Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

Mocny goblin nie ruszył się tylko czekał. Ty jednak wybiłeś większość goblinów w tym wszystkie zwykłe. Nadal jednak zostały czarne z czego jeden z nich uderzył cie maczugą w zad powodując krwawienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Troche się tym wkurzyłem wiec odwróciłem się i ze złowieszczym rykiem wbiłem mu Pożeracza prosto w gardło, kiedy go wyjołem opryskała mnie krew ale miałem to gdzieś. Ponownie uśmiechnąłem się niczym psychopata i zacząłem walczyć dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinnym kopniakiem zwaliłeś gobliny z nóg po czym dobiłeś je. Po tym co zrobiłeś podszedł co ciebie inny goblin.

- Głupi kucyku. Nie masz tu czego szukać, a ty jak nigdy nic wchodzisz tutaj i zabijasz moich tępych pobratymców. Tak są tępi bo woleli zabrać patyk zamiast miecza. A ten z papierem był moim ulubionym, lecz odbiegłem od tematu. Innymi słowy czego to do cholery szukasz - zapytał stając na przeciwko ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To co miejsce które to widzisz jest moim starym domem. Miejscem gdzie spędziłem wiele swoich lat. Pragnąłem tu przybyć by po raz ostatni odpocząć w tym miejscu i wziąć pewną rzecz ze swojego pokoju. Niestety twoi pobratymcy mnie zaatakowali co dało mi jasno do przekazania że nie odpocznę tu póki wy tu jesteście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To trochę smutne... starałem się uciec od wojny a żeby odpocząć musiałem wybić prawdopodobnie wszystkich twoich pobratymców, ciebie też będę musiał zabić by w końcu zaznać odpoczynku? Zabiłem wiele żołnierzy... swoją ukochaną... nawet swojego mistrza który był dawnym władcą tych ziem... przyjemnie byłoby gdybym chociaż raz nie musiał zabijać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...