdyby któryś/aś z użytkowników/użytkowniczek zaprosił/a cię na randkę w ciemno?xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...