Skocz do zawartości

Pytania do Fluttershy i odpowiedzi...


Aaaa

Recommended Posts

Witam was ponownie i dziękuje za poprzednie odpowiedzi :twihug: Kolejna porcja soczystych pytań ode mnie:

1)Udało ci się zaprzyjaźnić ze zwierzakami z Canterlotu?Bo na Wielkiej Gali coś nie bardzo były skore do przyjaźni.

2)Czy twój avatar opowiedział ci o różnicach między naszym światem, a twoim?Jeśli nie, to niech ci kiedyś opowie(mam nadzieję, że się nie przestraszysz).

3)Czy myślisz, że związek na linii pegaz - kucyk lub pegaz - jednorożec mógłby być szczęśliwy?

To tyle na chwilę obecną :)

-Witaj :fluttershy5:

-Hejo.

1. -Och troszkę udało mi się z nimi zaprzyjaźnić jakiś czas temu. Jednak ciągle mają do mnie pewny dystans...

-Spokojnie, daj im trochę czasu, to się przyzwyczają.

-Och... skoro tak mówisz...

-No raczej. Dobra, dalej.

2. -Stachul opowiada mi dużo o swoim świecie a w zamian ja mu opowiadam o moim.

-Dosyć... ciekawe są to rozmowy...

-Wasz świat jest ciekawy! Chociaż te "globalne ocieplenie" i "zanieczyszczenia" brzmią przerażająco... Mam nadzieję, że to wam nie przysporzy zbyt wielkich problemów...

-Ech... w sumie już przysparza, ale wciąż jakoś sobie radzimy... jeszcze...

-Nie wyglądasz na specjalnie przekonanego...

-Nieważne. Lećmy dalej!

3. -A ja bym chętnie wróciła do poprzedniej rozmowy...

-Co?

-No bo tak jakoś... wyglądasz na smutnego, gdy wspominasz o swoim świecie...

-Bo jest tam dużo problemów... Ten świat się sypie powoli... szkoda gadać...

-No dobrze... to teraz odpowiedź na pytanie... Oczywiście, że taki związek może być szczęśliwy :fluttershy4: Zwłaszcza, jeżeli oboje będą się mocno kochać!

-Nom... To co, dalej?

Cześć duecie! Tak na początek; Stachul, na tym zdjęciu wyglądasz jak ja na rano po imprezie na której były 3 używki, 2 legalne :rainderp: A więc wróćmy do tematu^^

1. Jak udało Ci się zdobyć ten dom, skoro przybyłaś na ziemię bez pieniędzy i wykształcenia?

2. Z czego się utrzymujesz?

3. Jak wygląda okres dojrzewania w Equestrii?

3a. Niech Ci Stachul opowie o jego okresie dojrzewania :shiarmor:0

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi:lyra2:

-Witaj!

-Hejo. Wiem... wyglądam dosyć... ciekawie ^^' Ale tekst o używkach można było sobie darować...

1. -Moje zwierzątka na początku pomagały mi, nocując gdzie się dało... Potem jednak udałam się do Ponyville... była tam taka samotna... dopóki nie spotkałam Applejack, która pomogła mi się zadomowić. Potem kolejno poznawałam resztę moich przyjaciółek i dzięki wspólnemu wysiłkowi, udało mi się zadomowić...

-Hm... to jest dosyć ciekawe... No dobra, dalej.

2. -Otrzymuje od miasta... pewne dotacje, za zajmowanie się zwierzętami. Za samą opiekę nie pobieram opłat, bo jest coś, co kocham robić... Ale jak mi proponują pewną sumę za miesięczne prowadzenie domku dla rannych zwierząt... to przyjmuję to, by potem móc kupić jedzienie dla moich podopiecznych...

-Czyli fundacja... spoko. Next.

3. -Em... okres dojrzewania... chodzi Ci o co? Bo ja... em... nie wiem... nie do końa rozumie... przepraszam :fluttersad:

-... chodzi o to, jak... a w sumie... No wiesz, jak stajecie się z małych dużymi...

-Och. Rośniemy.

-...dalej.

Elo..Dlaczego smoków się boisz a mantykory nie?..

-Elo?

-No to takie luźne "hej".

-Ach! To witaj.

-Yo.

1. -Bo smoki są straszne :fluttercry: A mantykory nie...

-...

-Tak?

-Serio?

-A co, coś źle powiedziałam? :flutterblush:

-Nieważne... może lećmy dalej.

Witaj

1.Lubisz mnie?

2.Lubisz Stachula?

3.Dasz huga?

-Witaj. :fluttershy5:

-...

1. -Nie znam Cię za dobrze... ciężko mi powiedzieć... ale wydajesz się miła osobą, więc chyba tak.

-Aha... to dalej.

2. -Jest dosyć sympatyczny, chociaż czasami staje się zbyt... oschły... jak coś jest na jego barkach... ale i tak go lubię! :fluttershy4:

-Wow... dzięki xD

3. -:fshug:

-Nic dodać, nic ująć... dalej.

Jakie ze swoich zwierzątek lubisz najmniej? Nie bój się, nie powiem mu.

PS-Przytulisz mnie?

-Żadnego witam? :fluttersad:

-...

1. -Och nie mogę tak wybrać... to jest zbyt trudne! Kocham wszystkie zwierzątka, więc nie mam takiego, które lubię najmniej... ani najbardziej... przepraszam... :flutterblush:

-Ja Cię rozumiem... dalej.

Czy kiedykolwiek byłaś na tyle chora, że nie mogłaś zająć się swoimi zwierzątkami?

-Znów nie ma witam? :fluttercry:

-Może zapomnieli? A w sumie... do pytań chodźmy.

1. -Raz mi się zdarzyło coś takiego. To był straszny dzień! Na szczęście Applejack powiedziała, że zajmie się moimi zwierzątkami, kiedy ja leżałam w łózko. Wciąż jednak był to straszny dzień... Biedne zwierzątka zostały prawie same... na kilka godzin... ale jednak zostały... bo Applejack musiała pomóc tez na farmie...

-Ale nic się nie stało!

-Tak... w sumie tak...

-Ok, to tyle na dziś!

-Och, miło się dopowiadało, ale idziemy dziś na spacer.

-Tak... wieczorny spacer... coś czego mi potrzeba...

-A ja w tym czasie zobaczę, co u moich zwierzątek

-Brzmi logicznie... Pa Wam!

-Pa...

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Witaj Fluttershy. Hello Stachul. Moja loteria pytań na dzisiaj: 1)Chciałabyś mieć wśród swoich zwierząt czarną panterę? 2)Piłaś kiedyś cappucino wraz z Rarity? 3)Ile czasu zajmuje nauczenie się używania skrzydeł?

Link do komentarza

Witam witam, tu znów ja, Jodeł ;D 1. Czy w Equestrii macie może takie coś jak alkohol, papierosy, czy marihuana? (Sory za te wstawki z używkami ale sylwester niedługo i się zbyt nakręcam :rainderp:) 2. Czy trudna jest opieka nad taką sforą zwierzaków? 3. Nie denerwuje Cię czasem, że ludzie wciąż proszą Cię o hug? 3a. Do Stachula: Dasz Hug'a ;>?

Link do komentarza

Witaj Fluttershy. Hello Stachul. Moja loteria pytań na dzisiaj:

1)Chciałabyś mieć wśród swoich zwierząt czarną panterę?

2)Piłaś kiedyś cappucino wraz z Rarity?

3)Ile czasu zajmuje nauczenie się używania skrzydeł?

-Witaj.

-Hejo!

1. -Och tak! Te zwierzątka są bardzo ładne! :fluttershy5: Są szybkie i maja ostre pazury... są też drapieżnikami... em...

-Tak, coś się stało?

-Może jednak nie chcę mieć czarnej pantery :flutterblush:

-:facehoof: Dalej... błagam...

2. -Piłam. Jest bardzo dobre. Ale piję je tez z innymi przyjaciółmi.

-Ze mną chociażby...

- Dokładnie. :fluttershy4:

-To lećmy dalej... ino sobie zrobię jedno cappuccino :v

3. -Och to zależy od samego kucyka... niektóre pegazy uczą się dni... inne tygodnie... niektóre miesiące...

*siorb* -Cappuccino! Znaczy... dalej!

Witam witam, tu znów ja, Jodeł ;D

1. Czy w Equestrii macie może takie coś jak alkohol, papierosy, czy marihuana? (Sory za te wstawki z używkami ale sylwester niedługo i się zbyt nakręcam :rainderp:)

2. Czy trudna jest opieka nad taką sforą zwierzaków?

3. Nie denerwuje Cię czasem, że ludzie wciąż proszą Cię o hug?

3a. Do Stachula: Dasz Hug'a ;>?

-Witaj Jodeł.

-No hejo.

1. -Och co to, to nie!

-A Cydr...

-No tak... mamy tylko cydr... chociaż... czasem widzę różne beczki u Applejack... Nie do końca wiem co w nich jest...

-Oj to się zaczną spekulacje... Dobra, dalej!

2. -Jest trudna... ale to jest coś, co kocham robić! A jak się coś kocha, to nie ważne czy to trudne jest, czy nie :fluttershy5:

-To było trafne... dalej?

3. -Nie denerwuje... tylko czasem nie wiem, czy powinnam... w końcu nie znam tu wszystkich... ale też nie chcę nikogo zasmucać... :flutterblush:

-Tia... dalej?

3a. -Och Stachul, to do Ciebie...

-Hmmm... no ok... :stachulhug: Oooo nie ma takiego D: Nie dam Ci więc huga ;_;

Mam troszkę nietypowe pytanie...chciała byś poznać Butterscotcha?

Jesteście prawie tacy sami :lyra2:

No tyle , że on jest ogierem a ty klaczką :flutterblush:

1. -Chętnie bym go poznała... pewnie mielibyśmy wiele wspólnego :fluttershy5:

-Ale... Wy... jedna... to... postać... r63... a nieważne... dalej...

Witaj Fluttershy!

1) Czy pegazy muszą przejść odpowiednie szkolenie w lataniu?

2) Dasz hug'a?

1. -Zapisujemy się do specjalnej szkoły... tam tez poznałam Rainbow Dash...

-No tak...

-Tam uczymy się latać i mamy szkolenie...

-To było oczywiste... dalej.

2. -Och... znów do Ciebie :fluttershy5:

-Em... :stachulhug: Wciąż nic :v

Witaj Flutty, witaj Stachu. PuchalkE strajkuje po raz trzeci.

1. Gdybyś mogła nauczyć się dowolnego, zaklęcia na dowolnym poziomie, jakie byś wybrała?

2. Jesteś dobra z matmy?

3. Wolisz chleb jasny, czy ciemny?

-Witaj :fluttershy4:

-Hejo.

1. -Oooo... to ciekawe pytanie.

-No trzeba przyznać... nieźle jest.

-Chyba zaklęcie, które pozwala przyzywać zwierzęta, tak jak Twilight, kiedy przyzwała Parasprite'a :fluttershy4:

-...czemu mnie to nie dziwi? xD Dalej...

2. -Umiem dodawać :fluttershy5:

-Eeee...

-Tak? Coś się stało?

-Eeee...

-...coś źle powiedziałam? :fluttersad:

-Em... nie... dalej.

3. -Zdecydowanie jasny! Jest bardzo dobry i kanapki z nim są świetne!

-Tak... a z tych kanapek są świetni rozmówcy...

-Hm?

-A nic... :lie: Dalej.

Witaj Fluttershy!

Co sądzisz o fanfikach?

-Witaj.

-...

1. -Och... nie czytałam żadnego... nie mam o nich zdania... przepraszam :fluttercry:

-Spokojnie Fluttershy! Sam też ich nie czytam ^^ Nic się nie stało... serio...

-Och, skoro tak mówisz...

-Dobra, to tyle na dziś! Czas pić Cappuccino w spokoju!

-A... czy...

-Tak?

-Zrobiłbyś mi też...?

-No jasne! Chodźmy więc!

-:yay: Pa przyjaciele!

-Narq

:yay: Post numer 600!

Link do komentarza

Witaj Fluttershy. Dżemdobry, Stachul.

1) Kto zrobił ci taką śliczną fryzurkę? Rarity? Jest urocza :fluttershy4:To pytanie chyba już było... :v ~Stachul

2) Jak tam twoje zwierzaczki? Zachorowało któreś z nich? A może są zdrowe?

I Fluttershy... ja cię uraziłam ostatnim pytaniem? Ja nie chciałam, naprawdę! Lub mnie, proszę! Nie obrażaj się :fluttercry: I zapomniałaś mnie przytulić... Przepraszam! :fluttercry:

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Witam ponownie szlachetny duet Fluttershy i Stachula. Porcja pytań ode mnie na dzień dzisiejszy: 1)Skoro nie chcesz czarnej pantery(a to przecież takie słodkie zwierzątko), to co byś powiedziała na labradora? 2)Czy Stachul jest dla ciebie miły? Bo jak nie, to zamienię go w żabę. 3)Jak tam twoje samopoczucie na chwilę obecną? Pozdrawiam ciebie i twoje zwierzaki :twihug:

Link do komentarza

Hej Fluttershy, hej Stachul :)

Co myślisz o tym, że niektóre zwierzęta zjadają inne mniejsze, niewinne zwierzątka, żeby przeżyć?

-Witaj :fluttershy5:

-Witaj.

1. -No wiesz... to jest coś naturalnego... tak zostały stworzone te zwierzęta, by się zjadać... chociaż jest to przerażające... to jednak jest naturalne...

-Oooo tego się nie spodzi...

-Ale wciąż takie smutne! :fluttercry: Dlaczego one muszą ze sobą walczyć? To nie w porządku!

-Ok... jednak się spodziewałem... Dalej.

Witaj Fluttershy. Dżemdobry, Stachul.

1) Kto zrobił ci taką śliczną fryzurkę? Rarity? Jest urocza :fluttershy4:

2) Jak tam twoje zwierzaczki? Zachorowało któreś z nich? A może są zdrowe?

I Fluttershy... ja cię uraziłam ostatnim pytaniem? Ja nie chciałam, naprawdę! Lub mnie, proszę! Nie obrażaj się :fluttercry: I zapomniałaś mnie przytulić... Przepraszam! :fluttercry:

-Witaj.

-DżemdobryiTobie xD

1. -Och nie... już kiedyś mówiłam, że sama ją sobie robię :fluttershy5: Naprawdę...

-A ja mówiłem, że ładnie Ci to wychodzi... a potem dostałem swoją fryzurkę...

-Może chcesz jeszcze jedną? :fluttershy4:

-Hehe... nie. Dalej.

2. -Wszystkie maja się dobrze! Dziękuję za troskę, to miło z Twojej strony.

-Ano... całkiem miłe... i odpowiedź tez miła... miło lećmy dalej!

3. -Och nie... nic się nie stało... lubię Cię... naprawdę... zapomniałam? Przepraszam... :fshug:

Witam ponownie szlachetny duet Fluttershy i Stachula. Porcja pytań ode mnie na dzień dzisiejszy:

1)Skoro nie chcesz czarnej pantery(a to przecież takie słodkie zwierzątko), to co byś powiedziała na labradora?

2)Czy Stachul jest dla ciebie miły? Bo jak nie, to zamienię go w żabę.

3)Jak tam twoje samopoczucie na chwilę obecną?

Pozdrawiam ciebie i twoje zwierzaki :twihug:

-Witaj!

-Witaju witaju.

1. -Och piesek! Uwielbiam psy! Chętnie bym przygarnęła labradora!

-Jakbym słyszał siostrę...

-W jakim sensie?

-Ona też kocha psy... i szczególnie tylko Labradory -.- Ech... nieważne. Next!

2. -No... jest dla mnie miły... to mój przyjaciel! Nie zmieniaj go w żabę :fluttersad:

-Em... żaba? Serio? Na nic lepszego Cię nie stać? xD Jakis chomik, czy coś... albo skarabeusz... ale żaba? To chyba lekko... oklepane? D:

-Och... to było lekko niemiłe...

-Em... przepraszam. Jedźmy dalej.

3. -Czuję się świetnie! Dziękuję!

-:rainderp: Dalej.

Siemka ;>

1. Czy jesteś naprawdę taka skromna i nieśmiała, czy się tylko zgrywasz?

2. Jakieś plany na Sylwka?

3. Wszyscy proszą o huga. Ja poproszę o buziaka ^^

-Witaj.

-... Hej?

1. -Och ja... ja nie zgrywam... naprawdę... a wyglądam jakbym grała? Przepraszam... naprawdę... :flutterblush:

-No to pytanie miłe nie było... Dalej.

2. -Sylwek?

-Rozpoczęcie nowego roku...

-Dziwnie się to u Was nazywa... no cóż... zaproszono mnie do ratusza... ale nie wiem czy przyjdę...

-Idź! Jak chcesz, to pójdziemy razem! I tak nie mam co robić wtedy... chyba...

-Byłoby miło! Dziękuję!

-Cała przyjemność po mojej stronie! A teraz next!

3. -Um...?

-Ech... no skoro tak prosisz... :x Nie ma za co...

-To było... ciekawe...

-Teraz gadasz jak ja xD Hehe... dalej.

Witaj Fluttershy!

Jakie zdanie masz o Gildzie?

Dasz huga?

-Witaj!

-...

-No cóż... była trochę niemiła... ale chyba miała powód ku temu... no nie wiem... pewnie coś się stało, że tak się zachowała...

-No jak dla mnie, to ona raczej jest wredna...

-Um... no nie wiem... ym... masz rację.

-Ok... lećmy dalej...

2. -Um no proszę :fshug:

-Jak dla mnie git! Ok, to tyle na dziś! Można iść do domu!

-Ale jesteśmy w domu...

-Ups... taki fail xD No to można iść coś robić!

-Ale teraz coś robiliśmy...

-No dobra... powiedzmy, że tak oto koniec pytań i odpowiedzi na dziś... ok?

-Dobrze... Papa

-Trzymajcie się!

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Dziękować za poprzednie odpowiedzi :) I teraz jako standard witam wasz duet z kolejną porcją 3-ch(szkoda, że nie większej ilości, ale jakoś to przeboleję)pytań: 1)Czy nie uważasz, że zabranie biletów na galę grandgalopu przez Angela było trochę... niemiłe? 2)Jak byś nazwała tego labradorka? 3)Czy nie czujesz się mimo wszystko samotna wsród zwierząt? PS. Stachul - jak chcesz, to mógłbym spróbować cię zamienić w żuka gnojnika :rainderp:

Link do komentarza

Hej Fluttershy, Witaj Stachul :) Jakbyś mogła w jakiś magiczny, niewyjaśniony sposób stworzyć zwierze, które dotąd nie istnieje (jego charakter, wygląd, cechy) to jak by wyglądało i jakie by było? Mam nadzieje, że zrozumiesz to pytanie, tak ja je rozumiem, bo jest dosyć dziwne :D

Link do komentarza

Dziękować za poprzednie odpowiedzi :) I teraz jako standard witam wasz duet z kolejną porcją 3-ch(szkoda, że nie większej ilości, ale jakoś to przeboleję)pytań:

1)Czy nie uważasz, że zabranie biletów na galę grandgalopu przez Angela było trochę... niemiłe?

2)Jak byś nazwała tego labradorka?

3)Czy nie czujesz się mimo wszystko samotna wsród zwierząt?

PS. Stachul - jak chcesz, to mógłbym spróbować cię zamienić w żuka gnojnika :rainderp:

-Witaj ponownie!

-Yo.

1. -Och... ale on nie wiedział, że nie można ich zabrać... to nie jego wina... To było przypadkiem.

-Tak bardzo przypadkiem wyrwał je i uciekł z nimi...

-No... tak...

-:derp2: Może jednak dalej...

2. -Labri! :fluttershy5: Ładne imię i pasuje do jego rasy!

-A ja bym nazwał Detonator... Bo tak xD (a siostra pewnie Fifi... jak wszystko co się rusza)

-Dlaczego Detonator?

-Bo dokupiłbym kota i nazwał go "Ładunek Wybuchowy" Wtedy jakby zaczeły się gonić, to bym wołał, że "Uwaga! Biegnie Detonator z Ładunkiem Wybuchowym!" :ming:

-Um... nie rozumiem...

-Tak jak ja xD Jest 8:30... jedźmy dalej.

3. -Och nie. Lubię... uwielbiam wręcz przebywać wśród zwierzą! Są moją rodziną. Nie mam jak się czuć wśród nich samotnie...

-Good... next.

Witam was!

1. Chciałbym bardzo przeprosić Fluttershy za moje pytanie. Nie chciałem Cię obrazić... przepraszam ;(

2. Masz komputer w swoim domu?

3. Czy na prawdę sama zajmujesz się zwierzątkami?

P.S. Stachul zwierzaku! Buziaka chciałem od Fluttershy ^^

-Witaj.

-Hejo.

1. -Och... nic się nie stało...

-Tia... ino staraj się więcej takich rzeczy nie robić. Dalej.

2. -Komputer? To to urządzenie, które Stachul nosi ze sobą...?

-To jest laptop... coś jak komputer, tylko, że można go przenosić...

-W takim wypadku mam :fluttershy4:

-No ja mam, ale niech będzie... Dalej.

3. -Tak. Kocham tę pracę! Chociaż... ostatnio pomagają mi Stachul i Future Pony, więc czy do końca sama się nimi zajmuję... nie jestem pewna...

-Oj tam pomagamy... Taka pomoc to nie pomoc ^^ Ale no... kontynuujmy. (to trzeba było sprecyzować :rainderp: bo ja myślałem, że chcesz ode mnie)

Witaj!

Lubisz faworki? (jak nie jadłaś to nie szkodzi, nie musisz przepraszać jak to masz w zwyczaju :cGfSS:)

-Witaj.

-...

1. -Och nie jadłam... przepraszam... um... miałam nie przepraszać... przepraszam... och i znowu! Tak bardzo mi przykro... :flutterblush:

-Eee... Jedźmy dalej...

Lubisz tańcować? :3

Twoja nieśmiałość ci nie przeszkadza? :flutterblush:

Lubisz być pegazem? :rd9:

-Um...

-Żadnego witaj, albo coś... ;_;

1. -Lubię potańczyć. Spokojne... powolne tańce są bardzo miłe i przyjemne :fluttershy5:

-Mnie się lepiej nie pytać o to xD Dalej.

2. -Och... tylko czasami... kiedy trzeba odezwać się do nowych osób... wtedy lekko mi przeszkadza... :fluttersad:

-Czy lekko, to dobre słowo? No nie wiem... eh. dalej.

3. -Urodziłam się pegazem. Lubię nim być :fluttershy4:

-^_- Ok... dalej.

Ave Fluttershy i witaj Stachul! mam parę pytań:

1. Jakie plany na świeta? :D

2. Co sądzisz o broni masowej zagłady?

3. Hug? :D

-Um... Ave?

-Witaj, Fluttershy, nie pytaj...

1. -Zwierzątka niektóre zapadają w sen zimowy... będę więc mogła zająć się tymi, które nie będą spać :fluttershy5:

-Yyy... Ok. Dalej.

2. -Um... nie znam tego, ale brzmi strasznie...

-Bo jest... dobra, to było dziwne... dalej?

3. -:fshug:

-:stachulhug: Next!

Hej Fluttershy, Witaj Stachul :)

Jakbyś mogła w jakiś magiczny, niewyjaśniony sposób stworzyć zwierze, które dotąd nie istnieje (jego charakter, wygląd, cechy) to jak by wyglądało i jakie by było?

Mam nadzieje, że zrozumiesz to pytanie, tak ja je rozumiem, bo jest dosyć dziwne :D

-Witaj :fluttershy4:

-Hejo.

1. -Och byłoby najsłodszym zwierzątkiem świta! Byłoby zawsze malutkie, miało słodkie skrzydełka i żadnych ostrych rzeczy... jak rogi... pięknie by śpiewało i latało bardzo szybko! To byłby ptaszek, ale tak piękny, że piękniejszego się znaleźć by nie dało :fluttershy5:

-... ok... To tyle na dziś! Pora więc iść!

-Ach... no tak... Żegnajcie więc!

-Papa i do zobaczenia... dziś lub jutro dopiero! Zobaczymy jak sie uda :ming:

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Witojcie, wracam z kolejną porcją pytań, które dopiero będę wymyślał: 1)Tego labradorka chciałabyś dostać jako samca, czy samicę? 2)Co sądzisz o tostach? 3)Pozdrowisz ode mnie Twilight, jeśli się na nią gdzieś natkniesz? Pozdrawiam :twihug:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Witaj Fluttershy, Cześć Stachul ^^. Moje pytania wyglądają następująco: 1. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego? 2. Co sądzisz o świętach, takich jak np Wigilia itp? 3. Hug? Pozdrawiam Was ;d.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...