Skocz do zawartości

Pytania do Fluttershy i odpowiedzi...


Aaaa

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Witaj Fluttershy, saluton Stachul. Przybywam z następną porcją pytań: 1)Masz jakieś pamiątki po rodzicach? 2)Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy nie otworzyć własnej szkoły, w której uczyłabyś opieki nad zwierzakami? 3)Zrobisz jakąś szalenie szaloną fryzurę Stachulowi i pokażesz efekt? Pa :pinkiehug:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Cześć Fluttershy, witaj Stachul. Dzięki za poprzednie odpowiedzi, łapcie zatem kolejne pytania: 1. Jakie jest Twoje zdanie o śmierci? 2. Twój ulubiony kolor to... ? 3. Nie mam pomysłu już, więc zapytam dasz huga? To tyle, pozdrawiam ^^

Link do komentarza

Stachul najpierw musisz dać mi swoje zdjęcie *patrzy na niego* bo masz dziwny wygląd i nie mogę go sobie wpoić do głowy *uśmiech* 1.Fluttershy mogę przygarnąć któregoś zwierzaczka? *słodkie oczka* 2.hmmm... *patrzy na angela który szarpie jej kopytko* Fluttershy, co on mi robi? *zdziwienie* 3.Angel mnie chyba nie lubi może, spróbóję się z nim zaprzyjaźnić? mmmm... ale jestem głodna....

Link do komentarza

Wybaczcie, że się nie przywitałam, musiałam zapomnieć :twilight3: W każdym bądź razie nie popełnię tego błędu drugi raz: Cześć Stachul, Cześć Fluttershy :D Okej, teraz pytanie (swoją drogą trochę skomplikowane i długie... i skomplikowane...) Naukowcy są coraz bliżej wychodowania mięsa w laboratorium (jakkolwiek szalenie to nie brzmi). Będzie to polegało mniej więcej na tym, że będzie się pobierać ze zwierząt tylko komórki macierzyste, a później robić z nimi jakieś naukowe rzeczy, aż powstanie mięso, nie robiąc zwierzętom żadnej (naprawdę żadnej) krzywdy. Mięso ma być lepsze, smaczniejsze i zdrowsze od tego, które cóż.. krzywdzi zwierzęta... Po tej chaotycznej skomplikowanej wypowiedzi zadaje już pełnoprawne pytania: 1. Czy zjadłabyś takie nieszkodliwezwierzętom mięso gdyby np. wszystkie rośliny nagle by obumarły i nie byłoby innego wyjścia 2.Czy mimo wszystko uważasz to za coś złego wobec zwierząt PS. Tak nudziło mi się, i tak nie mam nic innego do roboty niż szukanie jak najbardziej skomplikowanych pytań :D

Link do komentarza

Witaj Fluttershy, saluton Stachul. Przybywam z następną porcją pytań:

1)Masz jakieś pamiątki po rodzicach?

2)Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy nie otworzyć własnej szkoły, w której uczyłabyś opieki nad zwierzakami?

3)Zrobisz jakąś szalenie szaloną fryzurę Stachulowi i pokażesz efekt?

Pa :pinkiehug:

-Witaj.

-Yo.

1. -Och... po rodzicach mam imię :fluttershy5: To jest najwspanialsza pamiątka, jaką można mieć po rodzicach...

-I jest bardzo osobista...

-Dokładnie :fluttershy4:

-Yhym... dalej.

2. -Och, ale nie wiem... nie myślałam... tylko czy bym sobie poradziła? Tyle osób... tak dużo nauki... a wtedy... nie wiem... Przepraszam :flutterblush:

-Ym. Nie myśl o tym teraz... Lećmy dalej.

3. -Um... zrobiłabym, ale nie wiem, czy się zgodzi...

-... nie.

-Um... nie podobała Ci się poprzednia? :fluttersad:

-Yyy... podobała... miałem na myśli, że nie teraz... tak... dokładnie... Dalej.

Hej Fluttershy, witaj Stachul mam tu małą porcję pytań:

1. Co sądzisz o osobach które ranią swoich przyjaciół?

2. Czy na chwilę obecną chciała byś być z kimś (mieć kogoś)

3. Co ty widzisz w tych zwierzątkach?

-Witaj.

-Hej hej.

1. -Ranić swoich przyjaciół?! JAK MOŻNA RANIĆ WŁASNYCH PRZYJACIÓŁ! PRAWDZIWI PRZYJACIELE SIĘ NIE RANIĄ! TO JEST NIEWYBACZALNE! :flutterage:

-Spokojnie! Spokojnie!

-Och! Przepraszam... uniosłam się za bardzo... :flutterblush:

-Um... nic się nie stało. Next.

2. -Och znów to pytanie... ja... nie wiem... nie jestem pewna... to jest... takie osobiste...

-Nie musisz odpowiadać...

-Um... dziękuję. Jesteś kochany! Znaczy... um... :flutterblush:

-Yyy... spoko. Next?

3. -To są moi przyjaciele :fluttershy4: Tacy towarzysze, którzy nigdy Cię nie opuszczą i zawsze są przy Tobie.

-I zamykają drzwi przed nosem :ming: Dalej.

Cześć Fluttershy, witaj Stachul. Dzięki za poprzednie odpowiedzi, łapcie zatem kolejne pytania:

1. Jakie jest Twoje zdanie o śmierci?

2. Twój ulubiony kolor to... ?

3. Nie mam pomysłu już, więc zapytam dasz huga?

To tyle, pozdrawiam ^^

-Witaj!

-Yo.

1. -Śmierć... to jest... smutna rzecz... ale nikogo nie ominie... Więc jest naturalna... chyba... nie wiem... przepraszam, nie lubię tego tematu... :flutterblush:

-Spoko. Nikt nie zmusza. Lećmy dalej!

2. -Żółty :fluttershy4:

-Heh... dalej.

3. -Och... proszę :fshug:

-No to... dalej.

Stachul najpierw musisz dać mi swoje zdjęcie *patrzy na niego* bo masz dziwny wygląd i nie mogę go sobie wpoić do głowy *uśmiech*

1.Fluttershy mogę przygarnąć któregoś zwierzaczka? *słodkie oczka*

2.hmmm... *patrzy na angela który szarpie jej kopytko* Fluttershy, co on mi robi? *zdziwienie*

3.Angel mnie chyba nie lubi może, spróbóję się z nim zaprzyjaźnić?

mmmm... ale jestem głodna....

-Um...

-Może kiedyś dam jeszcze? Zobaczy się :ming:

1. -Oczywiście, że możesz... szukam odpowiedzialnych osób, które zajmą się niektórymi bezdomnymi zwierzątkami...

-Szlachetnie! Dalej!

2. -Um. Wygląda na to, że nie podoba mu się coś, co robisz...

-Nic nowego... Dalej.

3. -...

-...

-...

-To pytanie nie ma sensu, wszak "spróbóję się z nim zaprzyjaźnić?"... to... e... dalej.

Wybaczcie, że się nie przywitałam, musiałam zapomnieć :twilight3:

W każdym bądź razie nie popełnię tego błędu drugi raz:

Cześć Stachul, Cześć Fluttershy :D

Okej, teraz pytanie (swoją drogą trochę skomplikowane i długie... i skomplikowane...)

Naukowcy są coraz bliżej wychodowania mięsa w laboratorium (jakkolwiek szalenie to nie brzmi). Będzie to polegało mniej więcej na tym, że będzie się pobierać ze zwierząt tylko komórki macierzyste, a później robić z nimi jakieś naukowe rzeczy, aż powstanie mięso, nie robiąc zwierzętom żadnej (naprawdę żadnej) krzywdy. Mięso ma być lepsze, smaczniejsze i zdrowsze od tego, które cóż.. krzywdzi zwierzęta... Po tej chaotycznej skomplikowanej wypowiedzi zadaje już pełnoprawne pytania:

1. Czy zjadłabyś takie nieszkodliwezwierzętom mięso gdyby np. wszystkie rośliny nagle by obumarły i nie byłoby innego wyjścia

2.Czy mimo wszystko uważasz to za coś złego wobec zwierząt

PS. Tak nudziło mi się, i tak nie mam nic innego do roboty niż szukanie jak najbardziej skomplikowanych pytań :D

-Witaj.

-Hejka.

1. -Um... ale to chyba nie byłoby zbyt zdrowe...

-Kto wie ile w tym chemii będzie...

-Nie jestem pewna... chyba bym jednak nie jadła tego mięsa :flutterblush: To wciąż jednak mięso... czyli wciąż część zwierzątka :fluttercry:

-... Next.

2. -Um... nie jestem pewna jak to robią... nie znam się na tym...

-Ja w sumie tez nie...

-Nie jestem więc w stanie... Ci... odpowiedzieć... przepraszam :flutterblush:

-:dunno:

-Uch... to tyle?

-Na to wygląda... tak więc można się szykować na jutro!

-:yay: Pa Wam.

-Nq!

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Witaj Fluttershy, heya Stachul, trzy pytania ode mnie: 1)Czy Stachul pali ci w piecu, byś nie zmarzła? 2)Czy nie zechciałabyś w razie czego dać mi jakiegoś zwierzątka pod opiekę na jeden dzień? Bo uwielbiam zwierzęta, a aktualnie nie mam możliwości zaprzyjaźnić się z żadnym nowym przyjacielem. 3)Do Stachula - gdzie zabierasz Fluttershy na Sylwester? Bo domyślam się, że jako niepijący pewnie masz jakiś plan działania na Sylwestra :D Hugam :pinkiehug:

Link do komentarza

Witaj Stachul pora dołożyć tobie roboty hehehehe:qKFPC:....... Ale nie ważne mam pytania do drogiej Fluttershy.... Witaj wiem że jesteś nieśmiała i w ogóle ale pytanie które zadam będzie bardzo konkretne i nie będzie powracało do żadnych niemiłych wspomnień. 1.Gdzie i kiedy nauczyłaś się szyć? 2.Czy towarzystwo SMOKA Stachula lekko Cię nie przeraża??:derp2: 3.Dasz huga??Tak ładnie proszę??

Link do komentarza

Cześć Stachul, Cześć Fluttershy :) Czy skoro umiesz się porozumiewać się ze zwierzętami właściwie bezproblemowo (np. jak w "Hurrice Fluttershy", "Magic Duel", "Właściwie to większość odcinków") to czemu z Angelem musisz się teoretycznie bawić w kalamury, żeby cokolwiek zrozumieć ("Dragonshy", "Bird in the hoof")?

Link do komentarza

Witaj Fluttershy, heya Stachul, trzy pytania ode mnie:

1)Czy Stachul pali ci w piecu, byś nie zmarzła?

2)Czy nie zechciałabyś w razie czego dać mi jakiegoś zwierzątka pod opiekę na jeden dzień? Bo uwielbiam zwierzęta, a aktualnie nie mam możliwości zaprzyjaźnić się z żadnym nowym przyjacielem.

3)Do Stachula - gdzie zabierasz Fluttershy na Sylwester? Bo domyślam się, że jako niepijący pewnie masz jakiś plan działania na Sylwestra :D

Hugam :pinkiehug:

-Witaj :fluttershy5:

-Hejo.

1. -Och tak... ale robi to z własnej woli, ja mu nie każe... naprawdę...

-Em.. nikt Cię o to nie posądza...

-Ale kiedyś było... że smoki to zapalniczki... i...

-Ehh... serio, to nic wielkiego... dalej.

2. -Och urocze! :fluttershy4:

-Ano urocze...

-Oczywiście, że chętnie oddam Ci zwierzątko pod opiekę! Wydajesz się być odpowiedzialną osobą...

-Miejmy nadzieję... next.

3. -To do Ciebie.

-Hm? Ano mam. Jedziemy daleko, aż do Szczecina! Prawda Fluttershy?

-Och tak! Tylko... te pociągi...

-No tak... cisnąć w nich te... sam nie wiem ile godzin... ech... next.

Witaj Stachul pora dołożyć tobie roboty hehehehe:qKFPC:.......

Ale nie ważne mam pytania do drogiej Fluttershy....

Witaj wiem że jesteś nieśmiała i w ogóle ale pytanie które zadam będzie bardzo konkretne i nie będzie powracało do żadnych niemiłych wspomnień.

1.Gdzie i kiedy nauczyłaś się szyć?

2.Czy towarzystwo SMOKA Stachula lekko Cię nie przeraża??:derp2:

3.Dasz huga??Tak ładnie proszę??

-Witaj...

-Hehe. Dzięki chemik :ming:

1. -Och przypadkiem nauczyłam się... kiedyś jak się wprowadziłam, to Rarity pokazała mi jak się to robi... bardzo się przydaje, gdy chcę zrobić nowy kocyk dla zwierzątek, lub naprawić stary :fluttershy5:

-Tak... przyda się w sumie. No dobra, dalej!

2. -Och nie... znaczy... na początku tak, ale teraz jak już go lepiej poznałam, to wiem, że nie mam się czego bać.

-Zawdzięczam Fluttershy życia :dunno: Smoczy Kodeks...

-Och... no tak... i jeszcze to...

-Ale jak dla mnie jest fajnie! Ok, dalej!

3. -Skoro tak ładnie... to proszę :fshug:

-No tak... next.

Witam

Czy lubicie odpowiadać na te pytania? :rainderp:

-Witaj.

-Hejo.

1. -Niektóre są bardzo osobiste... i się wstydzę trochę... ale całkiem przyjemnie się odpowiada :fluttershy5:

-Nie narzekamy... Dalej.

hmmmm...

1.Fluttershy!Pójdziemy na dwór ulepić bałwana? :twilight2:

2.Stachul będziemy rzucać się śnieżkami? (mam na myśli twarde jak skała śnieżki :pinkie2:

3....stachul....*szepcze mu do ucha* zakopiemy Angela pod śniegiem? :D

1. -Och, ale jest tam tak zimno...

-Masz sweter :ming:

-Tak, ale... um... wciąż jest za duży...

-W sumie racja... Wybacz...

-Nic się nie stało, da się to naprawić :fluttershy4:

-No tak... Next.

-Um... do ciebie znów.

-Co? I w co mamy rzucam? Bo chyba nie w zwierzęta...

-...

-Spokojnie Fluttershy... ja nie... e... dalej.

3. -Um... co ona Ci tam tak szepcze?

-Eee... nie chcesz wiedzieć... *ścisza głos* Jasne! Ale to za chwile, jak FS nie będzie patrzeć :trollface: *znów mówi głośno* Ok więc! Dalej proszę!

Cześć Stachul, Cześć Fluttershy :)

Czy skoro umiesz się porozumiewać się ze zwierzętami właściwie bezproblemowo (np. jak w "Hurrice Fluttershy", "Magic Duel", "Właściwie to większość odcinków") to czemu z Angelem musisz się teoretycznie bawić w kalamury, żeby cokolwiek zrozumieć ("Dragonshy", "Bird in the hoof")?

-Witaj!

-Hejo.

1. -Uch znaczy... to jest troszkę... um... Angel jest trochę bardziej specyficzny...

-To dobre słowo... bardzo "specyficzny".

-Zwykle zwierzątka rozmawiają ze mną dzięki mowie ciała, jednak Angel ma bardziej... sposób bycia kucyka... to jest takie... trudne do wyjaśnienia...

-Ta... prawie niemożliwe... W sumie do teraz nie wszystko rozumiem...

-Um... ja też... przepraszam :flutterblush:

-Tia... to może jednak zakończmy te pytania?

-Um... no dobrze...

-Ok. W takim razie żegnamy się i już teraz życzymy Wam udanych planów na Sylwestra!

-Um... ten Sylwester musiał lubić zabawy...

-Tak... jak Pinkie Pie... no nic no! Pa Wam!

-Papa.

Link do komentarza

Witaj Flutershy! Witaj Stachul! Mam pewne pytania, w tym jedno ( nr.2), które mnie męczy od wielu dni... 1. Czy pozwalasz innym kucykom(oprócz piątki twoich przyjaciółek) adoptować twoje zwierzaki? 2. Jeśli tak, czy konsultujesz się z Pinkie, która zna wszystkich mieszkańców Ponyville, by dowiedzieć się, czy ów kucyk nadaje się na posiadacza zwierzaczka? 3. Czy mogłabym założyć nowy wątek w dziale Fluttershy razem z wami, Flutterko i Smoku Stachulu? Jeszcze nie wiem jaki będzie jego temat, ale staram się wymyśleć coś oryginalnego :) Jeśli jesteście zainteresowani, prosiłabym o danie znać np. w komentarzach, lub prywatnych wiadomościach. Z góry dzięki. Z góry dzięki, po raz drugi xD za odpowiedzi, czekam cierpliwie.

Link do komentarza

Bądźcie pozdrowieni, Stachulus i Flutterus! Dawno nie widziany w tym dziale Puchałke powraca z seria pytań do Fluttershy! 1. Jaki jest Twój maksymalny pułap? 2. Jak używasz spojrzenia? Kierujesz jakąś swoją wewnętrzna siłę do oczu, czy jak? 3. Piłaś kiedyś jakiś napój alkoholowy? 4. Najważniejsze pytanie. Możesz odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie". Czy Twoją odpowiedzią na to pytanie będzie "nie"? Pozdrawiam. Ryszard.

Link do komentarza

Witaj Flutershy! Witaj Stachul! Mam pewne pytania, w tym jedno ( nr.2), które mnie męczy od wielu dni...

1. Czy pozwalasz innym kucykom(oprócz piątki twoich przyjaciółek) adoptować twoje zwierzaki?

2. Jeśli tak, czy konsultujesz się z Pinkie, która zna wszystkich mieszkańców Ponyville, by dowiedzieć się, czy ów kucyk nadaje się na posiadacza zwierzaczka?

3. Czy mogłabym założyć nowy wątek w dziale Fluttershy razem z wami, Flutterko i Smoku Stachulu? Jeszcze nie wiem jaki będzie jego temat, ale staram się wymyśleć coś oryginalnego :) Jeśli jesteście zainteresowani, prosiłabym o danie znać np. w komentarzach, lub prywatnych wiadomościach. Z góry dzięki.

Z góry dzięki, po raz drugi xD za odpowiedzi, czekam cierpliwie.

-Witaj.

-Hejo hej.

1. -Och, ależ oczywiście! :fluttershy5: Każdy kucyk może zaadoptować zwierzątko... o ile wyda się odpowiednim kandydatem...

-A nie każdy się wydaje?

-Um... czasem komuś lepiej nie dawać danego zwierzątka... ale tylko czasem...

-Czaję. Dobra, dalej!

2. -Pinkie częśto jest przeze mnie pytana... tylko czasem wie za dużo i daje mi takie informacje, które... um... są dosyć... niepotrzebne... ale to nic złego! Co to to nie... um...

-Tia... znamy Pinkie... Ale w sumie daje też te info co potrzeba, więc jest git. Next!

3. -Um... chyba może?

-Odpowiedź była dana w odpowiednim temacie :dunno: Dalej.

Witaj Fluttershy, hej Stachul mam tu kolejną porcje pytań dla was

1. Jakie są twoje ulubione kwiaty?

2. Jak wam minął sylwester?

3. Co powiesz na beczkę cydru? ;D

Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

-Witaj.

-Yo.

1. -Um... każdy kwiat jest piękny! Ale chyba... chyba najbardziej lubię lilie... Chociaż inne kwiaty też są piękne! Lubię bowiem róże, tulipany i wiele, wiele innych! Och... tak ciężko wybrać... może to jednak nie lilie? Ale one też są piękne...

-Eee... to... może... dalej?

2. -Och było bardzo miło! W gronie przyjaciół zawsze się miło spędza czas :fluttershy4:

-Prawda jakich mało! Było zacnie! No i Nowy Rok nastał z zabawą, jaka miała być! Dalej!

3. -Um... ale beczka? To chyba... nie jestem pewna, czy tyle uda mi się zużyć... ale prezentów nie wypada nie przyjmować... um...

-Weźmiemy... najwyżej komuś się da :dunno:

-W takim razie bardzo chętnie!

-Next!

Bądźcie pozdrowieni, Stachulus i Flutterus! Dawno nie widziany w tym dziale Puchałke powraca z seria pytań do Fluttershy!

1. Jaki jest Twój maksymalny pułap?

2. Jak używasz spojrzenia? Kierujesz jakąś swoją wewnętrzna siłę do oczu, czy jak?

3. Piłaś kiedyś jakiś napój alkoholowy?

4. Najważniejsze pytanie. Możesz odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie". Czy Twoją odpowiedzią na to pytanie będzie "nie"?

Pozdrawiam. Ryszard.

-Witaj.

-Pozdrowienia Puchałkolusie!

1. -Um... chyba nie rozumiem pytania...

-Chyba chodzi o to, jak wysoko potrafisz wzlecieć...

-Och... o chyba będzie wysokość Cloudsdale... nigdy wyżej nie wzlatywałam... :flutterblush:

-Ok... dalej.

2. -Um, sama nie wiem jak TEGO używam... gdy się uniosę, to... wychodzi to samo... i wtedy spojrzenie nastaje...

-Tia... a ja nie chcę wiedzieć jak to działa... dalej.

3. -Um... piłam jedynie Cydr...

-Tim dam dum 3 pytania miały być, na czwarte więc odpowiedzi nie ma :shrug: Tak było ustalone wcześniej... Dalej!

Witam

Fluttershy, co sądzisz o Pinkamenie (Pinkie z prostymi włosami, znana z ,,Party of one")?

-Witaj.

-Witaj.

1. -Och Pinkie była wtedy... taka nie jak ona... to było dziwne... trochę straszne... "Pinkamena" wydaje mi się taka... przerażająca... :flutterblush:

-Yyy... No tak. Next?

um.. hej ;) Fluttershy, mam do Ciebie pare pytań :

1. co robisz gdy jestes naprawde zdołowana i juz nic Ci nie pomaga ?

2. czy istnieje ktoś, kogo cenisz bardziej niż swoje zwierzątka i swoje najlepsze przyjaciółki ?

3. czy lubisz śpiewać ? ;)

-Witaj.

-...

1. -Och... zwykle zostaje w domu... leżę w łóżku i czekam, aż mi przejdzie... zwykle pociesza mnie wtedy Angel...

-Pociesza... tia... na dosyć specyficzny sposób...

-Um... ale jednak się stara.

-W to nie wątpię! Dalej!

2. -Och, chyba nie ma kogoś takiego... Kocham moje przyjaciółki i zwierzątka... nie ma więc chyba nikogo, kogo cenię bardziej... tak mi się wydaje... przepraszam :flutterblush:

-Yyy... taki pominięty D: Ale co tam... dalej.

3. -Och lubię, ale...

-Ale?

-Ale...

-...

-Wstydzę się to robić przed większa publicznością :flutterblush:

-... Spoko... no to chyba tyle na dziś!

-Um... na to wygląda...

-Och chyba pora się zebrać w sobie i przygotować...

-Um... a na co?

-Muszę Tarretha skopać w bilardzie... wygrał ze mną 3-4 jakiś czas temu i trzeba się podszkolić, by skopać mu tyłek :ming:

-Em... ale nie będzie go to bolało?

-Nie tak dosłownie skopać... Ech no nic. Żegnamy się więc! Pa!

-Papa...

Link do komentarza

Witaj Fluttershy, Cześć Stachul! 1. Fluttershy, Opowiesz coś o swoich rodzicach? Jeśli ooczywiście możesz. 2. Twoja ulubiona pora roku to wiosna? 3. Czy przy swoich przyjaciółkach też jesteś nieśmiała? (Pytam dla pewności, nie chcę cię urazić. Bo sama jestem nieśmiała i bardzo ciebie lubię.)

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Cześć Fluttershy i siemanko Stachul, po raz kolejny ^^. 1. Co sądzisz o tak zwanych ponymeetach/konwentach itp? 2. Jaka pogoda jest dla Ciebie najładniejsza? Pozdrawiam :hug:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witaj Fluttershy cześć Smoku oto kilka moich pytani

1 Fluttershy czy nie przeszkadza ci że Stachul jest smokiem ? (na pewno ma smoczą siłę)

2 Co myślisz o ludziach którzy uważają że ty i Big Macintosh powinniście być parą

3 Kiedy ślub twój i Strachula (sorry kolega kazał zapytać)

Przepraszam jeśli jakieś pytanie się powtórzyło. Pozdrawiam.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...