Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Veritas powiedział mi w dzień naszego pierwszego spotkania te słowa:

-"Łowcy zawsze trzymają się razem, razem żyją, razem jedzą, razem pracują... są nierozłączni. Są niczym rodzina bo trzymają ich silniejsze więzy niż sądzą. Można powiedzieć że są jednością...jednym kucykiem. Współgrają jak jeden wielki mechanizm. Mimo kłótni, sporów a nawet chęci śmierci drugiego zawsze pozostają razem. Pozostają Łowcami na zawsze więc pozostają razem na zawsze". Dlatego chciałem pochować tu Hammera, Łowcy powinni spocząć razem, nawet jeśli to pierwszy zabił drugiego

Oderwałem kawałek kory z wierzby by zrobić z niej tabliczkę i napisałem na niej

Tutaj spoczywa mistrz Veritas

Dawny władca Equestri

Którego oślepiła rządza władzy

przez co zapomniał co to honor

Odzyskał go przed śmiercią

Może jego dusza nie zazna spokoju

Lecz jego ciało w końcu odpocznie

-To jeszcze nie koniec... - zacząłem kopać dół na prawo od grobu Veritasa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie bój się, nie mam zamiaru popełniać samobójstwa. W ten sposób chce coś zapieczętować.

Kiedy wykopałem odpowiedni dół zdjąłem i położyłem w nim swój płaszcz. Na płaszcz położyłem swoje kusze, proce, łuk, amunicje. Popatrzyłem na sztylety które dała mi Applejack. Jeden położyłem na płaszcz drugi zaś zachowałem. Teraz jedyne co miałem to sztylet od AJ oraz Pożeracz Dusz. Pożeraczem odciąłem sobie moje jedyne skrzydło i położyłem je z resztą. Złożyłem płaszcz tak by zakrył cały mój arsenał i skrzydło po czym zacząłem zakopywać dół. Kiedy go zakopałem ponownie oderwałem kawałek kory na nagrobek. Napisałem na nim te słowa:

Tutaj umarł Arrow

Ostatni Łowca

Zaślepiony miłością do Somady

Oraz lojalnością do Veritasa

Przywrócił mu ten honor

Wiele razy starał się uciec od wolny

Lecz nadaremno, teraz mu się udało

Umarł Arrow... Narodził się Heaven

Pierwszy i ostatni Myśliwy

Zacząłem zakopywać "grób"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Niedługo samo przestanie z niego lecieć krew. Tyle już straciłem krwi że jeszcze trochę nie zrobi mi różnicy. Ale jak chcesz...- sztyletem AJ odciąłem gałązkę wierzby i użyłem jej by zacisnąć ranę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Hehe... A myślisz że oko to mi kruk wydłubał? To też była obietnica. Za oko brzmiała że powstrzymam i zabiję Veritasa. Za skrzydło... że zacznę nowe życie. Nie jestem już Arrow... teraz jestem Heaven

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...