Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Nie wiem,co to za kuce,ale zapytałbym się,czy nie napiłby się herbaty malinowej. Co byś zrobił,gdybyś mógł zamienić cały świat na Ponyville(czyt.połączyć nasz świat ze światem Ponyville,a ludzi zamienić w kuce,pegazorożce,pegazy i jednorożce)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Wypowiedziałbym trzy życzenia: 1)Zatrzymanie czasu we wszechświecie 2)Obdarzenie mnie potężnymi mocami 3)Przeniesienie mnie do Equestrii Co byś zrobił/zrobiła,gdybyś miał/miała możliwość współpracy z Hasbro/Master Film?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od sytuacji: -jeżeli byłbym od, którejś adoptowany przez moją matkę i bym się o tym jakoś dowiedział to bym się zdenerwował(odkrył w sobie ukryte moce no i prawdopodobnie po domku) -Jeżeli normalnie by było no to też zależy czy nie był bym jakimś odmieńcem czyli czystym gatunkiem swojej rasy itp. itd. to chyba bym wyruszył na ziemię jakieś podpisy na przewóz do Equestrii potem wymazywanie pamięci takie tam(no i oczywiście ponifikacja). EDIT: Oddawaj mój kawałek ciasta. Co byś zrobił gdyby za oknem stała RD lub Fluttershy, albo obydwie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Zastanawiał się,czemu tak późno nadszedł. Co byś zrobił/a,gdyby po pobudce okazało się,że wokół twojego łóżka(ewentualnie obok)stoi główna 6 i ma zamiar zabrać cię do Equestrii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...