Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zbierzemy oddział i zejdziemy na ląd,potem przeszukamy wyspę wzdłuż i wszerz aż odnajdziemy fragment broni.Mam nadzieję,że nie napotkamy żadnej z syren. UWAGA: JEŚLI BĘDZIEMY WALCZYĆ Z SYRENAMI,TO WIEDZCIE,ŻE NIE MAJĄ ŻADNEGO ZWIĄZKU Z TYMI Z FORUM ANI TEŻ Z TYMI LEGENDARNYMI.TUTAJ TO "ZUE DEMONY". Dziękuje :3 @Edit: Przypominam też o wybieraniu flagi.Dostałem do tej pory JEDNĄ propozycję,jeśli do jutra tak zostanie,to flaga ta zostanie automatycznie naszym herbem @Down-Na ląd idę z wami,co do broni to nikt z nas nie wie jak wygląda więc najpierw zobaczymy jak sie jej używa.Co do zabicia potwora to zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.Mam z demonem własne porachunki więc zrobię wszystko by zginął,nieważne z czyjej ręki. :crazytwi:

Link do komentarza

-Syreny a by ich licho! Mojego Brata żeglarza na skawał, chłop jak góra dawał rade sześciu na raz a na rękę nawet ja z nim wygrać nie mogłem, a jak go syreni śpiew zauroczył to zaraz mu się we łbie poprzewracało, i go zjadły cholery, dobrzem że wtedy kapitan tamtej łajby zanim i mnie zauroczyły ogłuszył pałką, bo bym dziś z wami nie pływał Kamraci. Mówie wam gorsze one od diabła samego.

Link do komentarza

Jeśli miecz to ja go zabiję ;) Jakoś wymyślę,żeby zakończenie zadowoliło wszystkich nie martw się. @Edit: Zgłaszajcie się do misji na lądzie do godziny 19.00 Ci którzy się nie zgłoszą zostają na statku. @Down Ty to byś tylko ginął i ginął.Żebym to ja ci historii Kor'o nie przypomniał hm? Zobaczymy jak to będzie. (Nie sądze by było jak chcesz bo w większości opowieści w walce z potworem ginie Kapitan nie pierwszy oficer :rainderp:)

Link do komentarza

@Psotunia- Każda broń i każdy statek będą przydatne @Ihnes- Idą tylko ci którzy chcą.Nie chcesz to nikt cię nie zmusi. @Red- :facehoof: Zobaczymy jak to się wszystko rozwinie. Btw. Zmień se tytuł z "shinigami" na "Forumowy Kamikaze" :rainderp: Bardziej pasuje @Alder-WYSPY. Zwiedzimy KAŻDĄ wyspę którą oznaczyłem na mapie.Na każdej z nich czeka nas inna przygoda,inny wróg i każda z drużyn (będą dwie- ta na lądzie, i ta na statku) będą miały inne zadanie (Spinłąjdę miszczę grę :rainderp:)

Link do komentarza

Hmmm...krwiożercze i wredne syreny, legendarna broń i nie znana nam wyspa...wchodzę w to!*bierze dwa pistolety, szablę i nóż* podobno z ogona syreny można zrobić świetną zupę...dobra! jakie rozkazy? aha...i mamy więźnia więc może kto zostanie i go przypilnuje?XD

Link do komentarza

Koniec zapisów! Minęła 19.00 wyruszamy! @down *patrzy na tytuł* :wat: ale...ja żartowałem... Do rzeczy! Jak już napisałem niektórym na PW niech zmobilizują inne osoby!(tzn. napiszą PW do nich) że zaczynamy event i niech zgłoszą gotowość do mnie na PW a każdy dostanie własne zadanie.Gdybyśmy nie skończyli przed 22.00 i znów musiałbym iśc wyślę jednemu z was skrót jak to wszystko zaplanowałem i żeby poprowadził zabawę dalej!

Link do komentarza

(Uwaga-zabawę będziemy tworzyć razem,więc grupa idąca na ląd będzie kolejno pisać część opowieści dotyczącej nas.Załogę statku poinformowałem już na PW-czy choćby przeczytają wiadomośc- nie wiem) @down- Eh...teraz jak zaczął się event...dobra wątek z tobą zakończymy po naszym evencie @Redbalance- Wg. Legend załoga Holendra pozostawiłą go w pieczy syren. A że syreny jak wszystkie inne potwory morskie lubią morskie jaskinie to poszukamy jaskiń czyż nie?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...