Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Zależy kiedy miałbym umrzeć. Jak umarłbym mając 70 lat ze starości to bym się nie martwił :D. Ale gdyby to miało nastać już lada chwila to spróbowałbym rzeczy które zawsze chciałem zrobić :) Mógłbym porobić masę głupich rzeczy i nie ponieść tego konsekwencji bo i tak zaraz umieram xD. Pozałatwiałbym też wszystkie ważne sprawy żebym nie musiał się umartwiać w grobie :D. I najważniejsze, wyraziłbym ostatnią wolę ^^ Chciałbym być skremowany, dodany do skręta i wypalony przez przyjaciół tak jak 2Pac ^^

 

Co byś zrobił/a gdybyś obudził/a się związany/a w kuchni Pinkameny :crazy: ? 

Edytowano przez Vezz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałbym.. nawet gdyby się zepsuło i już nie było fajne. Gdyby tak było mógłbym nawet już nie być fanem ale i tak bym oglądał bo chciałbym być świadomy jak bardzo się popsuło. Ale gdyby cały czas było spoko to tym lepiej :) Bo po co kończyć coś co jest dobre ? 

 

Co byś zrobił/a gdyby odwiedziła Cie Twilight i powiedziała że tylko Ty możesz uratować Equestrię przed jakimś złym demonem ale już nigdy nie mógłbyś/aś wrócić do ludzkości ? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. FSM to dziwna religia. No bo kto wymyślił, ze w niebie jest wulkan z piwem i striptizerki, a w piekle wulkan z rozgazowanym piwem i striptizerkami chorymi na choroby weneryczne?

 

Co byś zrobił/a, gdyby gdzieś tam, daleko, było coś, co zawsze chciałeś/aś mieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Flaming napisał:

Co byś zrobił/a, gdyby zamiast do dentysty trzeba by było chodzić do kowala?

podkuwać zęby czy nogi?

a tak na serio u dentysty są raczej mniejsze wiertła ;), a kowal z próchnicą by się nie szczypał tylko wszystko udarowo leczył, tak więc w kwestii zębów po prostu bym nie chodził do kowala.

 

co byś zrobił/a gdyby wszyscy inni zaczęli szybko ewoluować, poza tobą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałbym ją szybko komuś i w zamian za kasę, kupił coś, co mi się przyda. Albo coś, co mi się podoba. Albo jedzenie :D

 

Co byś zrobił/a jakby przyszedł do Ciebie Gordon Freeman i powiedział, że tak naprawdę ukrywał się pod nazwiskiem Gabe'a Newella i ostrzegł Cię przed kosmitami z Xen oraz Combinatem?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym kim jest i o czym mówi, później zapytał o szczegóły i o to czy da się temu zapobiec, jeśli nie próbowałbym walczyć z pomocą wszystkich którzy wyraziliby chęć (a Ci którzy woleliby zginąć bez walki... co to zmienia? ).

 

Co byś zrobił gdyby forum mlppolska.pl przeniosło się jednym z wielu miejsc w kraju?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Flaming napisał:

Nie wiem jak można przenieść się jednym z wielu miejsc w kraju.

xD No tu mnie masz xD

 

godzinę temu Flaming napisał:

Co byś zrobił/a, gdyby z całego świata, po III Wojnie Światowej ocalało tylko kilka krajów, a Polska byłaby prawie nienaruszona?

Wymyśliłbym USA, żebyśmy nie mieli nudno i mieli skąd czerpać "inspiracje" :)

 

No to jeszcze raz: Co byś zrobił gdyby forum mlppolska.pl przeniosło się do rzeczywistości i stało jednym z wielu miejsc w kraju?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...