Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zamknąłem drzwi po czym przesunąłem do nich swoje biurko by je zablokować. Odkręciłem kran, dobrze że był on połączony ze źródełkiem wody. Obmyłem się z krwi, po czym położyłem się na łóżku, zasnąłem trzymając Pożeracza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie martw się, wezmę coś tylko z pewnej skrytki i opuszczę to miejsce na zawszę a ty będziesz mógł pić swój cydr.

Podeszłem do łóżka i trochę go przesunąłem, po czym za pomocą Pożeracza otworzyłem parę desek za którym była moja skrytka. Miałem nadzieję że nadal będzie tam mój normalny płaszcz oraz moja ulubiona książka a nawet mój mały zapas pieniędzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że płaszcz był trochę z słabym stanie wytrzepałem go z kurzu i założyłem go. Popatrzyłem na swoja ulubioną książkę, miała tytuł "Dziecię wojny". Schowałem książkę w płaszczu, wziąłem jeszcze swoje oszczędności które także były w skrytce. Było to ok. 500 monet... cały mój majątek. Zamknąłem skrytkę, przesunąłem łóżko do poprzedniego miejsca po czym to samo zrobiłem z biurkiem. Wyszedłem z pokoju i popatrzyłem na pijanego goblina.

-Teraz ten pokój należy do ciebie. Dbaj o niego, nawet nie wiesz kto tu żył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wybacz ale ja nie piję. Zachowaj ja.

Nie miałem zamiaru się zatrzymywać. Wyszłem z kryjówki po czym nałożyłem na siebie kaptur i udałem się do Canterlotu... na stację... miałem pociąg i nie miałem zamiaru się na niego spóźnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem sobie na ławce i zacząłem czytać "Dziecię wojny". Przeskoczyłem do swojego ulubionego fragmentu:

"Czy widzisz to stado wilków idące przez dolinę? Widzisz, jak ten ranny odczołguje się od reszty? Wie, że spowalnia stado. Tak długo, jak jest z nimi, utrzymują jego tempo. Nie zmuszą go do odejścia, ponieważ go kochają, więc sam zostaje z tyłu. Umrze, aby pozostali przetrwali. To często przychodzi z trudem, ale stado jest najważniejsze..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Koxy. Gdybym nie miał 400 km i 38 stopni to może bym wpadł >

Udałeś się do pociągu i dałeś bilet konduktorowi, który stał przed drzwiami. Gdy byłeś już w środku znalazłeś pusty przedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...