Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Moja pierwsza reakcja:

"Pokaż swoją prawdziwą twarz podmieńcu".

Co byś zrobił/-a gdyby nagle wszystkie ogiery (zarówno rodowite jak i konwertyci) w Equestrii poza mną (bo mi Mane6 i Derpy ufają, że nie podejrzewały mnie o foalofilię :D) zostałyby zmienione w klacze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co to? czytasz fici FOLowca, masterbezi?) (a r63 to r34 z pozamienionymi płciami)

spytałbym czemu i może, jako wróg POZu otrzymałbyś propozycję współpracy...

co byś zrobił gdyby fluttershy była w tej chwili na naszym księżycu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczysz wariata z lornetką i opaską FOL obserwującego twój dom to wiesz kto to :-P

co byś zrobił gdyby mane6 była gdzieś na syberii w tajnej rosyjskiej bazie na... eksperymentach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżam tam z Derpy, moją NP, WaveX'em, Torrezem, Rico, moim ziomem z podstawówki Hofim i robimy epicką akcję i odbijamy Mane6 niczym jak odbijano Rudego pod Arsenałem :D

EDIT1: Pomyślałbym "Jak można być w związku z kontynentem" :D

Ewentualnie jeśli chodzi o Kapitana Amerykę to zastanawiałbym się czy związek OP i normalnej postaci wypali :D

Co byś zrobił/-a gdyby ktoś się włamał do mojego OC i sprawił, że będzie to postać z normalnym życiem i nieepicka :D

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie wiem co to FOL, ale...) Pobiegł do piwnicy po kamizelke, mausera, pare granatów, po czym stworzyłbym oddział uderzeniowy z bronies i odbił mane6 ( jeśli ci z FOL serio są źli) porozbijał łby bejzbolem.

Co byś zrobił gdyby Celestia zmieniła Equestrię w kraj nazistyczny, a Luna ruch oporu, a ty byś tam był?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(film)

Odbijamy Mane6 i Ponyville a w ramach zemsty za to co zrobili Derpy i Fluttershy nie bierzemy jeńców, ale nie zabijamy ich kulką w łeb, nie zasłużyli na żołnierski honor "szybkiej i bezbolesnej śmierci".

EDIT1: Dołączyłbym do Luny i razem z Mane6 i Derpy tworzymy ruch oporu.

(FOL to Front Obrony Ludzkości i tak są źli, ponieważ bez wahania krzywdzą kuce)

Co byś zrobił/-a gdyby Slender był dowódcą FOLu?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(FOL to jedyny ratunek ludzi a kuce krzywdzą tylko w obronie własnej, w walce lub w ostatecznej ostateczności. POZ to zło)

wtf? miałby problem z wydawaniem rozkazów... wybralibyśmy innego

co byś zrobił gdyby justin biber był szefem POZ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...